BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2009

Niekšas Robertas sudirba horoskopus

2009-11-12

Šį kartą Robertas su žeme sumaišys tokį dalyką, kuriuo tiki ypatingai daug žmonių. Ne, religiją jis dar pasilaikys… Šį kartą pakalbės apie lygiai tokią pačią nesąmonę - horoskopus. “O ne! Tik ne horoskopus!” - choru šūktelėjo merginos. Dar nevėlu nustoti skaityti…

Kaip jums atrodo, ar Jums gimus medžių padėtis gretimam miške gali nulemti Jūsų charakterį ar ateitį? O automobilių išdėstymas stovėjimo aikštelėje prie ligoninės? O tarkim elektros laidų išvedžiojimas sienoje? Robertui irgi atrodo, kad ne. Tai kodėl kažką turėtų lemti degančių dujų kamuoliai?.. Iš kur astrologai žino, kokia šios savaitės diena bus laiminga Avinams ir kokia tinkama susirasti darbą Šauliams? Robertas nutrauks paslapties skraistę nuo šių gudrių fantazuotojų…

Pamenat buvo tokie Filipinų hileriai, kurie operuodavo plikom rankom. Iš žmogaus kūno ištraukdavo “blogos mėsos” gabalėlį ir žmogus, atseit, pasveikdavo. Tuomet buvo įrodyta, kad tai apgavystė paremta rankų miklumu. Astrologai yra lygiai tokie patys apgavikai, tik dar gudresni. Žiūri į savo laptopėlį su žvaigždėtu “wallpaperiu” ir sako: “Neptūnas dabar yra Dvyniuose, todėl tau dabar geras metas susirasti antrąją pusę”. Jei žmogus tiki, jis taip ir padaro - palieka žmoną, vaikus, ir susiranda naują moterį. Sugriūna laiminga šeima, nes Neptūnas Dvyniuose… Na, taip, iš tikrųjų, nebūna, nes astrologai apie savo klientą prieš “seansą” susižino kuo daugiau, kad tokių klaidų nedarytų. O dabar, interneto amžiuje, apie žmogų sužinoti galima daug ir greit.

Štai čia yra šios dienos Šaulio horoskopas, o skliausteliuose Roberto komentarai:

Jausite pareigą prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. (Ar nederėtų taip elgtis kasdien ir visiems protingiems žmonėms?). Derėtų ramiai išsiaiškinti santykius, kurie jus įpareigoja. (Kaip šitą suprasti? Reikia susėsti su žmona ir pašnekėti, kad vedybinis gyvenimas teka normalia vaga, ir nutarti, kad tegul taip teka ir toliau?). Vakare turbūt dalyvausite renginyje ar susitiksite su draugų kompanija. (Šiandien ketvirtadienis. Įmanoma. Ypač taiklus žodelis “turbūt”.) Galimas materialinis praradimas. (Žodis “galimas” reiškia, kad greičiausiai jokio nuostolio nebus. Tiesiog reikėjo kažką parašyti, kad užsipildytų Šaulio horoskopo langelis.)

Dabar įsivaizduokim, kad esat Šaulys, netyčia paskaitėt savo horoskopą, ir šiandien pametėt savo mobilų telefoną. Iškart galvosit - “Juk mane horoskopas įspėjo! Jis teisingas!”. O jei jokių nuostolių nepatirsit, net neprisiminsit, kad tai skaitėt. Horoskopai yra abstrakčios spėlionės tinkančios bet kokiam, bet kada gimusiam žmogui!

Astrologai, kaip ir čigonės būrėjos yra gudrūs žmonės. Jie supranta, kad spėliodami bent kartą tikrai pataikys, o už tuos pataikymus jiems bus sumokėta. Daug kas šiam pasauly pelnosi iš žmonių bukumo ir silpnybių.

Robertas dabar gi sėdi be darbo, ir irgi svarsto apie savo būrimo saloną. Jis žada burti iš nuogų krūtų. Ir tik moteris. Na, vyrus irgi burs, bet jau kortom arba pagal batų pado nusinešiojimą. Ir iš žvaigždžių, žinoma. Pas jį eis ir verslininkai, kurie prašys patarimo finansiniais klausimais, o Robertas sakys: “Dabar, TURBŪT, būtų pats laikas parduoti savo įmonę. Tačiau, jei jauti, kad ne, tuomet Saturnas Ožiaragio žvaigždyne pataria to nedaryti”. Ir už valandą tokių sapalionių Robertas ims po 150 litų. Moterims ir merginoms pirmas “seansas” pigesnis. Norit užsirašyt?

Rodyk draugams