BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2014

Vienintelis teisingas horoskopas 2014-iems

2014-01-02

Robertas niekuo neprastesnis už dvi žinomas Lietuvos žvaigdžių skaitytojas - Palmirą ir Vaivą. Jis irgi turi laptopą, yra parsisiuntęs nemokamą programėlę su žvaigždėm ir moka rimtu veidu pezėti vėjus. Taigi, Jūsų dėmesiui, būrėjo ir astrologo Roberto prognozės 2014 - iems, medinio arklio, Saturno, Įaugusio Nago metams. Zodiako ženklų tvarka atkeista į senovinę teisingą tvarką. Skliausteliuose Robertas dar surašė savo zodiako ženklų pavadinimus, kurie lygiai tiek pat teisingi ir tikslūs, kaip ir dabartiniai.

Tiesa, jei neturite humoro jausmo arba esate kvailys (šie du dalykai dažniausiai koja kojon eina) ir nesuprantate tikro šito staipsnio tikslo, jisai gali jus įžeisti. Jei taip nutiks, taip jums ir reikia.

MERGELĖ (Briedis). Mergelėms ateinantys metai žada permainas. Viskas keisis. O jei nesikeis savaime, reiktų imtis iniciatyvos ir keisti. Pradėti reiktų nuo antrosios pusės. Jei jau turite atžalų, reiktų pasikeisti ir juos. Kadangi dabar gyvybės langeliai ne tik priima, bet ir keičia vaikus, galima tą padaryti ir ten. Reiktų nepamiršti pasikeisti automobilio padangų, tepalų, langų plovimo skysčio. Palankus metas pasikeisti lytį. Geras ženklas - įsimylėti jūreivį/jūreivę, blogas ženklas - užmigti su cigarete.

OŽIARAGIS (Katbaravykis). Ateinantys metai Ožiaragiams - humoro metai. Viskas bus linksma ir smagu. Puikus laikas susigražinti seną meilę. Net jei jis ar ji jau sukūręs šeimą - sugriaukite ją. Kovas bus ypač palankus šeimų griovimui. Geras ženklas Ožiaragiams - tik susipažinus su žmogum iš karto pamiršti jo vardą, blogas ženklas - įkristi į smegduobę (nuo žodžio „susmegti”, „smego”).

ŽUVYS (Spanielis). Visus naujuosius metus būtų galima susumuoti į protingą mintį - ne viskas auksas, kas auksu žiba. Tačiau, kaip sakė A. Mamontovas - „Daryk ką nori daryti”. Net jei ir prisidarysite nesąmonių, pasigausite infekcinių ligų, nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Nors, kitą vertus - kiekvienam savo. Geras ženklas - pastoti, blogas ženklas - stipriai nusičiaudėjus pagimdyti anksčiau laiko.

JAUTIS (Vištos). Geri metai lošti loterijose. Laimėti nieko nepavyks, tačiau lošti tikrai bus galima daug ir dažnai. Dar labai geras metas tapti veganu, kardinaliai pakeisti mitybos įpročius. Tačiau juo tapus nebus galima niekam girtis, kad ir kaip sunku būtų tą padaryti. Reikėtų susilaikyti nuo sekso. Nors, tapus veganu, seksui šiaip ar taip neliks energijos. Kad tą trūkumą kompensuotumėt, galit su partneriu susikurti bendrą feisbuko anketą. Tuomet atrodys, kad viskas gerai. Geras ženklas jaučiams - surasti pinigų. Blogas - iškristi iš balkono.

VANDENIS (Rožė). Vandeniui 2014-ieji - misticizmo ir stebuklų metai. Nenustebkite jei jums pasirodys seniai mirę giminaičiai ar garsenybės vaiduoklių pavidalais. Gali būti, kad pamatysite ateitį arba artėjančią pasaulio pabaigą. Jei esate verslus žmogus, galėsite pabandyti iš to užsidirbti. Tačiau turėkite omeny, kad visa tebus pirmieji šizofrenijos ar kitos psichinės ligos pirmieji požymiai. Taip pat bus geras laikas keliauti, megzti naujas pažintis ir t.t. Geras ženklas - turėti inkstų akmenų, blogas ženklas - partrenkti briedį.

AVINAS (Ožys). 1/12 pasaulio populiacijos reikės būti ypač atsargiems su elektra, su aštriais daiktais, su ginklais. Net ir su stalo ir sodo įrankiais. Reiktų susilaikyti nuo spontaniškų kelionių. Ypač į Rusiją ar į bet kurią iš tų šalių, kurias Amerika kartais mėgsta pabombarduot. Iš automobilių persėskite į viešajį transportą, nes visus metus bus didelė tikimybė nuvažiuoti nuo kelio ir verstis. Geras ženklas - verstis lyginį skaičių kartų, blogas - nelyginį.

SVARSTYKLĖS (Termometras). Metų pradžia Svarstyklėms bus labai sunki. Apleis jėgos, dings motyvacija, atsiras trintis darbe. Tačiau visa tai praeis kai suvoksite, kad yra dar didesnių nevykėlių, kuriems dar labiau nesiseka (kaip tarkim Vėžiai). Tai nutiks kaip tik metų viduryje. Tuomet vėl pradės sektis visose gyvenimo srityse išskyrus darbą, asmeninius santykius ir sveikatą. Geras ženklas - pamatyti Šv. Mergelės Marijos apsireiškimą savo vonioj, blogas ženklas - turėt kirmelių.

ŠAULYS (Obuolys). Šauliams kiti metai žada sėkmę ir turtus. Puikiai seksis darbe, laukia paaukštinimas su atlyginimo pakėlimu. Seni skolininkai gražins skolas, o žmonės, kuriems skolingi jūs, mirs natūraliom mirtim arba nelaminguose atsitikimuose (nebereiks jiems gražinti skolų). 2014-ieji Šauliams - pirmo milijono metai. Jei norite šį procesą paspartinti, ant sienos pasikabinkite paveikslą, kuriame būtų pavaizduoti pinigai arba senovės šumerų pinigų ir galios simbolis - b**ys. Padidės tikimybė prarasti vieną arba porą galūnių. Gal ir visas. Geras ženklas - bamboje rasti voro lizdą su kiaušiniais, blogas ženklas - pasidegti kelnes.

DVYNIAI (Psichas). 2014-ieji Dvyniams atneš daugybę siurprizų. Jei Robertas dabar tuos siurprizus išvardintų, tai nebebūtų siurprizai… Dvyniams bus dienų, kai seksis, tačiau bus dienų ir kai visiškai nesiseks. Nereikėtų priimti jokių sprendimų, kurie radikaliai keistų jūsų gyvenimą. Tačiau jei visgi tokius sprendimus priimsite, jie bus puikiausi sprendimai jūsų gyvenime. Geras ženklas - užspringti savo seilėm, blogas ženklas - jei kirpėja įkerpa į ausį. Dėl viso pikto pasiskiepykit nuo hepatito B.

VĖŽYS (Laimės kūdikis). Vėžiams bus labai palankūs metai prisiminti visas praeityje padarytas klaidas, po truputėlį užsisklęsti savyje ir nugrimzti į depresiją. Jūsų gyvenimas būtų susiklostęs daug geriau, jei sprendimai, kuriuos priėmėt anksčiau, būtų buvę kitokie. Visos, net ir pačios mažiausios klaidos, atsisuks prieš jus. Labai puikus laikas atrasti alkoholį, azartinius lošimus bei sunkiuosius narkotikus. Pagalbos iš draugų nesitikėkite, nes jie nėra tikri jūsų draugai. Giminės ir artimieji turi savo problemų, nelįskit prie jų. Geras ženkas - išgyventi iki kitų Kalėdų, blogas ženklas - visa kita.

SKORPIONAS (Šunsnukis). Skorpionai, kaip žinia yra pavydūs niekšai ir šunsnukiai. Tiesą sakant, prieš 400 metų Skorpiono ženklas buvo vadinamas Šunsnukio ženklu pagal to paties pavadinimo Šunsnukio žvaigždyną. Sekantys metai jiems žada atpildą už visas per gyvenimą padarytas niekšybes. Viskas prasidės nuo apendicito arba hemorojaus. Jei jūsų zodiako ženklas Šunsnukis, pavardė prasideda iš raidės „G” ir rimuojasi su žodžiu „mažulis”, šiemet jau reiktų nustoti kovoti su savim ir prisipažinti… Visi ir taip mato. Geras ženklas - plikom rankom pagauti balandį, blogas ženklas - pargriūti baloj šviečiant pilnačiai.

LIŪTAS (Žirnelis). Kaip žinia, žmonės, gimę po Liūto (Žirnelio) ženklu, yra patys neįdomiausi, todėl žvaidždės juos ignoruoja ir nieko jiems nežada. Robertas tiesiog paėmė saują degtukų, metė juos ant grindų ir žiūrėjo kokios formelės gaunasi. Gavosi kažkas panašaus į namą, skaičiai 4 ir 0 ir kryželis (o gal lėktuvėlis). Taigi jei esate emigrantas - puikus metas parskristi atgal į Lietuvą. Jei gyvenate Lietuvoje - puikus laikas pasiimti 40 metų trukmės paskolą, pasistatytį namą ir pasigimdyt vieną ar kelis vaikus. Nei žvaigždės, nei degtukai to nerodo, bet sveikas protas turėtų patarti kad, kai tie vaikai gims, reiktų jų nefotografuoti ir nedėti į feisbuką. Ypač blogas ženklas juos fotkinti dar šlapius, ką tik išlindusius iš mamytės makšties. Niekas nenori to matyti.

Rodyk draugams