BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2009

Šitie “batai” nusipelnė laužo

2009-04-24

Egzistuoja pasaulyje tokia nesąmonė, kaip Crocs'ai. Tai tokie šlykštūs guminiai “batai” (kaliošo ir “basanoškės” vaikai), skirti vaikščioti po kiemą kaime arba sode, kai niekas nemato. Blogiausiu atveju pliaže. Taip pat egzistuoja grupė žmonių, kurie apsiavę šiomis baidyklėmis eina į viešas vietas ir įžeidinėja padoriai atrodančius žmones. O šoumenui Jogailai Morkūnui užtenka drąsos net per teliką su tokiais pasirodyt. Robertas klausia - “Kodėl?!! Kodėl žmonės perka šiuos valkatų batus?”. Turbūt jei kainuotų 12 litų (kiek jie ir verti) niekas nepirktų, bet va kai kainuoja gerokai virš šimto…

Visada labiausiai praturtėja tie, kurie susikrauna pinigus iš žmonių patiklumo, silpnybių ir kvailumo. Crocs'ų autorius žiūri į pasaulį iš savo trijų tūkstančių kvadratinių metrų vilos ir kvatojasi už pilvo susiėmęs…

Rodyk draugams

Baisusis kūdikis

2009-04-22

Ar gali būti patrauklesnis plakatas vaikiškų dalykų krautuvėlei? Robertas šitą užmatė liepkalnio maksimoj, ko gero tai skaitosi net Vilniaus miesto teritorijoj.

Rodyk draugams

15 knygų, kurias visi pirktų

2009-04-15

Kažkada Aleksandro bloge buvo pasirodęs 10 knygų sąrašas, kurių niekas nepirktų. Robertas pamėgino sugalvoti 15 knygų, kurias kaip tik iš lentynų graibstytų. Jo sąrašas atrodo štai taip. Komentaruose galite jį papildyti.

15. “Kaip pragyventi už 1000 litų nepažeidžiant įstatymų”

14. Knygos pavadinimas neturi reikšmės. Svarbu, kad autorius Andrius Mamontovas.

13. “Gauk algą nieko neveikdamas” autorius Antanas Nedzinskas.

12. “Atsikratyk bet kokio gėdos jausmo” autorė Asta Baukutė.

11. “30y1″ arba “Kvaili paaugliai padarė mane milijonierium” autorius One.lt sąvininkas.

10. “Pašmaikštavimai apie šiknas. Antra dalis.” autorius Vytautas Šapranauskas.

9. “Kaip nepasiduoti. Net jei žinai, kad praloši.” autorė Kazimiera Prunskienė.

8. “Amžinos jaunystės paslaptys” autorius Marijonas Mikutavičius.

7. “Marozų prikolai su rusiškais keiksmais” autorius Algis Ramanauskas Greitai.

6. “Manjo nagjučei swarbesni už tjawo gyvenima” autorės visos olialia mergaitės.

5. “Gal ir suklydau…” autorius Arūnas Valinskas.

4. “Lenkijos žemėlapis”. Mastelis 1:500 000, pažymėti prekybos centrai.

3. “Aš atsibodau net pati sau” autorė Natalija Zvonkė.

2. “Kaip pragyventi už 500 litų apeinant įstatymus”.

1. “Tūkstantis ir viena vieta emigruoti”.

Dar būtų perkama ši Jono Navicko ir Tado Vidmanto knyga:

Rodyk draugams

Sunkmetis…

2009-04-06

Ten tas daikčiukas trečioj lentynoj - jogurtas. Robertas per gyvenimą nemažai nesąmonių su mobiliaku prifotografavęs… Tai čia jomis ir pasidalins.

PATAISYMAS. Labai daug žmonių įsižeidė, kai pastebėjo, kad lentynoje ne jogurtas, o grūdėta varškė. Robertas nuoširdžiai atsiprašo:)

Rodyk draugams

Patarimas pranašams

2009-04-04
Robertas yra iš to internetinio jaunimo, kuriam smagu viską ir visur skaitinėti. Tik jis nepalikinėja idiotiškų Delfi.lt stiliaus komentarų, mat jo intelekto koeficientas didesnis nei 55…

Beskaitinėdamas internetą jis suprato, koks skirtumas tarp senųjų pranašų ir dabartinių.

Anksčiau jei kokiam žmogėnui pasirodydavo, kad ateis pasaulio pabaiga, jį tą pačią dieną, tam pačiam kaime ant kuolo pamaudavo ir visos pranašystės baigdavosi.

Dabar gi yra internetas… Jei kuriam žiopliui pasirodė, kad po trijų metų ateis pasaulio pabaiga, jis būtinai apie tai visur paskelbs. Žinoma, daug žmonių patikės. O jie to pranašo juk asmeniškai net nepažįsta… Kaip galima tikėti žmogum, kurio gyvenime nesi matęs, kuris nėra tavo draugas? Vien dėl to, kad prie jo pavardės parašyta “mokslininkas iš Amerikos”?

Geras Roberto patarimas visiems pranašams: jei jau norite išpranašauti kažką blogo (ar gero, nors tai ir nemadinga) kalbėkite apie įvykius kurie turėtų įvykti po 100 ar daugiau metų. Jei jie įvyks, jus prisimins kaip garsų pranašą (o ne internetinį paranojiką). O jei ir neįvyks (greičiausiai) ant jūsų nieks nepyks, nes jau būsit miręs. Žodžiu nepranašaukit įvykiu porai metų į priekį, nes bus labai nesmagu, kai apsijuoksit prieš visą svietą.

Paprastas pavyzdys: “Garsus mokslininkas Robertas iš žemaitijos sako: pradėkite kaupti maisto atsargas, nes šių metų balandžio 16 įvyks baisi katastrofa. Žemės poliai susikeis vietom, vandenynai pradės teliuskuotis, debesys pajuoduos, o Saulė išsivers į blogają pusę. Viskas įvyks balandžio 16 dieną.” Matot, kuo ta data arčiau, tuo mažiau norisi tikėti…

Rodyk draugams

Maxima, Latvija, Estija

2009-04-01

Dabar kai Robertas bedarbis, sėdi namuose ir užsiiminėja nenaudingais
dalykais. Gyvenimo džiaugsmas išblėso jau prieš savaitę, taigi jis
išlieka ciniku ir toliau.

P.S. Jei nesupratote, kodėl ant Latvijos vėliavos juodas kaspinas kabo, pasidomėkit jų ekonomine situacija… Jie gi net prašė Švedijos, kad juos okupuotų.

Rodyk draugams