BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2009

Menininkai ar idiotai?

2009-10-23

Turbūt pamatę šią šlykščią iliustraciją (Robertas už ją atsiprašo) supratote, apie ką bus kalbama. Vieni žmonės sako “jie vandalai”, kiti - “menininkai”, patys jie save vadina “ekstremalais”. Dar jie sako, kad reikia suprasti hip-hop’o kultūrą, kad suprastum graffiti. Ne apie graffiti Robertas norėtų pakalbėti, o apie idiotiškus rašinėjimus, vadinamus “tag’inimu”.

Šunys ir katinai tag’ina sienas savo kūno skysčiais. Žmonės mat kvapais nebendrauja (nebent Paryžiuj (kas ten buvo, supras…) Taigi plačiakelniai paaugliai sugalvojo daryti savaip - terlioti vertikalius paviršius neekologiškais aerozoliais (čia tik įspūdžiui sustiprinti). Pasirodo, kuo daugiau sienų yra pažymėtos tavo keverzone, tuo esi kietesnis. Bet iš tikrųjų, kreivos, šleivos raidelės tavo “urbanistinio peizažo” nepuošia, o tuo labiau garbės nesuteikia nė pro kur. Jos tik įrodo, kad abėcėlės mokykloj tave išmokė gerai.

Jei bent vienas iš jūsų, kreivarankiai “pasirašinėtojai”, dabar skaitot, atsakykit neišmanėliui Robertui į klausimą: kas iš to? Nu vat kokia prasmė? Ar daugiau niekam talento nepakanka, ar laisvo laiko per daug?..

Ir kam tas anonimiškumas? Bijot kažko? Pasirašinėkit tikrais vardais, o ne kažkokiais “Counter Strike” slapyvardžiais, Hario Poterio burtažodžiais ir atsitiktinių raidžių kratiniais.

Jei bent vienam galvoje prašviesėjo, bet žinot, kad terlioti sienų nenustosit, štai keli garsiojo Banksy darbai įkvėpimui. Kai pradėsit daryti taip, gausit respektą ir iš Roberto, o dabar savo abėcėlės “skills’us” treniruokitės ant paskutinio sąsiuvinio lapo. Banksy bent netingi trafaretus pasidaryt…

Šio piešinio Kauno versija irgi buvo labai gera. Gaila, kad ji įžeidė homofobus (arba gėjus, arba marozus) miesto taryboje ir buvo uždažyta.

Šitas ne Banksy, bet irgi neblogas.

Rodyk draugams

11 neegzistuojančių dalykų

2009-10-19

Robertas eilinį kartą rizikuoja būti primuštas gatvėje, bet vistiek tęsia savo.

Jis vėl sudarė trumpą sąrašą. Šį kartą - neegzistuojančių dalykų. Ir ne šiaip tokių, kurie tik jam atrodo neegzistuojantys, o tokių, kurių iš tikrųjų nėra. Kai kurių nėra apskritai, kai kurių - tik Lietuvoj.

1. Kalėdų senelis. Jis žinokit ne tik dovanėles padėdavo, bet kai jūs miegodavot ateidavo ir žiūrėdavo į jus. Gali būti, kad net priguldavo šalia… Oi, tas senelis!

2. Ne godus politikas. Jei nori atkreipti jo dėmesį, mojuok jam rankoj laikydamas šimtinę. Jei nori jį pamaloninti, pavyzdžiui, per gimtadienį, padovanok jam daiktą, kurį būtų galima gražinti į parduotuvę ir atsiimti pinigus (nepamiršk pridėti čekio).

3. Dievas. Jei toks būtų, nebūtų pedofilų, tornadų, ateistų, cunamių ir gėjų. Pastarieji yra didžiausi dievo priešai. Biblijoj rašo, kad juos reikia užmušti akmenimis. Paskaitykit, labai smagi knyga. Ten galima rasti štai tokių ir va tokių perliukų.

4. Intelektuali Olialia pupytė. Papūgų smegenys, kaip riešutai ir jos šika ten kur stovi. Bet kalba vistiek įdomiau.

5. Ką nors darantis prezidentas(-ė). Jau kelinta(s) iš eilės - tik dėl grožio. Nesutikti, įvardinti problemas, paprieštarauti ir pakritikuoti seimo darbą gali bet kuris iš mūsų.

6. Malonus taksistas. Kaskart įlipęs į taksi jauties taip, lyg tu ir būtum visų taksisto asmeninių bėdų šaltinis. Kai kurie įsižeidžia, jei paprašai užgesinti cigaretę. Žinoma, jei išdrįsti paprašyti…

7. Malonus kontrolierius. Jei turi bilietuką, tavęs nekenčia nes negali tavęs nubausti arba primušti. Sako, kad juos ruošia buvę KGB agentai…

8. 7-25 metų lietuvis, kuris nebūtų soc. tinkle. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad provincijos jaunimas renkasi one.lt, o miestų - feisbuką. “Pasakyk man kur tu užsiregistravęs, pasakysiu kas tu.” - cinikas Robertas.

9. Pasaulio pabaiga. Jei ji įvyks, Robertas kiekvienam norinčiam padarys erotinį masažą. Tai bus kaip atsiprašymas. O jei ne, kiekvienas, kuris sakė, kad įvyks, turės Robertui padaryti tą patį. Sutariam?

10. Vaiduokliai. Jei manote kitaip, atveskite ir parodykite bent vieną. Tokių nuotraukų nesiųskite.

11. Kyšio neimantis policininkas. Jei Robertui irgi būtų taip gyvenime nepasisekę, jis irgi imtų kyšius. Taip pat dar priimtų duokles iš vagių, banditų ir mafijozų

Sąrašas tikrai nebaigtas. Robertas jį dar kada nors papildys.

Rodyk draugams