BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2010

Ko gero geriausias įrašas pasaulyje!

2010-01-06

Niekur nuo reklamos nepabėgsim. Ji pati mus susiranda ir lenda į akis, kaip kokia Rožytė iš Vilniaus senamiesčio… Robertas supranta, kad ne reklamos agentūros kaltos dėl bukų reklamų. Tai užsakovai (produkto pardavėjai) yra tie žmonės, kurie sako: “ne, šito šeimininkė iš Pakruojo nesupras, darykim paprasčiau”. Robertas matydamas daug skirtingos reklamos padarė keletą išvadų ir net sugalvojo kelias taisykles.

1. Nesuklysi panaudojęs frazę “ko gero”… Po jos gali sekti visiškai bet koks tekstas. “Tai, ko gero, apvaliausias puodas pasaulyje!”

2. “Iki 100 procentų”. Kiek procentų bebūtų, tai vistiek bus iki 100. Pavyzdžiui, vienas procentas. Arba trys… “Ši dantų pasta panaikina iki 100 procentų apnašų”.

3. Stilizuotas antspaudas su žodeliu “Patvirtinta” ir kokios nors pseudodraugijos pavadinimu. Robertas bandė skambinti “Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijai”… Atsiliepė sena moteris, kuri nieko apie tą draugiją negirdėjus. Robertui susidarė įspūdis, kad jai tokie skambučiai jau atsibodę, nes ji tik atsakė “ne” ir numetė ragelį.

4. Žvaigždutė. Gali rašyti bet kokį tekstą, jei tik jo pabaigoje uždėsi žvaižgdutę ir apačioje mažom raidelėm visą tą tekstą paneigsi. Pvz. tekstas viršuje: “Dabar dar pigesni pokalbiai.*”. Tekstas apačioje: “*Tai netiesa.”

Žinoma, geriau paieškojus galima atrasti ir daugiau “universalių”, parduoti padedančių, triukų. Verslo naujokams Robertas pats sumaketavo štai tokią atmintinę. Galite atsispausdinti ir naudoti, kai trūksta įkvėpimo Jums ir Jūsų pasamdytai reklamos agentūrai.

Paspaudus - padidės.

Kad jau apie tai kalbam, Robertas pateikia du “drąsios” lietuviškos reklamos pavyzdžius, kuriuos pats nufotografavo:

Šiaip keista, kai pagalvoji: pusnuogė moteris - gražu ir normalu, pusnuogis vyras - kažkas ne taip… Praeis daug metų, kol situacija pasikeis. Šiaip ar taip, Robertas sveikina šių čiužinių gamintojus už drąsą.

O šios vaistų”reklamos” Robertas net nekomentuos.

Jis ilgai svarstė ar dėti ją į savo blogą ar nedėti. Visgi, kaip matote įdėjo. Atsiprašo, jei kam sugedo apetitas, bet tokia tat toji lietuviška reklama. Taip apie mus galvoja kai kurie verslininkai…

Rodyk draugams