BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Būti durnium

Robertas yra žmogus, o žmonės klysta. Jis dažniausiai klysta manydamas, kad žmonija yra geresnė, nei ji iš tikrųjų yra. Karts nuo karto ji pliaukšteli Robertui per veidą ir primena: “gerokai čia mane pervertinai, raminkis”.

Kvailiai - neišsemiama tema Roberto blogui. Apie juos buvo rašyta čia ir čia. Bet Robertas pagalvojo, kad gal per daug sarkazmo ir ironijos tuose straipsniuose buvo… Durniai juk nesupranta sarkazmo. O ko nesupranta, to bijo ir ant to pyksta. “Sarkazmas? Mūsų laikais tokios blogybės nebuvo.” - sako senoliai besižegnodami.

Robertas sugalvojo naują TV laidos formatą ir norėtų juo pasidalinti. Prodiuseriai, galit imti UŽ DYKĄ. Tik darykit. Žodžiu, yra tokia speciali komanda. Pora dailių panų sėdi prie kompų ir skaito durnių komentarus delfy, alfoj, 15min ir kituose nelaimių portaluose. Atradę geresnius ir pagal IP adresą radę namų adresą, išsiunčia ten komandą (ją sudaro 5 augaloti vyrai). Jie nuvyksta duotu adresu, išlaužia na**ui duris, susiranda prie kompo sėdinti ir gyvenime nieko gero nepadariusį durnių, priremia jį prie sienos ir kol tas dar nespėjo apsimyžti, sako maždaug taip: “Ar jūs tą ir tą dieną, tokiam ir tokiam portale esat parašęs “vysus tos gejus y sibira isvesti”. Tas drebančiu balsu atsako: “Ne, čia ne aš. Čia mano…” Jam nebaigus sakinio yra pakratomas vidutinio stiprumo elektrošoku ir jam sakomas toks tekstas “Kraukitės daiktus, vešim tamstą į Sibirą”. Jis verkdamas kraunasi daiktus į savo sportinį krepšį ir yra vežamas mažom kamerom apkaišiotoj bagažinėj. Vežamas iki pat pasienio, kuris toliausiai nuo jo namų. Ten (dar Lietuvoj) yra išmetamas į pakėlę su pritaisyta prie galvos kamera. Jo visas verkšlenimas ir pastangos grįžti namo yra fiksuojami ir transliuojami žiūrovų smagumui. Laida galėtų vadintis “Siurprizas! Komentarų policija”.

Esmę turbūt supratot - durnius nemoka galvoti, negalvodamas parašo “savo nuomonę”, už tą “nuomonę” yra nubaudžiamas jam suprantamais būdais. Kiekvienas vis kitaip, išradingai. Kodėl taip daroma irgi suprantat - linksma. Ir kad kitiems durniams būtų pamoka.

Kažkada Robertas yra gavęs pasiūlymą parašyti apie Bieberį. Atseit jo visi nemėgsta, tai kodėl gi Robertui jį mėgti. Bieberis yra per didelė vidutinybė ir dėl to nevertas jokios nuomonės, nei teigiamos, nei neigiamos. Daug tokių žmonių yra. Jei kažko labai nemėgti, tai turi būti už ką. Dalykas ar žmogus turi būti tos neapykantos vertas. Arba simpatijų. O vidutinybės yra neverti nieko. Jų pilni troleibusai, naktiniai klubai, mokyklos, universitetai, internetai. Jie įsižeidę rašys komentarus po šiuo straipsniu. Big f***ing surprise:)

Robertas nesupranta kodėl naujienų portalai išvis leidžia komentuoti jų straipsnius. Koks to tikslas? Juk 90% visų komentarų tėra primatų paistalai. Pasodink beždžionę prieš kompą, išmokyk juo naudotis ir jinai parašys: “Senden nieko needziau todel sitas ozys yra gaidys”. Matot, jai sunku įtikti, nes alkana. Beždžionę pamaitink, duok pamiegoti ir jinai nieko nerašys, nes viskas jai gerai bus. O nelaimingas žmogus nors ir sotus ir pamiegojęs, turės kalnus kitų problemų, kurios jį spaus link klaviatūros pasisakyti. Tu sakai: “karoce sita boba arklio snukis nx”, o protingas mato: “aš turiu da***ja problemų ir dar esu menkysta”. Viena iš Roberto mėgstamiausių citatų: ”Dideli žmonės kalba apie idėjas, vidutiniai - apie daiktus, maži - apie kitus žmones”… Perskaitykit dar kartą, gera citata.

“Mums ten kažko nereikia”, “Mes ten kažkam kažko daryti neleisim” - šaukia kažkuris statistinis vienetas. Nusiramink, kvaily, tu nesi tauta. Tu nesi Lietuva. Niekas tau nesuteikė teisės už visus kalbėti, todėl nesakyk “mums”, nesakyk “mes”. Tu esi vienas. Kitas, toks kaip tu, irgi yra vienas. Daug vienetų. O dažniausiai - apvalių susireikšminusių nulių. Net jei nuliai ir susiburia į kompanijas, niekas nuo to nesikeičia. Juk 0+0+….+0=0.

Kaip ir sakiau, šitas įrašas mažiau ironiškas ir sarkastiškas, o toks labiau “tiesiai prie reikalo”. Bent jau taip buvo bandyta:) Ir dar kartą pasikartosiu - jei kas nors nepatiko, von iš čia:) Arba mielai prašom savo nepasitenkinimą išreikšti komentarų laukelyje… Juk taip ir darysit. Rašykit: “jau nebejuokinga, jau nusivažiavai, kam reikėjo angliškai kažką parašyti? nemoku angliškai, Robertai (o gal turėčiau sakyti, Tadai) jau kartotis pradėjai” ir pan. Nepasakysit nieko naujo ir tikrai nieko, kas kažką pakeistų. Nebūkit naivūs. Robertas, ar aš - Tadas, esam geroookai toliau, nei baigiasi jūsų įtakos zona. Norisi tai pavadinti arogancija? Mielai prašom.

O žmonėms, kurie čia ateina gerai praleisti laiko, bent kartą nusišypso, kartais pasako ką nors įkvepiančio, kartais paspaudžia PATINKA (kas yra vienodai gerai) noriu pasakyti Ačiū. Smagu žinot, kad kažkam praskaidrinu dieną. Gal kartais pasakau, ką patys galvojat, bet nepasakot… Labai gerai, jei taip. Ir jei patys kažką darot, bandot, kuriat, niekad nekreipkit dėmesio į tuos apie kuriuos čia tiek prirašiau. Menkystos ir nevykėliai neturi galių jus keisti. Net jei jų ne vienas. Atsiminkit - 0+0+0=0… Galvokit, darykit, siekit, būkit smalsūs, būkit įdomūs.

Su šventėm.

Cinikas Robertas (Tadas Vidmantas)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (59) | “Būti durnium”

 1.   sprite rašo:

  Visiskai nuostabu ir taiklu :)

 2.   Gedas rašo:

  Jei iš tiesų atsirastu “Komentarų policija”, pradėčiau televizorių žiūrėt.

 3.   Tomas rašo:

  Esi mažas žmogus, Tadai. Toks pats kaip tie Delfio komentatoriai. Kodėl? Pasiskaityk ką visuomet rašai. Protingas žmogus tikriausiai tokiomis nesąmonėmis neužsiims. Lieji tą patį šūdą ir ant savęs. Esi nulis. Tik galvoji esanti didelis riebus vienetas. Hahaha. Big f***ing surprise:)

 4.   Rasa rašo:

  Komentarai tik įrodo, kad 0*99999..999 vistiek = 0 ;)

 5.   R rašo:

  Tado pasisakymai irgi yra = 0. Tik jam durniui smagiau. Ir kitiems durniams, kurie sutinka su kito durniaus nuomone apie kitus durnius, durniai jus.

 6.   Povilas rašo:

  Realiai mąsto žmogus!

 7.   Deividas rašo:

  @R - tai tu argumentuok, kodėl Tado mintys 0?

 8.   Justina rašo:

  bet tu čia irgi rašai apie kitus žmones, tai ir tu mažas? nors įraše kaip ir yra kažkokių idėjų, bet jos neįgyvendinamos ir nelabi reikšmingos, tik va šypsenos raumenims treniruoti. Aš tai dažnai džiaugiuosi, kad kvailių yra, jie neišsenkamas juoko šaltinis, net nekuriant jiems specialių sąlygų, kaip tavo sugalvotas tv šou:)

 9.   Juozas rašo:

  Stipru. Ir šaunu. :]

 10.   to Deividas rašo:

  Argumentai išdėstyti jo pačio rašinyje.

 11.   Margarita rašo:

  Bet kokie jūs žmonės juokingi! Sakote, kad Tadas pats yra mažas kalbėdamas apie kvailius? Tačiau juk ir patys kalbate komentaruose apie juos, o Tadas, kitaip nei jūs, savo nuomonę argumentuoja, praskaidrina dieną, na, ir dar duoda peno jūsų neišsenkančiam nepasitenkinimui ;)

 12.   Greta rašo:

  Net ne nusišypsojau, o gan smarkiai nusijuokiau! Ačiū.

 13.   Indrė rašo:

  nu, babuleikos! išsikudakuokit!

 14.   Robertas rašo:

  Senden nieko needziau todel sitas ozys yra gaidys

  ;D

  Juokingas juokelis.

 15.   elvis rašo:

  he he he… liuks parasyta! :)

 16.   elvis rašo:

  beje tik 0 ir nesulaukia jokios reakcijos, nes yra 0 :) o teksto autorius ir turinys nera 0, nes reakcija yra, ir nesvarbu ar + ar - :)

 17.   Aistė rašo:

  ”Dideli žmonės kalba apie idėjas, vidutiniai - apie daiktus, maži - apie kitus žmones”… perskaičiau dar katą ir supratau, kad šią citatą sukūrė mažas žmogus :)

 18.   Jurga rašo:

  Man Tadas yra įkvėpimo šaltinis. Žmonės, jūs nesuprantat, ką jis daro. Jis ne vien šitą blogą rašo, kuris net neturi intencijos jus supykdyti. Pasižiūrėkit į jo kūrybą - ji geneali. Jo idėjos genealios. Aš pavydžiu tokio kūribingumo, man dažnai jo pristinga studijuojant iliustraciją. Tadai, mano mėgstamiausias tavo darbas yra ‘Some of my dreams’. Jeigu neturit ką pasakyt gero, geriau nieko nesakykit, pyktį pasilaikykite sau ir kitiems šeimos nariams (: bet tik ne gyvūnams.

 19.   Ruperis rašo:

  Taip taiklu… Jei turėčiau talentą taip mintis dėstyti- menininko/rašytojo gyslelę, tai parašyčiau vos ne identišką tekstą. Deja neturiu.

 20.   f.lu rašo:

  gal protingi žmonės dauginasi, o ne susideda? tuomet lieka tas pats 1 ar, tiksliau, ta pati “protinga” nuomonė, kuri nekeičia dvejetainės sistemos į bent jau dešimtainę.
  efuzija ir difuzija. išspjoviau ir sumaišiau. tačiau kada bus buriama? ne burtai, o būrys. ne juodos avys beribėj e-rdvėj, o aviganis pievoj.
  citata patiko, perskaičiau gal triskart, nes nebuvau girdėjęs. dabar kai išgirdau ir patiko, tapau tuo besidauginančiu žinančiu citatą 1. ir nieko, gyvent galima :)
  rašytojo gyslelė išvis atskira tema. bet kadangi jos nerasta, tai gal ne čia ir diskutuot apie tai?

 21.   Jonas rašo:

  Šaipytis iš durniaus dėl jo kvailumo tiek pat humaniška kaip ir iš luošio dėl jo šlubos kojos. Abu yra tokie gimę, kiek duota smegenų tiek.

  Ką tu išvis nori pasakyt, kad visi žmonės imtų ir pasidarytų protingi, santūrus ir tolerantiški? Apie ką tada kurtum savo siužetus? Ūkininkas myli savo žemę kur grūdus augina, o tu į savo dirvą spjaudai. Žmonių durnumu reikia džiaugtis, naudotis ir mainais už tai jį bent jau minimaliai gerbt.

 22.   1 ir 0 rašo:

  Brangus Tadai, žmogus nėra nei vienetas, nei nulis. is visatos dalis, bendruma. Kada žmogus nustoja skirstyti ir rušiuoti, jis jau suvokia visatą;) Sėkmės tau!

 23.   1 ir 0 rašo:

  Brangus Tadai, žmogus nėra nei vienetas, nei nulis. Jis-visatos dalis, bendruma. Kada žmogus nustoja skirstyti ir rušiuoti, jis jau suvokia visatą;) Sėkmės tau!

 24.   Sarunas rašo:

  Valio! Bent pora zmoniu yra Lietuvoje, kurie DARO, yra drasus, kurybingi ir pakankamai izulus, kad nebijotu savo teisingos nuomones! Geras straipsnis! Nekreipkime demesio i debilus savo mazais kompiuteriukais priperstose svetainese rasanciu pilkus ir piktus komentarus. Aciu Robertui uz blaiviosios Lietuvos tylios nuomones igarsinima!

 25.   GN rašo:

  Labai puikiai! tikrai maziau ironijos, bet labai daug nedurnu minciu:) ir patiko tas naujas terminas “nelaimiu portalai” !

 26.   Viol@ rašo:

  As tik noriu dar karta pasidziaugti, kad yra toks Tadas Vidmantas :)

 27.   Agne rašo:

  Kaip visada skaitant Roberto blogą gavau truputį pramogos :) Tik man užkliuvo begalinis Tado/Roberto pyktis , kurį galbūt sukėlė koks įžeidus komentaras ar pavydus žmogus. Tokiu atveju nereikia pulti niekam įrodinėti, kad tavęs tai nebeliečia, tiesiog nusišypsok ir daryk ką darai :) Čia kaip su religija - jeigu pulsi įrodinėti, kad jos nėra, tai bus požymis, kad tu SVARSTAI jos egzistavimą.

 28.   Mykolas rašo:

  Super. ;)

 29.   Agnė rašo:

  Ai, nu c’mon, RobertaiogalturėčiausakytiTadai, kam tie įrašai be ironijos :)) ten, kur bandai belstis, vis tiek neprisibelsi, o iš visų, kuriems malonumą Tavo aštrus liežuvis paprastai suteikia, dalį pasimėgavimo atimi :))

  Šiaip tai nėra kam čia nepritart šitam tekste, viskas tiesa, tik to minios jausmo gal neverta žlugdyt - gerai, kad bent kai kurie pavieniai žmogeliai dar tą “mes” jaučia, bent kažkokią vienybę - kitaip gi visiškai nubudulėtų tauta :)

 30.   Ieva rašo:

  Be šio blogo, Tadas dar turi darbą :) Jis , beje, susijęs su kūryba ir idėjomis. Gal reiktų baigti ieškoti šiknoj žibučių vieną kartą? tikrai geras blogo įrašas.

 31.   Martis rašo:

  Megau tavo blogus ir kitokia kuryba, bet sis blogas - tragedija. Labai jau ryskiai bandei apsidrausti nuo kritikos, del savo, pateikto sitame bloge, kiek siauroko mastymo. Cinikams neturetu rupet kitu nuomone, o tau kodel parupo?

 32.   Gintare rašo:

  Aš tai nelabai suprantu, kodėl jūs skaitot, jei jums nepatinka? Kodėl vis grįžtat čia ir kartojat, kad blogas suprastėjo ar dar kokias nesąmones? Man, pavyzdžiui, smagu, o jei jūs nesuprantat to, kas čia rašoma, manau, čia su jums kažkas ne taip, o ne su blogu.

 33.   Valdas rašo:

  o šiaip tai toks vaizdas, kad autoriaus gyvenimas ne visai gerai klostosi… Pvz.: Aleksandro blogas visai sustojęs (toks hmmm… optimistinis būdavo), Robertas irgi kuo toliau tuo kandesnis ir toks… net nežinau, grubiai kandesnis

 34.   Vee rašo:

  Geras straipsnis. Dedu + :)

 35.   Marta rašo:

  Skaitau ir kartais norisi juoktis, o kartais… Nė nežinau. Ko gero, susimąstyti.
  Susidomėjau Tado kūryba, dar būdama visai naivi paaugliukė, augau ne tik aš, mano akyse augo ir Tado talentas, asmenybė. Nėra ko stebėtis, kad įrašai tampa kandesni, ciniškesni.
  Šio blog’o autorius- suaugęs žmogus, matęs pakankamai daug ir galintis leisti sau taip rašyti. Džiaugiuosi, jog yra taip taikliai aprašančių visuomenę kamuojančias problemas, bet svarbiausia- nesiliaujančių tai daryti.
  Kam naršyklėje vesti šio tinklalapio adresą, jei jau žinai, kad tai, ką jame rasi, tau nepatiks?

 36.   Justina rašo:

  Kiekvieną Tado straipsnį įdomu pasiskaityti, taip ir šiame - taip taikliai viskas pasakyta. Jau čia kažkas sakė lygiai tokią pačią mintį, kokią ir aš norėjau pasakyt - jeigu atsirastų tokia laida, pradėčiau žiūrėt televizorių. ;D

  Bet dėl tų kvailių nekreipimo… Visada stengiuosi nekreipt dėmesio, bet kaip visiškai nekreipt, kai gyvenu su vienu iš didžiausių kvailių, kuriuos pažįstu…

 37.   Aye rašo:

  tu issakai mano mintis :) taip ir toliau !!

 38.   Simona rašo:

  Nu ir kam dabar tą tulžį lieti ant žmonių. :) Yra jų visokių, su savom priežastim. O mes galim būti kokie norim. Argi ne puiku?

 39.   Radvilė rašo:

  negalėjau nustoti juoktis ties kai kuriomis vietomis;DD liux, man visada patikdavo aštrūs pasisakymai, kandžios mintys, ironija, sarkazmas ir visokie kitokie panašūs dalykėliai. Lengviau gyventi yra, kai daugelį situacijų vertini ironiškai arba sarkastiškai.

 40.   manulas rašo:

  Butu linksma jei nebutu liudna.
  Beje - ir aritmetika jau paseno.
  Dabar gaunasi (anot zombovizijos): 0+0+0+ … +0=kaip_ir_jau_beveik_trys _milijonai

 41.   as rašo:

  TU ESI DURNAS?

 42.   Integer Animus rašo:

  Nejaugi kažkuriems taip sunku suprasti, kad tai tik pyktai išsakyta tiesa?

 43.   Evelina rašo:

  AČIŪ. Tu įkvėpi.

 44.   pikta teta rašo:

  O linksmiausia tai, kad jūs sėdit ir kalbat žmogui, kuriam jūs nesat įdomūs. Yra tokia muzikinio meno išraiška. Sukviečiama auditoriją į salę, visi susėda, bet koncertas neprasideda. Iš pradžių vyravusi tyla virsta šurmuliu, paskui nepasitenkinimų bangelėmis, vėliau chaosu. Pabaigoje koncertas pradedamas ir paleidžiamas garso įrašas, kuriame girdima auditorijos sukurta triukšmo muzika. Taip ir jus paleistus į salę įrašinėja, vėliau kuria straipsnius. Kodėl dėdė Tadas mano, kad savo draugui neatrodo kaip tas nulinukas, nuolatos kybantis kibernetinėje erdvėje? Suprantu, kad noras kurti kartais yra stipresnis už savivertę, bet kam auditorijai pateikti meną, kupiną paniekos, pasididžiavimo ir tuštybės. Dėl nulių gali nusipirkti batus ar pusryčiams suvalgyti sumuštinį. Dėkok nulenkęs galvą. Pasaulio nepakeisi, tai kam atrodyti Skrudžu?

 45.   Giga rašo:

  bet tai jei jum nepatinka tai ir neskaitykit ir nesamoniu nerasinekit.

 46.   Kitonas rašo:

  Nesiimu spresti apie straipsnio turini bei teisinguma. Bet humoro atzvilgiu puikus straipsniukas. Puiki ideja pravalyt komentus nuo šiukšlių. Juk tada ir straipsniu komentu verte pakiltu. Galima paskaicius komentraus suprast kla galvoja visuomene. O siuzetas primene truputi Bredberio “451 pagal Farengeita” tik ten bego teigiama spersonažas gaisrininkas atsisakes deginti knygas o vijosi ji ir ziurejo vat tokie komentatoriai.Vystant ideja gal kiek nehumaniska bet galima butu pasistatyt kolizieju siulaikini ir suvaryt ten visus tuos “nevykelius” tada jau butu pramoga. Be to kas nors gali suaorganizuot nešvankiausiu ir bukiausiu komentatoriu varžyba staip irgi galetumet humaniškais budais užimti tuos apie kurios aprašoma straipsnelyje.Žodžiu praskaidrino nuotaika sukele siokiu tokiu minciu taigi Imho straipsnis veikia :]]]

 47.   Dominykas rašo:

  Jau laabai seniai nebuvau Ciniko Roberto blog’e. Ir kaip tik dabar, kai manyje susikaupė tiek š*do ir nusivylimo, aš vėl užklydau čia. Ačiū “Robertui” ir Tadui, kad parodo jog visuomenėj yra normalių žmonių kaip jie…

 48.   Gintare rašo:

  su šventėm ir tave!

 49.   Vaidas rašo:

  O aš galvoju, kodėl aš šitą blogą skaitau… Pasirodo dėl tokių straipsniukų! :)))))

  Way to go!

 50.   Gintarė rašo:

  Jau seniai skaitau Roberto blogą. Kaskart vis stebina autoriaus stilistinis išbaigtumas.

 51.   varskes apkepas rašo:

  jau nebejuokinga, jau nusivažiavai, kam reikėjo angliškai kažką parašyti? nemoku angliškai, Robertai (o gal turėčiau sakyti, Tadai) jau kartotis pradėjai.

  c’mon, kas nors turėjo parašyti tai.

 52.   zylute rašo:

  TOBULA.

 53.   Marija velnio motina rašo:

  taip, stiliukas linksmas, pasijuokiau skaitydama, aciu :) citata apie idejas irgi labai teisinga, tik kad tema apie durnus komentatorius labai jau nuvalkiota, o ta ju policijos ideja tokia irgi lekstoka ir kvepianti autoritarizmu - tas nubaudimas, kaip zinia, proto ir teisybes per prievarta neipucia, o pasityciojimas per telika is ju - tai cia jau ju paciu priemone :))

  zodziu tekstukas primine toki gan stereotipais grista nelabai juokinga anigdota, atsiprasau, nes man siam bloge tikrai buvo man patikusiu irasu :))

  ir labai gudriai manipuliatyviai apsisaugota nuo kritikos, nes jei kas nepatinka, esi kvailas komentatorius arba davatka (gal is dalies tokia ir esu, neneigiu, bet slyksciu komentaru bent jau tikrai nerasineju) :)))) Robertai/Tadai, manau turi potencijos idomesnem temom parasyt ir originalesniu ideju pateikt, labai laukiu! :))

 54.   Kissa rašo:

  O man tai smagu komentarus skaityt :D BLOGas labai įdomus ir linksmas, bet ir komentarai kai kurie prajuokina. Ypač juokinga, kai puola pikti gatvės šunėkai, daužo dantis į tvorą, kanda orą :). Tadas vis prieina, paspiria.. O tiems putomis seilės gurguliuoja iš nasrų… Linksma, žodžiu. Patinka. :)

 55.   Donatas rašo:

  Visu pirma tai Imetu visiems, kurie patiko citata, ‎”Smart people talk about ideas. Common people talk about things. Mediocre people talk about people.” — Jules Romains

  Ir vis antra, tai ideja nebloga su tais komentatoriais didziaisiais, kurie nieko nesupranta.. bet manyciau biski perlenkei lazda su kitu nuzeminimu, nes niekas neturi teises zeminti kitus, nesvarbu ka jie padaro ar nepadaro, atsimink tai ;) “Nebūkit naivūs. Robertas, ar aš - Tadas, esam geroookai toliau, nei baigiasi jūsų įtakos zona” ypac si citata, primine posaki” kas kitas pakels suniui uodega, jei ne jis pats” :)

 56.   G rašo:

  O man labai liūdna, kad gyvename tokioje vienetų visuomenėje… Todėl nieko ir negalime pasiekti kaip tauta, nes mums kasdien kartojama, kad mes esame vieni, nors ir dar 2mln gyvena tokiomis pat idėjomis.

 57.   V rašo:

  Nulis po nulio ir jau mūsų 6 000 000 000

  O apie laidų erelius kam iš viso kalbėti, juk menki žmonės kalba apie kitus žmones.

  Vienaip ar kitaip didžiausia pagarba už taiklų sarkazmą. Nors minėjai, kad jo neminėjai.

 58.   lina rašo:

  Sumautai atvirai. Patiko nuliu ideja. True!
  paskaicius ir pagalvojau, ir nesutikau, bet cia nereiksiu. Dekui uz medziaga pamastymui :) :D

 59.   . rašo:

  vaj kaip užskaitau šį straipsnį

Rašyk komentarą