BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2012

Kiek feminisčių reikia pakeisti elektros lemputei?

2012-02-06

Puiki tema! Net pačiam Robertui keista, kad šitiek laiko nieko apie tai neparašė. Juk visi kraštutinumai yra arba juokingi arba baisūs. Ir visi jie turi susilaukti dėmesio. Pradžiai toks anekdotas iš interneto, kad geriau suprastumėt apie ką bus kalbama.

Klausimas: Kiek feminisčių reikia norint pakeisti elektros lemputę? Atsakymas: Vienuolikos.

Viena keičia lemputę.

Viena kritikuoja vyrus už tai, kad sugalvojo šviesos poreikį.

Viena kaltina vyrus dėl to, kad išrado tokią netobulą lemputę.

Dvi filmuoja apie tai dokumentinį filmą ir vėliau siųs į festivalį.

Viena pastebi, kad lemputės sukimo procesas kažkuo primena prievartavimą…

Viena kaltina vyrus, kad jie nepakeičia lemputės.

Viena kaltina vyrus, už tai kad sukūrė tokią visuomenę, kuri neskatina moterų pačių pasikeisti lemputę.

Viena kaltina vyrus už tai, kad sukūrė tokią visuomenę, kurioje per daug moterų pačios keičia lemputes.

Viena informuoja žurnalistus, kad dabar moterys pakeičia daugiau lempučių nei vyrai.

Viena viską fotografuoja ir deda nuotraukas į savo blogą kaip įrodymus, kad vyrai visai šiam procesui nebūtini.

Visai juokingas. Bet tikrai aišku kam jis nebus juokingas - pačioms feministėms. Sakoma, kad jos neturi humoro jausmo (kaip kauniečiai, kairiarankiai ir katalikai:))) Joms nejuokingi pokštai apie moteris, nes žemina moteris. Nejuokingi pokštai apie vyrus. Nes tada kodėl ne apie moteris, kuo vyrai geresni??? Apie vaikus irgi turbūt nejuokingi, nes moterims reikia tuos vaikus gimdyti. O gimdyti skauda. Žodžiu, nelabai kas tada ir belieka… Yra dar toks neblogas: Kiek feminisčių reikia pakeisti elektros lemputę? NEJUOKINGA!!!

Lietuvos feministėms užkliuvo žodis “žmogus”. Jis juk vyriškos giminės, kaip neužklius… Todėl jos siūlo moteris vadinti “žmogom”. Kaip tarkim “štai anava ten žmoga eina”, arba “žėk, pas tą žmogą papai neblogi”. Keista, kad naujų žodžių sudarinėtojos pamiršo patį pagrindini - “moteris”. Jis taip pat, jei pasigilini, yra vyriškos giminės (na gerai, rašosi panašiai). Kaip “peilis“, “vagis“, “dviratis“, “medis“. Taip pat ir “moteris“. Turėtų būti “motera”, arba “moterė”.

Ir kodėl vis dar “varpa” ir “sėklidės” yra moteriškos giminės?… Vyrams nusispjaut. Bet ar feministės tam neprieštarauja?:)

Kažkada kažkurią feministę rimtai papiktino Maksimoj parduodamos “Vyrų salotos”. Kodėl dabar čia vyrų? Kuo vyrai geresni už moteris, kad savo vardo salotų nusipelnė? Ėjo kalbos apie laiškų rašymą, skundus’n’shit… Gal net ir siuntė kažką, kas čia žino. Robertą tuomet piktina moteriški higieniniai įklotai. Kodėl dabar moteriški? Ką, negali jis - vyras, ko nors įsikloti? Jo dėdė jais įsikloja batus, kai žvejot eina. Sako, labai gerai, nesmirda kojinės paskui. Parašys ir Robertas dabar skundą kam nors. Ir į jo skundą atsižvelgs labiau, nes jis vyras! Cha!:)

Žinoma, vis dar egzistuoja idiotų, kurie moteris laiko kažkuo prastesnėm už vyrus. Bet idiotų buvo visur ir visada, niekaip to nepakeisi. Gal todėl jos bando pasaulį keisti nuo “mažų dalykų”… Štai vienai užkliuvo reklama, kurioje gražiai, krūtiningai merginai į veidą teškiamas šokoladinis tortas. Kodėl gi? Ar todėl, kad reklamos agentūra propaguoja smurtą prieš moteris, ar kad ta, kuriai užkliuvo tiesiog mėgsta ieškoti šiknoj smegenų? Be abejo, pirmas variantas. Reklamos užsakovai turėjo pasiaiškinti. Ar būtų reklama kam nors nepatikus, jei ten būtų buvęs vyras?..

Feministės nori lygių teisių. Bet kodėl egzistuoja Moterų Sąjungos, Moterų Draugijos ir t.t. Yra pilna (o tiksliau beveik visos) sričių, terpių, vietų, kur skirstymasis lytimis yra nereikalingas. Ir jei vis dar toks vyksta, tai dažniausiai pačių moterų iniciatyva. Kažkodėl nepamatysi būrelio nepatenkintų vyrų besiskundžiančių lygių teisių kontrolieriams, kad egzistuoja Moterų Kino Festivalis. O štai jei atsirastų Vyrų Kino festivalis… Diskriminaaaaacija! Gelbėkit, mus diskriminuoja!

Norite lygių teisių, norite daryti tai ką daro vyrai, daryti geriau už vyrus - imkite ir DARYKITE, kaip tos kurios jau tai ir daro. O ne gaiškite laiką mokydamos kaip ir ką daryti kitiems (tiek vyrams, tiek moterims). Tos lyčių “lenktynės” ir kažkurios lyties pranašumas yra tik jūsų galvose ir niekur daugiau.

Feminizmas yra labai panašu į tai, kai juodaodis negavęs ko nors sako: “It’s because I’m black, yeah?”. Susikuriame problemų, kad galėtume paskui jas spręsti. Bėda ta, kad jas išsprendę (jei tai pavyksta) atsidursime tam pačiam taške - ten kur tų problemų nebuvo iš pat pradžių. Bet gal bent atrodys, kad jas išsprendėm…

Ir pabaigai mano filmas, kuris be abejo buvo papiktinęs Lietuvos žmogas. Tikėjausi, kad taip bus. Žinojau, kad nesupras ką norėjom pasakyti. Netgi bandėm aiškinti. Vis tiek nesuprato…  Na bet ne joms jį ir darėm, taip kad lai siunta, lai savo forumuose diskutuoja:)

Tai kiek visgi feminisčių reikia pakeisti elektros lemputei? Nė vienos, nes feministės nieko pasaulyje nekeičia… Chaaa!:)

Rodyk draugams