BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2009

17 dalykų, kaip Lietuva atrodys po penkių metų

2009-06-26

Robertas besivadovaudamas šios dienos realybe (nors taip daryti ir negalima) pamėgino paspėlioti, kaip atrodys Lietuvos valstybė po kokių penkių metų (tarkim 2014 metais, jei tik 2012 neįvyks pasaulio pabaiga).

1. PVM’as bus maždaug 30 procentų. Ir kasdien kils.

2. Šiluma kainuos tiek, kad kas mėnesį už tuos pinigus galėtum surengti jubiliejų.

3. Neliks nė vieno protingo žmogaus, o valdžios mužikai krapštys nosis ir stebėsis “a kodie visi švėsoliai išvažiavo?…”

4. Vilniuje bus pristatyta dar daugiau idiotiškų skulptūrų. Kiekvienas šiukšlių konteineris galės vadintis meno kūriniu.

5. Kaune gėjams bus uždrausta rodytis viešose vietose, todėl visi išsikraustys į Vilnių.

6. Vėliau jiems rodytis gatvėse bus uždrausta ir Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Jiems bus pasiūlyta arba išvažiuoti arba savo homoseksualumą gydytis .

7. Vilniuje, prie Gedimino pilies, bus pastatyta pati didžiausia prekybos ir pramogų sostinė. Ji vadinsis “Atlantu”. Norint į jį patekti, prie įėjimo reiks parodyti pinigus.

8. “Vilniaus prekyba” nupirks “Mažeikių naftą” ir paskelbs save autonomiška valstybe. Tada okupuos Lietuvą. Bet gal ir gerai, nes jie sumokės visas būsimas Lietuvos skolas Europos Sąjungai.

9. Kasmet iš kalėjimų pus paleidžiama po tūkstantį kalinių. Tai pataps gražia tradicija.

10. Žudikai kalės vos metus. Girti, ką nors užmušę, vairuotojai - po kelis mėnesius. Nepilnamečiai nebus baudžiami visai. Už jokius nusikaltimus.

11. Gatvėse trainiosis daugybė benamių Jorkšyro terjerų, bišonų ir panašių žiurkšunių. Į madą sugrįš ropliai.

12. Vaistai bus prabangos prekė. Maistas ir benzinas irgi.

13. Padaugės atvejų, kai genetiškai modifikuotos daržovės užpuls žmones. Ekologiškų niekas neįpirks.

14. Iki 2014 metų bus sukurtas tik vienas visam pasauliui įdomus Lietuviškas filmas.

15. Nebus nė vieno ežero, prie kurio pakrantės būtų galima prieiti, nesukandžiotam sarginių šunų…

16. Studijuoti kainuos apie 12 tūkstančių litų į metus. Daugumos Lietuviškų aukštųjų mokyklų diplomai vistiek nebus pripažįstami kitose šalyse. Na, nebent Afrikoje.

17. Pilnametystė prasidės nuo 12 metų (šitaip sumažės pedofilijos atvejų). Pensijinis amžius bus pratęstas iki 94 metų (šitaip valstybė sutaupys dar šiek tiek pinigų).

Bet tai tik Roberto spėliojimai paremti šia diena. Tikėkimės, kad 2012 metais visgi įvyks ta žadėtoji pasaulio pabaiga ir šių baisių dalykų nesulauksime:)

Rodyk draugams

“Uždrauskim gėjus!”

2009-06-23

Robertas šiandien netyčia iš delfio į intelektualų portalą panele.lt užklydo. Iš kai ką perskaitė. Pasirodo seimo nariai, o ypač laimingai vedęs ir keturis vaikus auginantis Petras Gražulis nusprendė uždrausti skleisti teigiamą informaciją apie homoseksualus. Tai, suprask, neigiamą bus galima skleisti kiek tik norėsi. “Kaip tie gėjai jus nuskriaudė, pons Gražuli?” - norėtų paklausti jo Robertas. “Galbūt mokykloje mušė? Ar stovėjo prie palangių ir šaipėsi: “Cha, pažiūrėkit, normalus. Žiūrėkit heteroseksualas eina!”. Žodžiu, tikrai kažkas turėjo įvykti pono Gražulio gyvenime, kad jis taip supyktų ant gėjų. Na, jis yra kalėjęs net trijuose kalėjimuose (bent taip rašo Vikipedija), tai kas ten žino…

Robertas smerkia ir atvirai šaiposi iš visko, kas radikalu ir perlenkia visas lazdas. Tiek iš tų pačių, gėjų aktyvistų, kurie šaukia “pažiūrėkit į mane, aš gėjus, noriu augint vaikus!”, tiek iš pajuodusių nuo pykčio homofobų, kuriems net putos iš nasrų drimba. Viskam yra ribos, kurias turi diktuoti sveikas protas.

Robertas sugalvojo po penkis pavyzdžius antraščių straipsniams kurie, po įstatymo įsigaliojimo būtų svarstomi.

Tinkamos antraštės (tokios, kurias bus galima rašyti):

5. “Eltonas John’as apsivogė parduotuvėje ir buvo apdaužytas guminėm lazdom”

4. “Režisierius Pedro Almodovaras gavo Auksinę avietę” (jas duoda už blogus filmus)

3. “Paaiškėjo, kad Oskaras Vaildas visgi rašė labai prastai”

2. “Per gėjų eitynes policininkai guminėm kulkom sužeidė penkis gėjus”

1. “Ruslanas Kirilkinas patyrė mažą autoavariją. Garantuotai tik dėl to, kad yra gėjus”

Netinkamos antraštės (kokių nebus galima rašyti).

5. “Mokslininkas gėjus atrado vaistus nuo vėžio”

4. “Parašiutą sugalvojo Leonardas Da Vinčis”

3. “Mantui Petruškevičiui sekasi gerai”

2. “Lietuvoje koncertuos Džorž Maiklas”

1. “Per gėjų paradą guminėm kulkom netyčia susižeidė penki policininkai”

Rodyk draugams

Netikėliai meteorologai

2009-06-18

“Gydytojai gydo, gaisrininkai gesina, staliai daro stalus… Kai kurių profesijų atstovai užsiima, tuo kas jiems priklauso, bet štai sinoptikai… Bet kuris galėtų juo būti, tereikia sėdėti prie savo stalo, žiūrėti per langą ir bandyti atspėti koks gi oras bus rytoj… Kartais pavyksta, bet dažniausiai ne.”

Robertas tyčia stebėjo kelių dienų orų prognozes ir keikė sinoptikų darbą. Matyt, jei jie numato, kad poryt lis, meldžiasi dievui, kad tasai atsiųstų lietaus. Jei lyja, jie džiaugiasi ir sako sau “puikus spėjimas”, tada save švelniai paglosto. Jei neatspėja, sako: “tokių dalykų, kaip orai, neįmanoma numatyti, tačiau mes stengiamės”. “Tai stenkitės labiau arba eikit normalių darbų dirbt!” - rėkia Robertas ant sinoptikų ir visų kitų, atsiprašant, meteorologų.

Normalus, save gerbiantis, žmogus kelis kartus suklydęs, dažniausiai garbingai pasitraukia… Bet tik ne tie, jie vis bando ir bando… mūsų kantrybę.

Robertas jokiu būdu nekursto neapykantos ir neskatina naudoti smurto, tačiau pats pasvajoja, kaip jis pagautų sinoptiką ir įgriautų balą. Tada jo paklaustų:

- Iš kur ši bala atsirado?

- Prilijo. - atsakytų sinoptikas.

- O turėjo? - vėl paklaustų Robertas. O tas jau nieko neatsakytų, nes šiaip tą dieną lyti neturėjo, pagal jo vakarykščius spėliojimus.

Rodyk draugams

Super Gripas

2009-06-10

Šiemet nuo kiaulių gripo mirė kiek? 200 žmonių? O nuo paprasto? Gal kokių 12 tūkstančių…

Kiaulių, paukščių, raguočių ir kitų padarų ligos yra sugalvojamos tos pačios maisto pramonės (ir neretai vaistų gamintojų). Robertas iš nieko neveikimo sugalvojo visų gripų gripą… Pavadino jį Super Gripu. Nuo jo miršta visi. O užsikrečiama juo per orą, vandenį, maistą, žvilgsnius, daiktus, internetą, mintis, žodžiu, per viską. Gripas pasireiškia niekuo nepakitusia savijauta. Taigi labai sunku suprasti ar esate užsikrėtęs. O neužsikrėsti juo neįmanoma. Azijoj nuo jo jau mirė šešiolika žmonių! Tik šešiolika, sakysite… Na, gripas dar labai naujas, bet labai kietas. Kol baigsite skaityti šį įrašą, greičiausiai šiuo gripu jau sirgsite patys.  Jei nenorite mirti galite iš Roberto nusipirkti vaistų. Jie gerokai pigesni už tuos, kurie nuo kiaulių gripo, taigi labiau apsimoka. Beje vaistus reikia užsakyti, juos gausite paštu. Jie labai panašūs į vandenį, bet iš tikrųjų tai nėra vanduo, tai vaistai.

Ką jūs į tai, žiniasklaida ir visos pramonės? Paprastas vyriokas iš žemaitijos “padarė” visus jūsų teminius gripus su savo Super Gripu. Dabar kokia nauja liga beatsirastų, ji bus prastesnė už šią, galit nebesistengti.

Rodyk draugams