BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2009

Gėda pelėda…

2009-09-25

Štai kokią “nelaimę” Robertas pamatė, nufotografavo ir nusprendė sukurti jos kilmės istoriją.

Ateina odontologijos kabineto šeimininkė (tarkim, Jolanta) pas dizainerį ir tarp jų vyksta toks pokalbis:

Jolanta: Sveiki, mūsų naujam kabinetui reiktų iškabos su logotipu.

Dizaineris: O koks tai kabinetas?

J: Odontologijos. Dantis taisom.

D: Tai logotipe gal reiktų panaudoti dantį?

J: (užsižiūrėjus į dizainerio laptopą) O kas čia per obuolys taip gražiai šviečia?

D: Čia Apple kompiuteris. Logotipas jo toks.

J: O negalėtumėt mums lygiai tokio pačio nupaišyt?

D: Na, ne. Apple gali paskui jus į teismą paduoti.

J: Tai pakeiskit ką nors… Šitas logotipas vistiek netobulas - obuolys prakąstas. Mes padarykim neprakąstą.

D: Nežinau, ar aš norėčiau imtis šito projekto…

J: Aš sumokėsiu pinigais. Jų pas mane kaip šieno, aš juk dantis taisau (ištraukia iš rankinuko krūvą pinigų, pamojuoja).

Dizaineris palūžta ir po pietų nusiunčia poniai Jolantai failą su jos nauju logotipu ir iškabos maketu. Ponia Jolanta padėkoja, susimoka grynais ir po savaitės jau stebi, kaip meistrai kabina iškabą. Dizaineris gi tuo tarpu iš kompo išsitrina visus darbinius failus ir nueina išpažinties. Net ir po jos, kurį laiką slapstosi nuo žmonių, vengia akių kontakto, pradeda rūkyti.

Rodyk draugams

Krepšinyje nėra nieko protingo

2009-09-09

Robertas krepšiniui jaučia didelę antipatiją. Niekada jo nežiūri, nes jam neįdomu. Na, bet šio įrašo nebūtų, jei jis jam visai nerūpėtų…

Dalis šio blogo skaitytojų, turbūt jau dabar pasiuto. “Kaip gali vadintis Lietuviu, jei krepšinio nemėgsti?” - dažnai girdimas klausimas. Jo pase parašyta, kad jis lietuvis, o pasas yra dokumentas su antspaudais ir parašais. Jo turėtų užtekti.

Absurdas yra sportą vadinti religija. Robertas neišpažįsta jokios, nei pirmos, nei antros (kaip išaugo iš pasakų, taip išaugo ir iš religijų). Jį piktina vienas dalykas: kodėl šitam bukam “sportui” skiriama tiek pinigų? Gal geriau būtų paremti protingus mokslininkus (taip, Lietuvoj dar yra ir tokių) arba varguolius studentus, jų yra gerokai daugiau, nei kamuolių į kiaurą krepšį mėtytojų.

Pažiūrėkim į pačius krepšininkus. Vienas vedė Sabutytę, kitas draugauja su Pareigyte, trečias su Pikul, dar du vedė moteris, kurias prieš tai buvo išprievartavę (gal reiktų sakyti - tos moterys sutiko tekėti už savo prievartautojų…) Krepšinyje nėra nieko intelektualaus. O jo aukso amžius jau praėjo… Būtų laikas tą suprasti ir pamėginti investuoti į kažką perspektyvaus.

Kai kuriems skaitytojams dabar, turbūt, net putos iš pykčio drimba - “Kaip jis drįsta varyti ant dalyko, kurį aš taip mėgstu?!!”.

Rodyk draugams