BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

11 faktų apie gyvenimą Rusijoj

Čia matote, kaip tipinė rusų šeima keliauja į vietinį kurortą - Krymą (2014).

Visi supranta, kad Rusijoj gyventi yra šūdas. Bet kaip stipriai šūdas?
Robertas niekada neperka maisto produktų, kurių pavadinimas užrašytas kirilica. Ne iš kokių ideologinių paskatų, o tiesiog bijo apsinuodyti. Ir nors retsykiais lietuvių kino ir teatro menininininkai važiuoja Maskvon mokslo šaknies graužti, nė vienas ten neužsilieka… Ir šiaip, neišgirsi žmogaus sakant “atsibodo Lietuvoj, emigruoju į Rusiją”. Robertas pabandė paspekuliuoti, kaip ten viskas yra iš tikrųjų.

1. Zoologijos sode nėra likę normalių gyvūnų. Vieninteliai eksponuojami padarai - balandžiai, žiurkės ir meška Miša. Prieš keletą metų dar būdavo normalu narvuose laikyti ir vaikų ekskursijoms rodyti protiškai neįgalius žmones, bet dabar jų ten nebėra, nes buvo sušerti tigrui Šerchanui. O jį vėliau suvalgė zoologijos sodo sargai, kaip užkandą prie degtinės.

2. Artimojo mirtis yra tragedija ne tik dėl to, kad miršta artimasis, o dar ir dėl to, kad tenka nešti kyšius seniūnui, kapinių sargui ir mafijai. Jei nesumokėsi mafijai, kitą dieną sustirusį senelį rasi pastatytą prie savo laukinių durų. Jei jį vėl palaidosi, po dienos jį tau vėl atbogins. Ir taip kol nesusimokėsi.

3. Vietiniai varguoliai yra įsigudrinę šokti po mašinų ratais, kad paskui gautų draudimo išmoką. Vietoj išmokų jie gauna lazdų nuo vairuotojo, milicijos ir nuo pačios draudimo bendrovės.

4. Jei, nuvykęs į Rusiją, atsisakai išgerti degtinės su tave priėmusiais vietiniais, jie pagal įstatymą gali tave prilupti už nepagarbą jiems ir tradicijoms.

5. Dauguma yra girdėję apie narkotiką Krokodil, nuo kurio nupūna galūnės ir apsinuogina kaulai. Tai čia jau seniena. Dabar yra naujas narkotikas - Medūza. Jo poveikis toks - po kelių susileidimų žmogus pradeda verstis išvirkščias. Dažniausiai per burną, bet kartais ir per kitur. Vaizdas šlykštus, skausmas neapsakomas. Bet tai vis tiek geriau, nei mirtinai nuobodi ir apgailėtina buitis ir kasdienybė Rusijos kaime.

6. Mokyklose nėra mokoma jokia užsienio kalba, nes paskui ją išmokę žmonės gali pradėt skaityt dalykus internete ir suprast, kas vyksta išoriniam pasaulyje. O paskui dar užsimanys išvažiuoti. O kas tada armijoj tarnaus? Kas eis gelbėt skriaudžiamų tėvynainių kitose šalyse?

7. Trans Siberian linija laikoma vienu iš trijų didžiausių išbandymų (po rusiškos armijos ir rusiško kalėjimo). Jei turistui iš kitos šalies pavyksta ją įveikti neapvogtam, neprimuštam ar neišprievartautam, pati traukinių bendrovė įteikia jam ženkliuką, kuris jis galį įsisegti į marškinius arba į savo ženkliukų kolekciją. Aišku, jei žino kas tai yra.

8. Rusiškos cigaretės yra daromos iš smulkiai sumaltų senų medinių trobų, vogto asfalto, Maskvos benamių ir rusiškos naftos, kad bent kažkiek smilktų.

9. Netinkamam kontekste paminėta prezidento pavardė užtraukia baudžiamąją atsakomybę (lazdų per kuprą), o bandymas pasakyti, kad prezidentas neteisus - kalėjimą iki sekančios Olimpiados. Todėl jų prezidentas yra teisus, stiprus ir puikus.

10. Degtinė pilstoma į savo tarą. Žmonės kaip tarą naudoja ką turi - plastikinius maišelius, miškeliuose rastus prezervatyvus, kūdikių buteliukus, benzino kanistrus. Perkant daugiau nei 3 litrus, taikoma tūkstančio rublių nuolaida, ar kokios ten sumos dabar.

11. Pakliuvus į ligoninę tavęs klausiama “Ar nori būti gydomas ar užmigdytas?”. Žmonės entuziastingai renkasi antrą variantą. Bet net ir po to, kai sugeria su daktaru ir duoda jam kyšį, vis tiek yra apgaunamas ir nei gydomas, nei užmigdomas.

Robertas žino, kad už šį įrašą gali būti nunuodytas poloniu, bet kaip lakštingala negali nečiulbėt… Ir jis dar kartą primena, kad komentarų po savo įrašais neskaito. Jie skirti tik jums, mieli draugai, rietis vieniem su kitais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (27) | “11 faktų apie gyvenimą Rusijoj”

 1.   Super_Korektiška_Mamyte rašo:

  Hmm…Vidmantai, neskaniai kažkaip susiskaitė. Kam reikia taip dergti rusus? Juk Putinas nėra visi Rusijos žmonės !!!

 2.   neratoblogo rašo:

  Miela mamyte, Qualis rex, talis grex. (grubus vertimas: kokie žmonės, tokia ir valdžia)

 3.   Kažkas rašo:

  Putinas nėra visi Rusijos žmonės, bet, deja, tie Rusijos žmonės ne ką protingesni už patį Putiną. Tai jų kraujyje.

 4.   Putler rašo:

  In Soviet Russia Car Drives You

 5.   Šūdinasis_Pragmatikas rašo:

  Ar nereikėtų nuolankiau su rusais kalbėtis? Rėkiam, rėkiam, o po to bliaunam, kad sąskaitos už šildymą neišgalim susimokėt. Rusija - imperija, o mes, deja, tik maža agrarinė valstybėlė.

 6.   A rašo:

  Na na, o ne pats Tadas kartais Beatą kalbinai, ir ne ji sakė jog norėtų gyvent Rusijoj?

 7.   Liberalus_jaunuolis rašo:

  Šūdinasis_pragmatike, tavo komentarui žodis apgailėtina yra per prastas. Kyla mintis, kad pasak tavęs, mes turėtume sakyti, kaip ir dauguma neišsilavinusių kaimo (būna ir miesto) žmonių, kurie teigia, kad Krymas jau nuo seno rusams priklauso ir viskas, kas dabar vyksta yra tvarkoje. Jau geriau sėdėsiu ir šalsiu kurendamas malkas, negu laižysiu apdergtą rusijos subinę. O ir šiaip, by the way, ta maža agrarinė valstybė bei kitos mažos Europos agrarinės valstybės teikia apie 80% procentų maisto, kurį ėda tie “imperijos” gyventojai, kurių didžioji dalis, kaip bebūtų keista, daug labiau skursta nei mes.

 8.   Pragmatikui rašo:

  Vergo dalia ir galvos lenkimas dar nieko laimingo nepadarė. Jei esi silpnas tai tylėk ir lenk nugarą, verge.

 9.   Greta rašo:

  neratoblogo rašo:
  2014-04-09 16:00

  Miela mamyte, Qualis rex, talis grex. (grubus vertimas: kokie žmonės, tokia ir valdžia).

  Labai jau grubus ir klaidingas vertimas, nes pažodžiui - ‘koks valdovas, toks ir pulkas’

 10.   Šūdinasis_Pragmatikas rašo:

  Siūlyčiau, visiems liberalams paklausyti ką sako gerb. Žemaitais, Bradauskas. Tik jie valdžioje dar nepraradę sveiko proto. (Ir nesilanksto prieš Briuselio ponus)

 11.   GIRL rašo:

  Na negaliu, kaip man patinka šis Tado alter-ego. Mielas sarkastiškas šiknius! :D Sutikčiau tokį realybėj - atsiduočiau nedraugavus.

 12.   Zaz rašo:

  kodel siuolaikiniai zmones vis dar tiki stereotipais?

 13.   Flexibel rašo:

  Man atrodo, kad tu “Šūdinasis_Pragmatikas” fiktyvus veikėjas, tiesiog interneto trolis. Nes man labai sunku suvokt kokias tu nesąmones rašliavoji. Pradedu įžvelgt dėsningumą tarp tokių komentuojančių. Kartais tiesiog kyla klausimas, ar čia ironija, ar labai rimtai.

 14.   Donatas rašo:

  Žiauriai geri komentaruose personažai, sveikinu :D

 15.   Verslynikas_ rašo:

  Kada jūs suprasit, kad meną, sportą, verslą reikia atskirti nuo politikos? Gana kišt trigrašį į Rusijos - Žydų/JAV karą !

 16.   Gediminas rašo:

  Autorius, atsilikėlis.

 17.   Nukvakęs šizofrenikas rašo:

  Čia Amerikos žydų užsakyta propaganda. Jūs geriau teisybe pasidomėkit, plačiau pasiskaitykit, Rusijoj žmogus kaip žmogus, o čia visokie pederastai galva kelia.

 18.   t3rmin41 rašo:

  to Super_Korektiška_Mamyte, perskaiciau autoriaus uzrasa dar karta ir nematau, kur autorius dergtusi is rusu (kaip tautos). Is gyvenimo Rusijoje ir Rusijos valdzios - taip (ir ne be reikalo).

  Liberalus_jaunuolis, tu bent sau kelnem ir malkom pirma uzsidirbk, o tada galesi samprotauti apie aukstas materijas.

 19.   2nukvakusiam rašo:

  Jojo čia žydųmasonų liuditų pedarastdriežažmogių sąmokslas. Ir išvis mes hologramoj gyvenam. Tai va taip.

 20.   nightingale rašo:

  o mes tai ne šiknoj gyvenam? ir nelaizom subines vakaru ponams? labai geri zmones tie rusai, baikit tuos konfliktus tarp nacionalybiu skatint, nes rusai sukils lietuvoje kaip ir kryme. Reikia draugiskai gyvent ir gerbti kitus.

  rusai kitokie negu mes, jeigu rusas intelegentas - tai musu intelegentas prie jo atrodo niekaip.. jeigu morozas - tokiu tarp lietuviu nedaug. Tokie vat kraštutinumai… su protingaisiais rusais mums ner ko gincytis, nes vis tiek jie daug protingesni uz mus.

 21.   Cepajavas rašo:

  PRIE RUSO BUVO GERIAU!!!

 22.   skeptix rašo:

  deja deja, straipsnis neteisingas. kadangi daznai tenka buti ruskyne, tai ten viskas 100x blogiau, nei cia parasyta.

 23.   Inga rašo:

  Autorius neskaito komentarų, nes matyt jų bijo… Dėl tos pačios priežasties matyt ir mygtuko “Nepatiko” neįdėjo :) Graudu - turint omeny, kaip drąsiai rašo tokias nesąmones, neturėtų bijoti išgirsti kritikos savo adresu. Vertinant objektyviai: rašliava labai žemo lygio. Natūraliai kyla klausimas: ar autoriui trūksta objektyvios informacijos, ar specialiai kurstoma nesantaika? Šiaip ar taip, kad ir kokiu tikslu buvo parašyta ši nesąmonė - tai ŽEMA…

  Komentatoriui:
  “neratoblogo rašo:
  2014-04-09 16:00
  Miela mamyte, Qualis rex, talis grex. (grubus vertimas: kokie žmonės, tokia ir valdžia)”
  Vadovaujantis Jūsų logika man baisu pagalvoti, kokie tuomet žmonės Lietuvoje gyvena :(

  Mano patarimas: “Jei nežinai, tai ir nekalbėk - protingesnis atrodysi”. O vadovautis kažkieno paskleista informacija ir manyti, kad ji yra teisinga, nesistengiant pačiam pamąstyti ir paanalizuoti, tai neišprusimo rodiklis.

 24.   Eržvilkai rašo:

  Tamsta Šūdinasai Pragmatike, yra trys variantai:

  1 Jūs esate homo sovieticus ir todėl nusišnekate.
  2 Jūs esate kosmonautas a.k.a. out of space kaldrytės žydmasonų sąmokslo teorijos šalininkas ir todėl nusišnekate.
  3 Jūs esate trolis ir todėl šnekate šūdus.

  1 ir 2 variantai mažiausiai tikėtini, nes šie personažai paprasčiausiai neskaito Roberto blogo. Belieka 3 variantas - jūs trolis!

 25.   Paulius rašo:

  Is kiekvieno komentaro, nuo pat paties pirmojo, po situo keistu “Meniniu apibudinamuoju” kuriniu butu imanoma iskrapstyti tiek posovietiniu stereotipu, galinciu apibudinti politiskai izoliuotos ir labai, kaip mazo ziurkinio suns, daug lojancios Lietuvos gyventojus, kad net graudu darosi… Tai Rusija - baisus priesas, kuris mus smaugia ir visada smaugs, nes tas jos “kraujyje”, tai zydai is JAV mums kisa pagalius i ratus… O mat Briuselis jau, angelas, mus i dangu veda uz rankytes paemes, sparneliais baltais plazdena… Mes niekada nebusime nepriklausomi, nes dabar esam uz pavadelio Europos vedami, bet gi viskas gerai, kai pats pasirenki, kas tave turi valdyti… Demokratijos tikslas gi toks - suteikti iliuzija, kad turi pasirinkima, bet, musu atveju, niekada neturejome (nebent Vytauto laikais, bet ir tai abejotina). Susitaikykit. Del visko, kas vyksta pastaruoju metu jau seniai susitarta ir viskas ivykdyta. Susitaikykit. Didziosios pasaulio jegos niekada net ir savo pilieciu neatsiklaus, ko jie nori, ka jau kalbet apie mus, pakrasciu zmones. Reikia kovoti protingai, o ne rekaujant, kai to pasekme yra ganetinai aiski.

 26.   Marijonas rašo:

  Debiliška ironija skirta neišmanėliams (tik jie to nesupranta).

 27.   30rubliuku rašo:

  debilas cia esi tik tu,putlerio sunie

Rašyk komentarą