BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baisiausi padarai Žemėje

Šis įrašas bus ne apie mažumas, o apie daugumą. Apie dar baisesnį reiškinį, nei žydai, gėjai ir kairiarankiai kartu sudėjus! Uuu, jau baisu darosi! Tik nepulkit dabar rašyt tokių komentarų: “Ką vėl turi prieš kairiarankius?!”. Ironija čia buvo, jumoras toks. Nors sako, kad kairiarankiai nesupranta ironijos… Cha, ir vėl pokštas:) Taip pat šis straipsnis gali jus įžeisti ir papiktinti. Bet tik tuo atveju, jei esate kvailys. O jei savęs kvailu nelaikot, prašom skaityti toliau. Tik paskui nerėkit, kad neįspėjau…

Viena iš kvailių atmainų - aktyvūs homofobai. Jie sako/rėkia: “Mes giname tradicinę šeimą. Kaip man paaiškinti savo vaikams??? Jie ligoniai, mes normalūs”. Žinoma, yra ir daugiau idiotų rūšių - fašistai, kedofilai, ksenofobai ir t.t. Robertas žino, kad tai neįmanoma, tačiau svajoti juk galima… Jis norėtų, kad jo vaikai augtų pasaulyje be idiotų, kurie skirtingai, nei baisieji homoseksualai, dauginasi natūraliu būdu ir sparčiai. Durna merga kokiam nors prisigėrime susipažįsta su durnium, susituokia gražiose, tradicinėse vestuvėse, kuriose visi geria devynias dienas (arba tampa klasikiniais sugyventiniais…) ir susilaukia dviejų ar daugiau tokių pat mažų durnelių, kurių nei auklėja, nei ko nors gero moko. Ir bukapročių vaikai užaugę daro tą patį - pyksta ant to, ko nesupranta, sako, kad rašyti ant sienų kreivom raidėm aerozoliniais dažais yra gerai, kad pasaulį valdo gėjai, tiki kad moteris atsirado iš vyro šonkaulio, kad tuoj bus pasaulio pabaiga, akylai seka ir nepraleidžia progos pakomentuoti kiekvieno Kedžio istorijos trupinio. Be abejo, pasitaiko išimčių - protingiems žmonėms gimsta durnius, arba durniams - protingas vaikas. Tik turėkit omeny, kad Robertas čia kalba ne apie psichines ligas, o apie tiesiog piktybiškus bepročius.

Sakoma, “neabejoja tik kvailiai”. Robertas paaiškina - kvailas žmogus yra viskuo įsitikinęs, jo įsitikinimai neretai klaidingi, paremti kitų siaurapročių melais, stereotipais ir dar bala žino kuo. Ir niekas jo nepakeis, nes jis žino geriausiai. Protingas žmogus nebijo abejoti, domėtis, pažinti, keisti savo nuomonę, pripažinti, kad klydo.

Robertas nebijo, kad į jo namus gali įsiveržti skrybėlėti žydai ir atimti jo taupyklę. Ar jam vakarieniaujant su būsima šeima duris išspirs gėjai ir užlipę ant virtuvinio stalo pradės vienas kitą tenkinti, o jo vaikas tą pamatęs irgi pataps gėjum. Robertas labiau bijo, kad idiotai vaikai (arba netgi kokia durna mokytoja), jam mokykloje nepasakytų, kad debesys iš tikrųjų niekur neplaukia, jie stovi vietoj, čia Žemė sukasi… Na, bet tai dar nėra baisiausia. Kaip Robertui reiktų atsakyti į klausimą “Tėveli, kodėl šitas dėdė ima šautuvą ir eis šaudyti žmonių?…”

Taigi baisiausi padarai žemėje - garsiai rėkiantys, meluojantys, tiesą iškraipantys kvailiai. Jie būna įvairių tautybių, įvairių spalvų, įvairių lyčių ir lytinių orientacijų. Jų pilna visur - nuo paprastų darbininkų iki valdžios žmonių. Mažiems vaikams ir senjorams kvailumas atleistinas - vieni dar mokosi, kitiems jau vėlu keistis, jų protai sustabarėję. Bet kai jau subrendęs, bet menką protelį turintis, asilas bando demonstruoti savo 40 IQ punktų rėkdamas nesąmones, komentaruose rašydamas “reikia uzmust” ar mojuodamas kumščiais, tuomet jau ne kas.

Bukagalviai yra linkę save dar labiau bukinti įvairiom substancijom (ir televizija). Robertas mano, kad jei jau nori pradėti gerti arba vartoti narkotikus, turi turėti didelį proto rezervą. Kitaip sakant, turi būti protingesnis už vidutinį varguolį, nes pradėjęs kažką vartoti su dalimi savo proto turėsi atsisveikinti. Reikia turėti daug, kad paskui dar nemažai liktų. Nes jei esi bukas nuo gimimo, tai prasigėręs, prasirūkęs ar prasiuostęs savo intelektualiniais sugebėjimais mažai kuo skirsies nuo bebro. Nors šis palyginimas turbūt yra įžeidimas bebrams. Jie yra puikūs inžinieriai, stato užtvankas ir vien dėl to, kad nieko nekalba, atrodo visai protingi.

Patys didžiausi bepročiai bent jau ilgai negyvena. Užsimuša girti vairuodami, perdozuoja ko nors, arba bandydami vogti laidus elektra nusitrenkia. Tai vadinama natūralia atranka - išlieka protingiausi. “Visata ir žmonių kvailumas yra beribiai. Nors dėl visatos aš abejoju…” - sakė vienas protingiausių žmonių Albertas Einšteinas. Robertas su Albertu sutinka. Iš šviesuolių tu tikiesi kažko naujo, gero, o iš idiotų nežinai ko tikėtis. Todėl jų “pasiekimai” visad nustebina labiau. “Kaip taip įmanoma???” - stebiesi youtubėj žiūrėdamas į bukagalvį, kuris prisirišęs prie mašinos riedlentę griūna ant asfalto, išbarsto dantis ir prasiskelia savo niekam tikusią galvą. O kai pamatai, kad japonai sukonstravo riedlente važiuojantį androidą, kažkodėl stebiesi mažiau.

Ar pastebėjote, kad kvailiai niekad nebūna vieniši? Jie turi daug panašių draugų, bendraminčių, priklauso kokioms nors organizacijoms, sektoms, partijoms, feisbuko grupėms ir t.t. Juk vienas lauke - ne karys, o didžiausi siaurapročiai visad turi prieš ką kovoti… Labiausiai rankom mosuojantis ir garsiausiai rėkiantis durnius tampa vadu ir veda kitus durnius “į tiesą, į šviesą ir į sveiką, švarią, neištvirkusią Lietuvą”. O tie išsižioję klauso, eina iš paskos ir pritariamai šūkčioja. Jiems labai patinka, kad nereikia galvoti patiems, patinka kai “vadas galvoja” už juos.

Taigi kam skirtas šitas straipsnis? Koks jo moralas? Nėra jo, susigalvokit patys. O palinkėjimas būtų toks: drąsiai viskuo abejokite. Ir patarimas visiškiems idiotams (jei čia tokių užklydo): jei nuo abejojimo ir mąstymo jums greitai įskausta galva ar pradeda pykinti, tai bent jau dažniau patylėkite. Tylintis ir mąsliai žiūrintis žmogus atrodo protingiausiai. Nebent iš principo nenorite atrodyti/būti/tapti protingesnis. Tuomet šis straipsnis yra apie jus. Tai tiek.

P.S. Jei norite “retransliuoti” Roberto straipsnius, nepamirškite pridėti aktyvios nuorodos į šį blogą arba pilno blogo adreso.

P.P.S. Visiškai kvaili (tokie, kur net nejuokingi) komentarai po straipsniu bus trinami velniop. Ne naujienų portalas čia, turėjote tą jau seniai suprasti:)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (94) | “Baisiausi padarai Žemėje”

 1.   Edvinas rašo:

  :) cool, aš ne durnas.

  Būtų moralas, tai gal būtų įmanoma ką pakomentuot ir normaliau. Ir nemanau kad nors vienas gebantis perskaityt tiek teksto vienu prisėdimu žmogus jau ir taip nežino apie tai, ką parašei.

 2.   Aidas rašo:

  “Visata ir žmonių kvailumas yra beribiai. Nors dėl pastarojo aš abejoju…” - sakė vienas protingiausių žmonių istorijoje Albertas Einšteinas.
  O neturėtu būti taip:
  Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju. (Albertas Einšteinas)
  Nes pagal bloga galima suprasti, kad durnumui yra ribos ;) Na tik toks pastebėjimas ;)

 3.   Tadas Vidmantas rašo:

  Ar tai keičia citatos esmę?

 4.   Aidas rašo:

  Taip, nes albertas norėjo pasakyti, kad kvailumui nėra rybų, o pagal tavo parašyma, kad kvailumas turi ribas.

 5.   Tadas Vidmantas rašo:

  Teisingai. Sorry, pataisau:)

 6.   Kitas anonimas rašo:

  Tadai, esat mates “Pietu Parko” serija “The biggest douche in the universe”?

 7.   Valentas rašo:

  Nors ant šito Lietuva pirmauja pasaulyje :D
  (Iš tikrųjų nepirmauja. Kol negirdime apie kitas šalis, tol ir galvos neskauda) Nors jau ir apie Lietuvą besiklausant nebeskauda. Įpratom :)

 8.   Tadas Vidmantas rašo:

  Nepamenu. Apie Kanye West gal?:) Ar ne ta?

 9.   LucyDemetra rašo:

  Malonu išgirsti nuomonę, kuri turėtų sukelti perversmą, tačiau.. nesukels.
  Protingųjų skaičiaus skalė niekaip nekyla viršun - egzistuoja ir tarpusavio konkurencija. Paminint ir pagerbiant padarus aprašytus straipsnyje, norėčiau pridurti -tačiau kodėl gi atitinkamos personos gyvenimo neremia argumentais,o vadovaujasi jausmais?
  Atitinkamą laiką analizuojami žmonės perteikia savo pagrindines silpnybes plačiajai auditorijai. Pavyzdžiui: naudoja loginį mąstymą tik savo klaidoms pateisinti,bet ne ta akimirką,kai imėsi atitinkamo veiksmo. Esama personų,kurie net suvokdami šio veiksmo netinkamumą,vis tiek bando jį panaudoti prieš kita individualią asmenybę. Tikram žmonių analizės specialistui ,tokio padaro protas- tik juodraštis. Pasiekti tokio tobulumo,kad galėtumėme save lyginti su universaliu vadovėliu ir uždaryti visus kanalus į mūsų pasąmonės kampus ir kertes,kad informacija,kuri yra naudinga,ten ir liktų,o ne būtų išplėšyta it puslapiai. Tam trukdo sentimentalus. Perdėtas jausmingumas. Seilėjimasis. Verkšlenimas. Antifikcija.Jokios klasių kovos ir jos žadėtos varomosios jėgos. Gėda vadintis civilitais.. Sentimentalumo paveiktieji nemato toliau savo verkšlenimų. Ir ka gi daryti kūrybinei mažumai?turime isklausyti tuos dinamiškus nevykėlius,nes kitaip padarai ras savų aukų : homoseksualų, tamsesnių už savo odos toną, turinčių gražesnę arba ne tokią gražią nosį. Ir taip lies savo apmaudą bei gilins savo erezijas. Ir tiesiog retas, be niekieno niekieno pagalbos suvokia kuo skiriasi tikėjimas nuo įsitikinimo, nuomonės. Reziumė- žmonės patys sau primėto greblių ties keliu ir man jų tiesiog negaila.

 10.   Kitas anonimas rašo:

  [autoriui]
  Nu ne, ten kaip tik apie zmones, kuriuos pagerbet situ straipsniu : ) (taip pat vystoma Holivudiniu filmu, kuriamu pagal viena ‘kurpali’ tema: ) )

 11.   Vardas rašo:

  Superines mintys, respect! Bet geju vistiek reikia bijoti, is principo :)) Nepyk Tadai.

 12.   Tadas (autorius) rašo:

  Šiaip turėčiau būti matęs tą South Parko seriją, stengiaus visas pažiūrėti. Bet reiks šiandien pakartoti, jei jau tema ta pati:)

 13.   Kitas anonimas rašo:

  Ką aš norėjau pasakyti: Stan’as rėžia tradicinę “I’ve learned something today” kalbą [17:50 - 18:20 min.] kuri, mano manymu, ganėtinai taikliai ‘pateisina’ žmogaus kvailumą. Kai pažiūriu ‘jaunystės’ nuotraukas ar paskaitau buvusius dienoraščius, pradedu juoktis iš savo ankstesnio mąstymo : ) Nevaidinant ’smartass’, solidarizuojuosi su idiotais ir giriu autorių už dar vieną puikų įrašą.

 14.   gecis rašo:

  yra puikus filmas panasia tematika, kaip tavo irasas (na jis nera labai puikus, bet apie ta apti) linkomanijoje vadinasi “Kult gluposti”

 15.   Edvardas rašo:

  Taiklus šūvis.

 16.   ano nimas rašo:

  del kedofilu nepritariu - nes ten viskas labai supainiota, todel kvailumu tos situacijos vadint negalima. del kitko - respect!

 17.   Agne rašo:

  Nei vienas durnius niekuomet nepripažins, kad jis yra durnas,kuo daugiau įrodinėja savo sumanumą, tuo durnesnis jis yra.Tokie dėsniai,toks gyvenimas.Super straipsnis!

 18.   one rašo:

  Kazkodel manau, kad šį tavo straipsnis susijęs su filmukais ,,Kukis ir medutis“, tiksliau kvailų lietuvių neigiama nuomone ir totaliu nesupratimu šių fimukų. Man asmeniškai filmukai labai patiko:)

 19.   Karamela. rašo:

  Aš daunė ir tuom didžiuojuosi, bet sutinku su išdėstyta mintimi. :)

 20.   Auksinis Kardas rašo:

  Dediesi per daug protingu… Dauguma čia taip daro.
  Nesiplėsiu čia aš, tik palinkėsiu sėkmingai pratęsti giminę.
  Čiau bambino!

 21.   Laura rašo:

  Ka tik su kolegomis buvom vakarieniauti ir apturejom pokalbi panasia tema. Kodel zmones nemasto ir megsta, kad jiems kiti pasakytu ka daryti, netgi elementariais klausimais? Mano kolege ispane tare taip: ‘Jei manes kas paklausia kokiu nieku, tai sakau eik ir daryk kaip tau atrodo uzuot cia klausinejes… Ir jiems nebelieka nieko kito kaip kazka nuspresti ir imti naudotis savo smegenim’. :)

 22.   Vardas rašo:

  Melancholikas pasidarai, kai imi galvoti apie gyvenimą; cinikas – kai pamatai, ką iš jo padaro dauguma žmonių. — Erichas Marija Remarkas.

 23.   Tolerantiška Robertui rašo:

  Idiotiškai neabejoju, kad nors vienas durnos mergos ir durniaus vaikas (kitaip idiotas),paskaitęs šitą rašinėlį, nustos sirgti ta baisia ‘liga’ homofobija. Visgi yra ne dvi žmonių rūšys - idiotai neabejotai ir protingi abejotojai,yra trečioji - jie ramiai gyvena ir nekiša į savo galvas šito viso populiaraus šūdo, nerėkauja ir piktai neperša savo nuomonės, kokia ji bebūtų. Alio valio, bet pirmą kartą man gaila 5 minučių, kurias sugaišau skaitydama Roberto, ryškaus avių bandos nario, blogą.

 24.   chii rašo:

  žiauriai teisingai čia parašyta. tiesiai į dešimtuką:)

 25.   Dar vienas draugas rašo:

  “Visata ir žmonių kvailumas yra beribiai. Nors dėl visatos aš abejoju…”

  - Nors dėl ŽMONIŲ KVAILUMO aš abejoju

 26.   X rašo:

  dėl kai kurių dalykų nesutinku. pvz, kad tų, kurie taip ar anaip nusibaigia, nusigeria ir pan. labai dažnai tie žmonės turi didesnį nei vidutinį iq, ir pažįstu ne vieną tokį. o tie, kurie sėkmingai gyvena ir veisiasi, labai dažnai būna visai neprotingi, tokių irgi turiu nemažai pavyzdžių. taip kad, ar tik nebus taip, kad pats robertas yra vienas iš tų įsitikinusių savo tiesa neprotingųjų? atsiprašau, jei ką įžeidžiau, mintys vertos dėmesio, bet kartais viskas yra daug sudėtingiau. žmogaus įsitikinimai, vidinės programos dažnai lemia jo poelgius, nors pats jis gali būti ir genijus. protą, būna, užgožia instinktyvi pasąmonė. pamąstymui. geros dienos visiems

 27.   VytautasB rašo:

  Ar kartais ne filmo ”Stupidity” pastūmėtas Robertas parašė šį straipsnį? ;]

 28.   Pelkių baidyklė rašo:

  Šventa teisybė, Robertai. Bet užvis blogiausia, kai koks nors idiotas yra tavo viršininkas(-ė). Su paprastu durnium gali pasiginčyt, jei yra noro, arba ignoruot, jei ne. O šefo durnystes visąlaik turi kantriai išklausyti ir dar šypsodamasi pritart. Po tokio “pabendravimo” jaučiuos išsekusi morališkai… Tikrai, bukapročiai yra baisiausi padarai Žemėje. Nors man visi šitie homofobai ir rėksniai mažiau krinta į akį,nes gyvenu ne LT. Čia viskas kaip tik atvirkščiai - daugiau tos rūšies bukių, kurie linkę VISKĄ toleruoti, išskyrus, aišku, žmones su truputėlį stipresne nuomone. Irgi siauraprotiška.

 29.   Pagal Tave, DURNIUS :) rašo:

  Wou! Paskaičiau antra pastraipą. Robertai, tavo diagnoze- idiotija. Nors ne, sugebėjai parašyti šią nesąmone, vadinasi tavo negalia lengvesnės formos. Esi imbecilas.. Skaitau toliau, nuomonė keičiasi. Žinai, gal ir sudominai. Manau Tu durnas kaip aš ar visi kiti, nes esi žmogus :)

 30.   Justas rašo:

  Ar pastebėjote, kad kvailiai niekad nebūna vieniši? Jie turi daug panašių draugų, bendraminčių, priklauso kokioms nors organizacijoms, sektoms, partijoms, feisbuko grupėms ir t.t. Juk vienas lauke - ne karys, o didžiausi proto varguoliai visad turi prieš ką kovoti… Labiausiai rankom mosuojantis ir garsiausiai rėkiantis durnius tampa vadu ir veda kitus durnius “į tiesą, į šviesą”

  Cinike Robertai, o ar tu vienisas? (is tavo blogo populiarumo, bent virtualiai tai ne itin, nes netycia uztikau facebook sita) Turi ir daug draugu ir bendraminciu ir feisbuko grupiu.. Turi ir pries ka kovoti, stipriai loji bet nekandi ir vedi kitus i tiesa sviesa. tai ne tik kitus durnini bet ir save? bent jau kuklumu pasizymi.

  Stai tau ir moralas. Visi ta pati galvoja ir visi ta pati zino. genialumas slypi ne tiesioginiam pykcio/nepasitenkinimo reiskime. nebarskink klaviaturos, rask prasminga buda skleist sviesa ir tiesa.

 31.   Algis rašo:

  Spravedlyvs atsakyms, Tadzikai.

  Kada filmuosim nuogas bobas? Mano studija bus gatavs po pusantro mėn.

 32.   Valentas rašo:

  Paskaitom straipsnelį. Palinksim galva. Sutinkam, kad žmonės tokie. Nusisukam. Ir elgiamės kaip tie žmonės :D

 33.   GossipChic rašo:

  Žinai, tavo blogas man patinka tuo, kad tu nors ir labai protingas, nepraradai humoro jausmo. Nes dažniausiai išsilavinę žmonės, apsidairę ir pamatę, kiek kvailių juos supa, dėl to pasidaro gan liūdni ir pesimistiški :)

 34.   iPunk rašo:

  Aš net pusės straipsnio neperskaičiau ir supratau, kad gaištu laiką, bet mane mama kai ko išmokė, kad jei pradėjai darbą tai ir užbaik. Kadangi matau čia labai mėgstamas žodis kvailys tai ir aš irgi biškį juo pasinaudosiu, tai va viskas labai paprasta vienas kvailys rėkia, kad kiti kvailiai jam nepatinka nu ir? Pasaulis nuo to nepasikeis, kvailių nesumažės, o kaip tu rėksi taip ir rėksi tik gal dar netyčia keletas kitų kvailų prisijungs kartu parėkt… Pats tai rėkdamas tik skatini tą procesą, kurio tu taip nenori ir kuris tau taip nepatinka… O galų gale iš šono pažiurėjus atrodai pats didžiausias tarp tų kvailių kurių pats taip neapkenti, nes kiti bent jau sau pasilaiko savo neapykantą kitiems o tu ją transliuoji ir dar tuo didžiuojiesi…

 35.   Idio rašo:

  Na argi netas didziausias kvailys, kuris mano, kad yra didziausias protinguolis? :)

 36.   iPunk rašo:

  Kiekvienas daro savo išvadas kas skaitys ir ieškos prikibt, o kas skaitys ir bandys supras kas buvo norėta pasakyti…

 37.   AMIGO rašo:

  Net graudu pasidarė už tokią teisybę… Yra pasauly visdar žmonių.

 38.   qwertas rašo:

  Yra tokia puiki komedija pavadinimu “Idiokratija”,ten labai samojingai parodo visai tiketina zmonijos ateiti.

 39.   Tautvydas rašo:

  Kodėl tiek daug komentatorių nurašo šį straipsnį dėl to, kad jame “tik liejamas įniršis, o ne bandoma kažką pakeisti?” Aš manau, kad straipsnio esmė paskatinti žmones. Mokytis šiais laikais galimybės tiesiogine to žodžio prasme neribotos. Internetas tam viena puikiausių vietų jei tik moki deramai elgtis su gaunama informacija. Nepaisant to galimybės neišnaudojamos. Taigi tokių straipsnių reikia, kad padėtų žmonėms susimąstyti. Manau jis buvo įdomus.

 40.   Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 16 rašo:

  [...] visažinius jau ne tokia linksma tema. Cinikas Robertas pastebi, kad tokie yra baisiausi padarai. Matyt, neklysta. Dėl tokių dundukų vėliau kyla problemos [...]

 41.   Sniurkst rašo:

  Tadai Vidmantai, dabar jau tikrai noriu nuo tavęs vaiko!

 42.   delux rašo:

  nezinau,man kuo toliau tuo labiau pradeda nepatikti cinikas robertas,anksciau budavo tikrai DAUG juokingiau viska skaityti

 43.   Nuomonė rašo:

  O, Jūs, nemanote, kad vadinti kvailiais žmones, kurie galvoja kitaip (arba ABEJOJA, jei Jums taip aiškiau) nei Jūs yra kvaila ? :)
  Kadangi Jūs raginate žmones abejoti ir net DRĄSIAI, tai aš tikrai abejoju daugelio Jūsų pateiktų teiginių objektyvumu ir elementariu logiškumu :)

 44.   Mazuma rašo:

  Beprasmis straipsnis yra beprasmis.

 45.   Raminta rašo:

  Geriausia kas yra šiame straipsnyje tai moralo nebuvimas (ir taip dažnai jų girdime) ir paskatinimas viskuo abejoti. Man patinka tokie komentarai (kurių beje galima aptikti ir šiame “bloge”): “Visiškai sutinku” ar “Labai teisingai” (net labai, o ne šiaip biškiuką teisingai), kurie nepasako visiškai nieko, nebent tai, kad “Neturiu savo nuomonės - paimsiu tavo”. O šiaip sėkmės tolimesniuose ironiškuose pastebėjimuose.

 46.   Tomas rašo:

  As manu,kad reikia tik džiaugtis jog yra tiek daug kvailų zmonių.Juk tai reiškia,kad pirmojoje gyvenimo loterijoje tau pasiseke,korta(genas)gerai krito ir papuolei tarp 1-5% populiacijos sumaniųjų.Daug liūdniau būtų jei kvailių nebūtų,būtų komunizmas:D

 47.   skirtumas rašo:

  Straipsniukas truuuuputėlį man primena Marksizmą. Ir dar berods George Bernard Shaw mintis apie tai kad visuomenėje dykaduoniams ne vieta ir juos reikia paprasčiausiai visus nudusinti.

  Nors… gal tik toks įspūdis. Nebent cinikas Robertas jau dabar mąsto kaip tų “durnelių” atsikratyti. Arba toks įspūdis susidaro dėl šiek tiek “teisėjiško” tono.

  Labai stipriai pritariu cinikui tik tame, kad teisti arba daryti skubotas išvadas yra siaubingai kvaila. O dar kvailiau nekeisti nuostatos dėl durnumo ar dėl ožiško užsispyrimo (nors čia jau charakterio savybė ir net stipraus intelekto žmogui kovoti su tuo sunku).

  Straipsnyje aprašomų bukagalvių pateisinimui prisiminiau patarlę: “jei dzievulis vieną atima tai kito duoda” ar tai panašiai. T.y., kad kai kurie (!) bukagalviai lakstantys paskui vadus, nesugebėdami labai giliai suprasti veiksmų savo įtakos dar būna retkarčiais labai geri amatininkai…

  Na ir šito ilgo komentaro pabaigai: tos žiauriosios klasių ir rasių kovos davė atvirkščią rezultatą. Labai aiškiai ir labai įtaigia bei savotiška sena lietuvių kalba išdėstė toks Maksvytiškio slapyvardžiu pasirašęs žmogus 1922 metais kokiame tai “Meilės kelias” leidinyje (apie tai skaičiau šiame bloge: http://www.anarchija.lt/component/content/article/81-istorija/27239-maksvytiskis-naujas-revoliucijos-kelimo-budas-indijoj.html). Gal būt šitą kelią reikia išbandyti?

 48.   Simas rašo:

  Netycia uzklydau cia, perskaiciau… ir labai nudziugau. Nes visa si rasliava sutapo, sutampa su tuo ka pats mastau, ka aiskinu aplinkiniams, jei paklausia mano nuomones apie kai kuriuos dalykus. Dziugu, nebesijausiu toks vienisas.

 49.   EI rašo:

  Tokie kvailiai turi kitą pavadinimą Dalb****ai. Esmė ne tame ar kvailys turi draugų, bet tame, kad jis yra kvailys. Dar baisesnė kvailių rūšis yra tie kurie nesupranta, kad yra kvailiai arba tuo mėgaujasi.

 50.   silom rašo:

  Tiek daug neskaičiau nuo 5 klasės, kai reikėjo Donelaičio “Metus” skaityt… Bet vertėjo!

  Šaunuolis Robertai! Vesk mus į tiesą, į šviesą ir į sveiką, švarią, neištvirkusią Lietuvą! Mes su tavim! Eisim iš paskos ir pritariamai tau šūkčiosim!

 51.   Simona rašo:

  Gerbiamas autoriau, sąžiningumo vardan paminėsiu, kad pati esu panašiai pratrūkusi ir netgi mėgstu pavartoti kairiarankių palyginimą, tačiau tais protrūkiais visai nesididžiuoju. Tikrai žaviuosi ne vienu jūsų darbu, o tokie pasikartojantys neapykantos kupini įrašai verčia mane jumis nusivilti.
  Tikiuosi mano ir keli panašūs komentarai paskatins susimąstyti ir netapti vienu iš tokių, kurie minimi šiame įraše. Sėkmės kūryboje, taika. :)

 52.   Tadas Vidmantas rašo:

  Gerbiama Simona, o aš sąžiningumo vardan priminsiu, kad mano blogas yra mano reikalas. Ir tai kad čia pasitaiko tokių, kaip Jūsų komentarų tik rodo, kad aš nežadu pataikauti skaitytojams ir rašyti to, ką jie nori skaityti ir jaudintis, kad tik jie manim nenusiviltų… Ir aš šiais “protrūkiais” didžiuojuos. Ypatingai straipsniu apie rūkymą, dėl kurio turbūt irgi daug kas manim nusivylė…

  Yra žmonių, kuriems Roberto blogas labai patinka. Ir tebūnie tų žmonių tik 2 iš 10. Mano mylimas D. Charmsas sakė: “Geriausias juokas yra ne tada, kai juokiasi visa salė, o tada, kai juokiasi tik keli, bet visa jėga. O likę tyli, nes nieko nesupranta.”

 53.   Lina rašo:

  Pastraipoje apie durnių organizacijas (facebook’a ir pan.) pamiršai pridėti durniųs, rašančius Bloguose :)

 54.   Tadas (autorius) rašo:

  Blogus rašo individai, ne žmonių grupės.

 55.   Kitas anonimas rašo:

  [autoriui]
  tai ar pažiūrėjot tą South parko seriją? : )
  užjaučiu dėl piktų komentarų. : ( Man turbūt praeitų noras rašyti po tiek. matyt, laikui bėgant, jų nebematai..

 56.   Tadas (autorius) rašo:

  Nepažiūrėjau dar. Užtai paskutinė serija (”It’s a Jersey thing”) irgi panašia tema buvo. Ir filmas “Idiocracy”, kurį čia kažkas rekomendavo.

  Dėl piktų komentarų… Straipsnio pradžioje parašiau - straipsnis ne apie mažumas, o apie daugumą. O būtent ta dauguma apie kurią yra straipsnis daugiausiai ir komentuoja. Naivu ir kvaila būtų parašius tokį įrašą tikėtis vien tik liaupsių ir pagyrų… Bet kaip ir rašiau aukščiau, aš masėms nepataikauju. Nepatinka - eikit velniop:)

  Tik kad ir kiek tą kartočiau, jie vis tiek sugrįžta, skaito naujus įrašus, toliau rašo naujus piktus komentarus ir galvoja, kad man jie rūpi:) Naivuoliai:)

 57.   jema rašo:

  Reikia labai žinot, kuriai grupei žmonių save priskaitai, kad suprastum ,ar Robertas apie tave čia postringauja.
  Jeigu eina vienas, pamato rūkantį kvailį, pagalvoja, - “gerai, kad bent jau aš protingas ir nededu šito šūdo sau į burną”, - o tada atidaro mcDonaldo duris, - “man BigMacą su bulvytėm”. Tada jis prie gudrių, bet ne?
  ..ir panašiai.

 58.   skirtumas rašo:

  Tadai, o kur rašai apie rūkymą? Pas tave search’o bloge nėra, o per archyvus makaluotis tingiu. Bent jau kol kas…

 59.   Kitas anonimas rašo:

  http://roberto.blogas.lt/mesciau-jei-noreciau-162.html

  va čia. ups. : )

 60.   Mindia rašo:

  As zinau - kad nieko nezinau, tokio straipsnio nebuciau turbut sugebejes parasyt, bet tyliai pamasciau, kad issake mintis tokiais zodziais, kuriuos dauguma suprato :) Beje as kairiarankis, nieko tokio :D

 61.   Raminta rašo:

  Puikus įrašas! Kaip gaila, kad kvailiai, jį perskaitę, tikriausiai nesusipras esą tokie, o ir supratę elgsis taip pat. Tiesą pasakius, nemanau, jog reikia apie tai kalbėti, kadangi, kad ir kaip bebūtų gaila, mes nieko negalime pakeisti.(: Galbūt ta “natūralioji” atranka išgelbėti pasaulį. Beeet vis dėlto tikiuosi, jog šis straipsnis kam nors padėjo susiprasti ir tie žmonės rimčiau pagalvos apie tai, ką jie daro.^.^

 62.   Odeta rašo:

  Bon, galvoju, kad jei nebutu Tado, jo blogo ir jo labai protingos reakcijos i neprotingus asmenu pasisakymus, as buciau visai nusiminusi. Geda kartais, kad tu kvailiu pilna Lietuva. Ju pilna visur, bet kazkodel Lietuvoj jie rodomi dazniau uz protinguosius.

 63.   underestimated-oziaragis rašo:

  Straispnis yra tiesiog akiplesiskas neapykantos protrukis! Juk protingi zmones privalo buti tolerantiski, ramiai priimti kitu nuomone, net kai ta nuomone isreiskiama neapykanta kitoms tautoms, rasems, seksualinems mazumoms, kai raginama sumusti, o kartais ir uzmusti kazka, kas paprasciausiai rengiasi ne taip, kaip dauguma…
  O jei rimtai, Robertas isdeste tai, ka seniai galvojau. Ir visada labiausiai mane stebinantis dalykas buvo tai, kiek laiko, energijos ir pastangu aprasoma grupe eikvoja skatindami neapykanta ir kovodami pries… na, ko gero, pries viska. Protinga moteris, Motina Terese visada sake ‘nekvieskit manes i protestus pries kara, bet jei pakviesit i sanburi uz taika-butinai ateisiu’. Paprasta, bet genialu. Skatinkit seimos vertybes, o ne pulkit seimas, kurios yra laimingos, tik todel, kad vaikas turi du tevelius, ar dvi mamytes….. Bet ko gero, sugalvot veiksmu plana, kuris jaunimui skiepytu seimos vertybes yra ne taip paprasta, kaip eit is paskos kazkam, kas rekia ‘uzmust p******’.
  Peace :)

 64.   manjana rašo:

  Jei kvailys apie save kalba III-ju asmeniu ir dar jam aplink visi atrodo durniai ir kvailiai- tai jis yra CENTRINIS IDIOTAS.

 65.   petk rašo:

  http://www.youtube.com/watch?v=Y4h8uOUConE

 66.   katri rašo:

  Kiek daug komentarų: 1) aš - nedurnas, tu - durnas. Nes manai, kad esi protingas taip rašydamas 2) aš esu inteligentas, bet nusišnekėjai su tais gėjai, jų vis tiek reikia engti.

  Pritariu tai merginai, kuri vis nori vaiko nuo tavęs.

 67.   pukuotaaguona rašo:

  Oho. Kokia aktuali tema pasirodo. Visiems knieti pasisakyti. Nesvarbu, kad nuomones vis kartojasi ir kartojasi…

 68.   Martynas rašo:

  Narkotikai kartais ne bukina, o stiprina prota. O ir narkotikus vartoja ne tik bukagalviai. Ar ne taip, Tadai?

 69.   K.Rz rašo:

  Viską viską perskaičiau. (jau akys raibsta nuo monitorinio teksto).. Ir.. šiandien, kadangi Visų Šventųjų diena ir, žinoma ;).. aš gavau nepakankamai dėmesio.. .. irgi norisi išdėstyti savo “neabejotinai daug kam įdomią” nuomonę. Man kaip tik susidarė įspūdis, kad visi komentatoriai daugmaž pritaria ciniko Roberto nuomonei, kad yra kelios grupės žmonių ir dauguma save automatiškai priskyrė prie vienos jųjų – tos mažumos individų, kurie neša šviesą durnių, degradų ir visokių kitokių žemės kirminų tautai, ir dar bando rasti priežasčių ir patį Robertą patupdyti ant puodo už tvirtą nuomonę.(Gi tik kvailiai neabejoja) ;)
  Taigi, kaip cinikas Robertas mums papasakojo yra kelios grupės žmonių: įgarsinti mobilizuotieji kvailiai (minia, kurie pyksta ir rėkia, nes daug ko nesupranta ir bijo), pasyvieji arba tylieji kvailiai (minia, kurie tyli, varto akis, savo nuomonės neturi, pritaria tiems, kurie atrodo garsiausiai šneka), Išrinktųjų-pateptųjų grupė, kurie gali drąsiai daužyti krūtinę ir didžiuotis būdami nekvailiais, kurie tolerantiški, išsilavinę, turi SAVO nuomonę, bet tikrai nenugirstą, nenucopy-pastintą, laisvą ir lengvą - su taika verčiančią kalnus.. Na vat prirašiusi apie 1000 raidžių priėjau prie pagrindinės minties, kad būtent iš čia atsiranda ta tikroji kvailių dauguma.. protingieji kvailiai (man asmeniškai pati linksmiausia grupuotė, galiu net papokštauti iš tų pseudointelektualų, nes pirmos dvi grupės net pokštų nevertos) na pvz hmm: kokiam facebooke susideda pomėgius - Lynchą, kai matė Twin Peakso serialą, GG Marquez, nes girdėjo, kad Šimtas metų vienatvės gera knyga, o dar beje ir stora, Cholinos teatrą, nes teatras irgi ganėtinai populiaru tarp protingų žmonių, kažkokį Tarkovskį, nes kitų savo “intialiaktualiu” draugų pomėgiuose matė ir jį.. na galėčiau plėstis iki begalybės, bet nenoriu prirašyti daugiau už patį Robertą. (tam susikursiu savo individualų blogą).. Vat čia ir yra visuomenės pūliuojanti žaizda, tie, kurie turi visiškai paviršutinį suvokimą, bet visaip kaip neišsiduoda, aplinkinius menkina, durnina, vadina atmintinai išmoktais –fobais ir –filais, o patys prispausti prie sienos pradeda lementi kokią frazę iš Coelho, Bacho, na gal „Laiškų Liucilijui“…

  Na mano komentaro moralo irgi nebus ;)
  P.S. Kas darosi moterim, kurios komentaruose nori vaikų nuo kažko?? Čia dėl to, kad bloge buvo užsiminta apie dauginimąsi?

  P.P.S O čia jau asmeniškai cinikui Robertui dėl „piktybiškų bepročių“ apibūdinimo – debilas, imbecilas, idiotas yra trys žodžiai apibūdinantys protinio atsilikimo = psichinės ligos laipsnius, todėl būtų mandagu mums visiems tuos tris pavadinimus palikti ramybėj ir tiek.

 70.   Tadas (autorius) rašo:

  Apie pseudointelektualus bus kažkada atskiras straipsnis parašytas… Žinau ką turi omeny, tie irgi verti dėmesio. O jei bandei Robertą (ar mane) juo pravardžiuoti, tai labai prašovei. Nesu aš skaitęs Coelho, Cholinos spektaklyje tik kartą buvau, twin pyksą mačiau vaikystėj ir labai jis mane gąsdino (nors dabar Lynčo filmai kai kurie visai nieko), MAC’o neturiu, Tarkovskio mačiau tik “Stalkerį” (to paties pavadinimo PC žaidimas man patiko labiau), GG Marguez išvis nežinau kas toks.

  Ir nesakyčiau, kad pseudointelektualai yra didesnė žaizda už chroniškus durnius. Man jie labiau juokingi, nei baisūs.

  Ir kodėl gi reiktų palikti ramybėje medicininius terminus? Nuo kada gi jų naudoti nebegalima? Nėra mūsų kalba jau tokia turtinga, kad galėtume kažkurių žodžių nevartoti dėl nepateisinamų priežasčių.

 71.   skajtytojas rašo:

  Šiaip tai tikrai užknisa tas idiotavimąsis. Lietuvių kalba yra turtinga, taip, bet jei įmanoma, tai nereiškia, kad būtina.
  atrodo va, toks Andrius Užkalnis, protingas žmogus, še tau - drebia “idiotą”. Račas - irgi nieko asmenybė, jablinkšt kokį “idiotą” mesteli. Robertas (Tado alter ego?) irgi vertas paskaityt, bet tai kur jau be “idiotų” išsiversi.
  Čia intelektualų mada kažkokia? Palengvėja paskui?

 72.   Karamela. rašo:

  Žinot, idiotų šiam pasaulyje buvo, yra ir bus. Nereikia ant jų klykti, bet žinoma ir nestovėti laimingiems ir išsižiojusiems.
  Bronius sako, kad su ,,idiotais” gyvent linksmiau. Tiesiog tai - pilnavertė žmonijos dalis ant kurios ir pabambėti ir pasijuokt galima.
  Mielieji, ne visi ale tokie ,,protingi” kaip jūs - priimkime ir mylėkime primatus.
  Bronius jau nusprendė (ir įvykdė), kad į ,,violetines minias” , ,,triusikai, bučiniai ir išpapažintys” ir ,, Išdykeliai gėjai :*” nebekreips dėmesio.
  Atsiribojau nuo to.

 73.   Monika rašo:

  Geriausia blogo dalis:

  “Iš šviesuolių tu tikiesi kažko naujo, gero, o iš idiotų nežinai ko tikėtis. Todėl jų “pasiekimai” visad nustebina labiau. “Kaip taip įmanoma???” - stebiesi youtubėj žiūrėdamas į bukagalvį, kuris prisirišęs prie mašinos riedlentę griūna ant asfalto, išbarsto dantis ir prasiskelia savo niekam tikusią galvą. O kai pamatai, kad japonai sukonstravo riedlente važiuojantį androidą, kažkodėl stebiesi mažiau.”

  P.S. skaitydama prisiminiau vieną mintį “į temą”: “Kiekvienas skundžiasi savo išvaizda, bet niekas protu”.

  :)

 74.   Crash rašo:

  Tikra. Labai tikra. :D Ir labai šmaikštu. Ypač dėl homofobų ir į juos panašių. Jei tenka bendrauti su tokiais žmonėmis, tiesiog bandau užvesti normalią, kultūringą diskusiją. 9 iš 10 atvejų tai yra neįmanoma.

 75.   Emilis rašo:

  ironiškai, velniškai teisingai, nieko tiesiogiai neįžeidžiant, nors visiems daugiau mažiau aišku į ką apeliuojama :)
  bravo!
  jūs turite (net ne vieną!) taip! hehe.. :)

 76.   Skaitytojas to Aidui ir Tadui rašo:

  ” - “Visata ir žmonių kvailumas yra beribiai. Nors dėl visatos aš abejoju…” - sakė vienas protingiausių žmonių istorijoje Albertas Einšteinas. Robertas su Albertu sutinka. - ”

  stai tikroji citata is straipsnio :) straipsnio autrius islaike A. Einsteino minti.

 77.   Emilis rašo:

  šiaip juk iš pradžių buvo kitaip, tačiau Tada pataisė.

  Kaiž žmonės perskaito tik pirmas eilutės, pirmus komentarus ir pradedi reikšti savo nuomonę - jie tampa panašūs į tuos kvailius :)

 78.   Giedre rašo:

  puiku, skaitau ir mastau, kad tai taip teisingai parasyta!! gal ne taip juokingai, kaip as pripratusi sitam bloge rasti, nu bet as tikrai uzskaitau.

 79.   Valdas rašo:

  Kažin, gal Tadas galėtų primint Robertui, jog pastarasis turi blogą, kuris seniai papildytas buvo? Auditorija išsiilgusi geros cinizmo dozės

 80.   Darius rašo:

  Visgi,Tadai,kiekvienas žmogus turi teisę rinktis,tad,manau,neteisinga visus vadint durniais.Esu tikras,kad atrastum nevieną žmogų,galintį savo nepasitenkinimą gėjais ar pan kuo protingiausiai ir intelektualiai pagrįsti ;> Be to atsimink pasakymą: ”Jei ginčijiesi su idiotu,tikėtina,kad jis daro tą patį”

 81.   Tadas Vidmantas rašo:

  Aš visų tikrai nevadinu durniais. Aš tik durnius vadinu durniais. Ir nemanau kad rastum bent vieną tokį žmogų, apie kokį parašei. Jei rasi tokį, atsiųsk jo emeilą, tikrai būtų įdomu padiskutuoti su intelektualiu homofobu…

  O tą pasakymą atsimenu, tik kad aš niekad su idiotais nesiginčiju, nes jie nemoka ginčytis, jie viską žino. Todėl nėra prasmės.

 82.   Laumė rašo:

  Tadai, “durnius” - nėra lietuvių kalbos žodis. Suprantu, kad išraiškingas, daug prasmės savyje talpinantis, tačiau svetimas mūsų kalbai. Gal pakanka: paikas, kvaišas, aplamas (tarmiškai, menk.), dvakas (tarm.), kvėšas (tarm.), maišu trenktas, be vieno šulo (šnek.) ir taip toliau? :)

 83.   Tadas Vidmantas rašo:

  Aš rašau taip, kaip žmonės kalba, o ne kaip senos moterys iš visokių komisijų liepia. Neskaitykite, jei nepatinka.

 84.   delux rašo:

  dar viena durnele atsirado su savo lietuviu kalbos mokymais…

 85.   Vaida rašo:

  “Intelektualus homofobas” :D Jo, man taip pat butu idomu toki unikalu sutverima pamatyti. Mano subjektyvia nuomone, labai neprastos autoriaus mintys, uzskaitau :)

 86.   Futurejazz rašo:

  Gerbiu, cia kaip suprantu Tado Vidmanto blogas :) Tiek tavo video beveik visus esu mates, tiek cia geri straipsniai.. Zmogau !!! Daryk tai ir toliau !!! Kaip nors teks kovot su tais priedurniais !!!

 87.   amaras rašo:

  nesamoniu prirase idiotas, o visi kiti debilai patikina kad ”jo jo , cia teisingai parasyta” nors patys skeltagalviai nesupranta kad yra valdomi susvinkusios sistemos… tampo jus kaip lelytes , o jus tik rasyt ir mokat, niekad neatsistos bailys lietuvis ir nepasakys - gana man p*st prota po velniu..

  laimingo gyvenimo - sraigiai jus

 88.   Studentas rašo:

  amaras, būk geras, pasakyk, kad nesi tas, kuris su klaviatūra daug kriuksi, bet kai ateina laikas tamsiu paros metu apgint merginą, padėt močiutei atsistot, vaikų namams paaukot… - kiši šnipą į lysvę?

  Dėl autoriaus straipsnio - nekomentuosiu. Man patinka išklausyti kitų nuomonę, o ne savo išsakyti.

 89.   Jonas1 rašo:

  Nekramtau dvieju dalyku,- zodzio “substancijom”, bei kitu panasiu zodziu is anglu kalbos kurie buna sulietuvinti.
  Na ir sis sakinys uzkibo “Tai vadinama natūralia atranka - išlieka tik protingiausi”. Taip galbut uzsimusa ivairus bepročiai, taciau kad lieka tik protingiausi - na cia tai kaip jau paziuresi. Galbut nihilistai yra teisus ir tikrai nera jokios prasmes gyvenime, tuomet ir uzsimusimas, sava ranka ar ne nebeskamba taip blogai, na ir jeigu tai tiesa tai kaip tik islieka tik kvailiai. Cia kaip jau paziuresi, taciau faktas tas kad nezinom mes galutines “tiesos”, tad teigti kad lieka tik protingiausi yra netikslinga.

 90.   Arvydas rašo:

  Pritariu autoriaus mintims, nors skaitant teku truputi pasijust tuo durnium apie kuriuos raso, dekui dievui neprasigeres ir niekada nerukes as, tik kartais megstu parekti geju nenaudai:)

 91.   Eglė rašo:

  “That one can love another of the same gender, that is what the homophobe really cannot stand.” - Stephen Fry

  krikščionys :)))

 92.   vycka rašo:

  Galiu pasakyti, kad baisiausi visada padarai buvo ŽMONĖS. Už juos niekada nebuvo ir nebus žiauresnių, šlykštesniu ir kt. padarų.

 93.   bjaurybė rašo:

  Visada galvojau ir sakiau, kad kvailiams gyventi lengviau, nei protingiems. Viskuo jie tiki, nesuka galvos dėl to, kam jie išvis gyvena, ar yra nors kokia viso to prasmė ir pan. Jie, kaip tu minėjai, ne vieniši. O protingas žmogus kartais pasijunta kaip kokioj negyvenamoj saloj arba dykumoj. Arba ima abejoti - gal čia jis toks durnas, kad jo niekas nesupranta?..

 94.   nemalonus žmogus rašo:

  Kiek rimtų komentatorių ir dar rimtesnių komentarų. :) Paprastai daugumai neduotas visuotinio ir visaapimančio idiotizmo pojūtis. :D
  Visai nieko, skaniai skaitosi. Vietomis Remarko priekvapis, vietomis gal kiek ir Bukowskio. :)

Rašyk komentarą