BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Interviu su Solomonu: “Aš esu karys”

Panašu, kad staiga išgarsėjęs gatvės menininkas sulaukia vis daugiau dėmesio ir visai nebijo dalinti interviu. Bet ar tikrai? Štai vienas tariamas interviu su juo, štai antras. Robertas apsimetė naujienų portalo žurnalistu ir taip pat pakalbino šią be galo įdomią asmenybę. Kaip ir aniems dviems “žurnalistams”, taip ir Robertui jo kontaktus pavyko rasti labai nesunkiai, užteko stipriai pagūglinti.

Solomonas, žinoma, prašė, kad jo tapatybė liktų neatskleista ir prašė jo kalbos netaisyti. Tačiau Robertas vis tiek ištaisė gramatines klaidas. Jų buvo daugybė.

Taigi, Vasilijau, ar tikrai esi išdalinęs tiek daug interviu?

Tikrai ne. Tiek anarchija.lt, tiek Jonas Jonka tuos interviu išgalvojo siekdami pigaus populiarumo. Kadangi nei vieno nei kito puslapio internautai nežino, jie pamėgino pasinaudoti mano vardu ir taip pritraukti daugiau lankytojų. Tai yra labai žema, pigus triukas. Aš iki šiol nesu su niekuo kalbėjęs ir su jumis sutikau kalbėti tik todėl, kad prižadėjot man sumokėti.

Papasakok, kas yra “Solomon”? Reiškinys, judėjimas, slapyvardis?

Solomonas esu aš vienas. Visi kas sako, kad tai yra didelė grupė žmonių labai klysta. Jie taip galvoja, nes tagų yra keli tūkstančiai, o gal net kelios dešimtys tūkstančių. Atseit vienas žmogus to nesugebėtų padaryti. Tačiau kai esi jaunas ir vienoj rankoj laikai flakoną dažų, kitoj - visą pasaulio laiką, viskas yra įmanoma.

Kiek laiko užtruko pagražinti šitiek sienų?

Viskas prasidėjo tada, kai išmokau rašyti ir galvoje užgimė pirmosios maištingos mintys. Mečiau mokyklą ir išėjau į gatvę. Mokykla yra sistemos dalis, o prieš sistemą reikia kovoti. Aš esu karys, o sistema yra mano priešas. Žodžiu, taginti pradėjau nuo 12 metų ir tą darau iki dabar. Pasakyčiau, kiek tai yra metų tiksliai, bet nekenčiu skaičiuoti. Skaičiai yra skaičių sistemos dalis! Bet taip, viskas truko ilgai. Dažų sunaudota kelios tonos.

Kaip supratau mokyklos nebaigei? Universitete, greičiausiai irgi nesimokei. Kokį darbą dirbi, už ką perki dažus?

Mano tėvai mane išlaiko. Jie yra turtingi teisininkai todėl su finansais problemų niekad neturėjau. Su teisėtvarka irgi. Dažus perku Senukuose. Turiu nuolaidų kortelę, todėl gaunasi gerokai pigiau.

Bet juk nuolaidų kortelė irgi yra sistemos dalis…

(pašnekovas ilgokai tylėjo ir mąstė) Sekantis klausimas.

O ką veiki kai netagini? Kaip leidi laisvalaikį?

Būnu su draugais, rūkom žolę, klausom hiphopo, čilinam. Serious gagsta shit man…

Daug kas sako, kad tagai tai joks menas. Kad tai chuliganizmas ir tiek.

Norint suprasti graffiti…

Tagai, ne graffiti.

Norint suprasti tagus, reikia suprasti hiphopo kultūrą. Reikia gyventi joje. Reikia išmokti atmesti tau primestą sistemą. Tie kas sako, kad tai chuliganizmas yra supuvusios visuomenės ir supuvusios sistemos žiurkės. Ne viskas gyvenime rožėm klotas, yra ir blogų dalykų. Norint, kad pasaulis būtų gražesnis reikia kovoti prieš tai kas jį daro baisiu.

Tačiau, kaip žodžių rašymas ant sienos padeda kovoti prieš blogybes?

Kiekvienas kovoja, kaip moka. Vieni senoliams sriubas verda, kiti aukoja labdarai, dar kiti duoda kraujo, renka šiukšles ir taip toliau. O aš taginu.

Bet kas nuo to keičiasi?

Viskas!

Kas konkrečiai?

(pašnekovas mąsto) Kitas klausimas.

Galbūt užsiimant šia prasminga veikla buvo nutikę kas nors linksmo, juokingo?

Vieną naktį taginau ant Jaunimo Teatro ir išlindo sargas. Pradėjau bėgti. Ant sienos buvau spėjęs užrašyti tik SOLO. Sargas puolė mane vytis. Nenorėjau mesti pradėto darbo todėl bėgau ratais aplink jaunimo teatrą ir kiekvieną kartą prabėgdamas pro tagą pridėjau po trūkstamą raidę - M, O ir N. Trys ratai - trys raidės. Žiauriai pavargau, nes šiaip rūkau daug, o sportuoju tai tik tiek, kai kas nors gaudo. Visa laimė, kad sargas senas buvo, jis pavargo greičiau. Tai užbaigiau darbą ir pabėgau į stotelę.

Gal turi kokių patarimų pradedantiems tagintojams?

Niekad neprisideginėk cigaretės purkšdamas dažus…

Galbūt norėtum ką nors perduoti Algiui Ramanauskui?

Kol egzistuos sistema, egzistuos ir kariai, kurie kovoja prieš ją. Tu niekada manę nepagausi. Mūsų gaudymas prilygsta vėjo malūnams. Pagausi vieną, jį pakeis kitas, pagausi tą, jo vieton stos trečias. Pagausi trečią, pirmam gims vaikas, kuris tęs tėvo pradėtą darbą. Čia užburtas laiko verpetas.

Ačiū už įdomų interviu.

Nėra už ką. Lauksiu pavedimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (59) | “Interviu su Solomonu: “Aš esu karys””

 1.   l rašo:

  Cinikas Robertas ir yra Solomon! Zodis! Bet niekas niekada nesuzinos kas toks Cinikas Robertas!

 2.   Mykolas rašo:

  Labai jau keistas interviu… :) Pilna klastočių.

 3.   Solomon rašo:

  Aš esu sakiąs:
  “Viešumo nenoriu, todėl atsakingai pasakysiu, kad jokių interviu jokiems internetiniams puslapiams, nei laikraščiams daugiau neduosiu. Visi, kurie bus paviešinti lai būna laikomi tiesiog melu. ”

  Savo nuomonęs nepakiaičiau, nes jos nenoriu kiaisti visiškai.!!11!1!1!!1!!

 4.   Žilvinas rašo:

  Apgailėtina.

  Ko jis nori? Ta prasme OK kovoja prieš sistemą iš tokios idėjos, kad sistema jo priešas. ĮSIVAIZDUOKIME pasaulį, kuriame nėra jokių “sistemų” ir kiekvienas žmogus gyvena individualiai tik sau. Ten gabesnis individas sugebės kažką susikonstruoti kad palengvintų sau darbą. Tai bus jo nuosavybė. Ir tame pasaulyje gabus žmogus VISTIEK nenorės, kad jo nuosavybė būtų sugadinta. Čia ne sistema, Solomonai, čia tiesiog common sense.

  Labai juokinga, kai nieko nebaigęs ir greičiausiai dėl to nieko dirbti (išskyrus fiziškai) nesugebantis jaunuolis net ne savo, o tėvų pinigais teršiantis miestą, negali net interviu normalaus išspausti. O kas būtų pokalbyje dėl darbo? Ai tiesa, dirbti - negerai. Darbas - sistemos dalis. :) Skirtumas tas, kad tavo priešas - šiuo atveju “sistema” kažkada vistiek patobulės, gal prigaus ir tave, o jeigu ne - tai tu vistiek liksi to šudo, kuriuo tapai vietoje. Sėkmės ateityje, kai pavargsi lakstyti nuo mentų, susirasi darbą už 600 lt per mėnesį, ir po pusmečio išvažiuosi į Angliją. Atidaryk fondą, visi sumesim pinigų bilietui.

 5.   Cinikas (?) rašo:

  Arba nebuvo leista žmogui pasireikšt, arba jis iš tikro kažkoks mažvaikiško protelio veikejas.
  “Būnu su draugais, rūkom žolę, klausom hiphopo, čilinam. Serious gagsta shit man…” kovoja prieš sistemą matai, o pats vos ne iš 50ct klipuko, “serious gangsta shit man..” nieko ten serious, tuo labiau gangta (? isvis 15-mečio žodynas) niekada nebus, kai žmogus tai sako interviu. Greičiausiai tik shit.

  Kovotojas prieš sistemą :DDD Iš pačios šerdies sistemos (teisės, teisininkų tėvelių) gauna pinigus ir “kovoja” prieš sistemą, skystablauzdis bailys.

 6.   Qerthopoly rašo:

  Tuoj atsiras Captain Obvious ir pasakys, kad šis interviu yra klastotė.
  P.S. Eilinis puikus įrašas, pilnas smagaus sarkazmo:)

 7.   Captain Obvious rašo:

  Zilvinai, cia prasimanymas!

 8.   citrinumedis rašo:

  Ką tas solomonas… Kai mano šuva Reksas užtagino visus miesto kampus, o jo “sistema” nekaso. Šiaip “sistema” yra šūdas.

 9.   Nerijus rašo:

  “Vieni senoliams sriubas verda, kiti aukoja labdarai, dar kiti duoda kraujo, renka šiukšles ir taip toliau. O aš taginu.”
  Virti sriubas senelems yra geras darbas, aukoti labdarai yra geras darbas, duoti kraujo yra geras darbas, rinkti siuksles yra geras darbas. Tginti - netinka prie kotektos. Man atordo, kad sis zmogus yra paprasciausia tinginys, kuris darbus kuriuos reikia atlikti priverstinai sudeda i viena vieta, juos pavadina “sistema” ir sako, kad as pries ja kovoju. Paprasciausia zmogus venge pakovoti istikro. Istikro sistema nera blogai, paprasciausia jeigu ji nepatinka - reikia ja tobulinti, o ne griauti. Niekada nebuvau pries graffiti, bet as matau skirtuma tarp meno ir tarp belekokiu raidziu rasimo ant naujei nudazystos sienos, kuria perdazyti mokame mes.
  Pirmas dalykas ka tokiam zmogui palinkeciau t.y. baigti mokykla. GOOD LUCK

 10.   Lukas R. rašo:

  Awesome shit .D
  Žvengsiu dar bent 10+ dienų .D

 11.   uum rašo:

  o žilvinas ir cinikas nesuprato, kad čia satyra ar aš nesuprantu jų bajerių?

 12.   uum rašo:

  Ir nerijus dar. Jėga.

 13.   Žilvinas rašo:

  Nu koks skirtumas, kad čia netikras interviu, esmė, kad greičiausiai labai arti tiesos pataikė.

 14.   S: rašo:

  jooo… pasiimsiu as akvarele ir eisiu kovot pries solomona, kiekviena jo taga uzpiesdama pitagoro teorema :D

 15.   S: rašo:

  jooo… pasiimsiu as akvarele ir eisiu kovot pries solomona, kiekviena jo tada uzpiesdama pitagoro teorema :D

 16.   Gedas rašo:

  Būtent tie žurnalistai bando iš nieko padaryti didvyrį. Baugu pagalvoti, kad nemažai žmonių aklai pasitiki tuo, kas rašoma.

 17.   Juokutis rašo:

  Chebra, jus turbut tokie pat buki kaip ir solomonas.. Juk cia Ciniko Roberto blogas. dahh.. Jei sis interviu tikras, turbut solomonas yra Roberto draugas ir taip pat yra Lego zmogeliukas. Aaaaa.. Tai va kodel jo niekas ir nepagauna, nes jis mazytis ir LEGO.

 18.   Tomas rašo:

  Net nežinau, ką smagiau skaityti, ar “interviu”, ar reakciją tų, kurie labai rimtai į jį pažiūrėjo :)

 19.   Juokutis rašo:

  tai aisku interviu, nes jis labai geeeeeras :))

 20.   thgdjdgh rašo:

  shitas veikejas dar labiau apgailetinas nei tie kurie eme tipo interviu priesh tai. tie pripiso proto, o shitas pripiso proto ir dar ir ant tu pavare:DDD FAKE FAKE FAKE FAKE FAKE FAKE FAKE

 21.   derva rašo:

  O ne, Solomon, dabar turėsi slapstytis ne tik nuo sistemos, bet ir nuo Ciniko, Žilvino ir Nerijaus!

 22.   manoVardasAfganistanas rašo:

  Ne nu. Šiaip lūžau, vos nuo kėdės nenugriuvau. Man įdomu, kiek tiesos šitam a la interviu. Kiek fantazijos, vardan “reitingų”. Norėčiau iš tiesų kada paskaityti Solomon’o minčių byški. Tų tikrųjų. Bet kažkodėl ir įsivaizduoju tą žmogų, būtent tokį. O va, komentatoriams pasakysiu tiek. Kiek? Nei daug, nei mažai. Jūs ne ką protingesni už penktokus, jei galvojat, kad kiekvienas jaunas žmogus, turi būti panašus į šešiasdešimtmetį, dirbti iki paskutinio atodūsio už minimalų atlyginimą, mąstyti kaip prisuktas mechanizmas ir galų gale numirti, niekam taip ir nesužinojus, kas toks buvai…Tai koroč, susitvarkykit savo gyvenimus pirmiausia, arkit už savo pinigus, kuriuos išleisit vien už šilumą, arba karštą vandenį, pradėkit verkti dėl to, kad nieko neturit, ir laukit pasaulio pabaigos. Su tokiu “pozityviu” mąstymu jūs tikrai toli nueisit. Ir dar liaudį pragaran nusivilksit. Eikit į bažnyčias geriau nesidievagoję, ir nevemkit į kitų kiemus.

 23.   Gedas rašo:

  Nekalbu už Tadą, bet manau, kad šis įrašas nukreiptas ne tiek prieš Solomoną, kiek prieš tuos, kurie spekuliuoja ta temą (ir/arba prieš tuos, kurie tiki). Tad tolesnės diskusijos apie Solomono veiklą čia, bent man, atrodo kažkiek ne į temą.

 24.   as rašo:

  taip ir nesupratau, tikras cia tas interviu ar ne..

 25.   as rašo:

  nes jei tikras, tai jau galima ji iduot A.Ramanauskui:) juk is saskaitos duomenu turi buti aiskus ir vardas ir pavarde :)

 26.   biezdielnik rašo:

  sako, tokius žodžius vartoja tik 15-iolikmęčiai. tai nusprendžiau atsinaujint : serious gangsta shit man

 27.   dim rašo:

  Šaunus “interviu”!

 28.   Roberto90B rašo:

  Būtu tikras ar netikras interviu, žinau vieną. Taginti, teplioti sienas, gali kiekvienas, kurti graffiti meną gali tik menininkas. Ir šiaip iš tų tagų jokios naudos. Pvz; kažkas užtagintu mano namo sieną, aš supykčiau, o jei kažkas pradėtu purkšti tikrai kažką gražaus, kas man patiktu, aš dar ir kopėčias atneščiau ir dažų nupirkčiau.

 29.   vesus vejalis rašo:

  Roberto90B, gerai, sugalvok ko nori, as padarysiu eskiza, tu nupirksi man dazu ir as ispiesiu tavo nama kaip nori [;

 30.   buržujus rašo:

  Robertai, tavo tinklaraštį skaito idiotai :) Na, bent iš dalies komentarų taip atrodo… :)

 31.   atfatf rašo:

  Perskaičiau antraštę, galvojau, vėl koks durnelis idealizuos Solomon. O po to perskaičiau visą tekstą. Šauniai parašei. Aš ir pagalvojau, kad tikčiau į Solomon (beje, Solomon, o ką šitas žodis reiškia, kokia čia kalba, čia kas solmoneliozės rūšis?) Taigi Solomon priimk ir mane į kovotojų už ar tai prieš visuomenė. Koks skirtumas už ar prieš. Svarbiausia kovoti. Aš turiu neeilinių sugebėjimų, kaip ir tu. Aš moku išbezdėti pvz. Lietuva brangi ir kitus žymius gabalus - pvz We are šampinjon (kodėl apie grybus tokį gražų gabalą sukūrė). 5 metus rinkausi koks maistas geriausia, geriausiai tinka pupelės ir vienas specifinis alus. Tada dujų prisikaupia užtektinai. Beje, didelis menas bezdėti ne tik garsiai bet ir tyliai, pavyzdžiui kur nors troleibuse. Solomon, aš galėčiau būti tau naudingas, kol rašinėji tą keistą žodį, aš galėčiau aplink tave daug pribezdėti, susidarys rūkas ir tu būsi saugus. Bet to per kvapą negalėtų prie tavęs prieiti. Beje, aš ir taip pat sergu narcisizmu, taigi mes labai gerai sutartume. Galėtume rašyti Solomon + Bezdalius.

  Tavo gerbėjas super sugebėjimų turintis jo Didenybė ir Prakilnybė viename asmenyje Super Bezdalius

 32.   Edvinas rašo:

  che :) tikrai šmaikštus interviu :)

 33.   z rašo:

  bet tokiu interviu autoriai dar vieni Ramanauskai, irgi tik dėmesio ištroškę

 34.   . rašo:

  nuo juoko vos nenugriuvau:D na ir talentas! Su tokiais gebėjimais Tadas ir seime neprapultų

 35.   Solomono mažas pimpis rašo:

  Arba interviu fake arba solomonas totalus debilas, kuris nesugeba kaip “karys” atsakyti i rimtus klausimus, o tik sapalioja apie kazkokia sistema. Tikriausiai vieninteli toki “mandra” zodi is tarptautiniu zodziu zodyno ir zinai. Jei jau taip tau blogai, tai pyzdink zudytis neterses miesto ir kitu nuosavybes. Tu esi tik degradaves PADUGNE, gali uzsitagint sau tai ant subines.

 36.   markyzas rašo:

  ne tikras interviu 100% tik tingiu rasyt kodel

 37.   dim rašo:

  Buržujau, ne vien idiotai. :>

 38.   Vidmantas rašo:

  Aš galvojau, kad jūs kaip ir šunys, žymit teritorijas.
  Bet dabar manau, kad šunys tai daro dėl protingesnių tikslų.

 39.   Petka rašo:

  Įdomu matyti, kad Tadas Vidmantas, neblogai suvokiantis kas yra popmenas ir kaip jį kurti, sulaukia tikrai neblogų darbo vaisių. Puiku. Iš tavęs bent truputi galėtų pasimokyti menininkai, kurie neparsiduoda aktualiausiems dalykams ir temoms, kad bent truputi Pop įdėti reikia, jei nori sulaukti dėmesio ir pripažinimo.
  Show must go on

 40.   entd rašo:

  Ši tema ilga. Žmogaus komentaruose stumiančio, kad čia fake adresas veda į jonka.lt :) .
  Jei rimtai aš manau, kad čia yra gera Roberto satyra. Kiek interviu gaudo ir siekia visi. Solomonas yra paprastas “urodas” , kuriam rankos niežti. Bet šis interviu, kuris ar tikras žino tik du (o gal vienas jei Robertas ir yra Solomon :D ) žmonės. Bet pagarba Robertui, kad jis sugebėjo suprasti Solomon psichiką.
  O tiem kas sako kad šitas straipsnis dėl populiarumo: čia turbūt geriausias blogas Lietuvos interneto erdvėje.
  Bet jaučiu, kad robertas nėra realus žmogus, kažkas rašo už jį :) (Kažin kas? ;))

 41.   balta burė rašo:

  ne-nu… kartais galvoju - ar tie komentatoriai tikrai tokie buki. o gal aš visai neturiu kokio nors itin subtilaus humoro jausmo (lyg ir nesiskundžiau niekada). nu nerealūs pastebėjimai tipo: jaučiu, kad robertas nėra realus žmogus ir pan…. šitie žmonės tikrai daug pasieks. kartais galvoju - jie gal užsimerkę skaito? tada atsiprašau - atleistina jei viena kitą žodį ir praleidžia..

 42.   Cuba rašo:

  TIesiog komedija :D Del vieno dalyko tik interviu nebuvo sumeluota “daug zoles” :DD Bet anyway.. Sekmes jum ir toliau rasant pievas, man asmeniskai tai jau darosi nebejuokinga, geriau pradek rasyti apie politines paziuras kokias arba socialinias problemas :DD

 43.   Tadas (autorius) rašo:

  Net neabejoju, kad “grafitiorams” nejuokinga, kai apie juos rašo:) Ir net neabejoju, kad jums būtų geriau, jei apie politiką rašyčiau. Bet kas apie ją skaitytų? Ką telikų žmonės namie neturi?:)

  O apie socialines problemas tai parašau. Prieš tai buvęs įrašas apie vieną tokią problemą buvo.

 44.   assa rašo:

  Nieko as ce nesupratu kazkox surmulys bet nemanau kad jau tox bukas tas salamonas jei butu tox bukas tai ji senai butu uzdare uz grotu …

 45.   assa rašo:

  Tad tikriausiai ce FAKE !

 46.   SOLOMON pavaro rašo:

  Tas su teatru ir jo sargu tai nsmn! Bet patarimas kas pradeda tagint tai geras.

 47.   btadas rašo:

  Apie komentarus galima atskirą straipsnį rašyt :)
  Šiaip įdomu visai, bet tokie biški štampiniai bajeriai.

 48.   eta balta burė rašo:

  Apie humorą matyt pati nesupranti. Kai kurie komentatoriai rašo, kad Robertas nerealus žmogus ir juokauja, kad Robertasd težino ar čia tikra. Jei kam neaišku, kad čia socialinio pobūdžio Tado straipsnis, tai nežinau. Jis parašytas su humoru, kaip ir praeitas labai geras straipsnis.

 49.   Lele rašo:

  Blemba, komentatoriai, jus esate ‘topiniai’. Gal dar radot kur meslitos kilbasu galima nusipirkti.

 50.   aleksanras(ne tas is blogo) rašo:

  jei kas nesupranta cia yra satyra, o blogas parasytas tiesiog meistriskai. Pats Solomonas toks man i anarchysta panasus, o ne i turto niokotoja

 51.   ... rašo:

  apgailėtina.

 52.   to asdas.... rašo:

  Kokio velnio tas pascal’io kodas ???? :)

 53.   jurgis rašo:

  Čia turbūt grafitiorai ir tagintojai diskutuoja, kad yra tikrasis menas. Šiaip ar taip taginimas prasidėjo nuo neatmenamų laikų, kuomet kai kurie susireikšminę žmogeliai ėmė rašinėti savo vardus pvz ant egipto piramidžių ir pan. “Здесь был вася”. Tagintojas turi turėti dvi savybes - būti vandalas, t.y. jausti džiaugsmą keisdamas kažką jau pagaminto ir “gražaus” + turi poreikį eksponuoti savo vardą (pseudonimą). Man tas “menas” panašus į tarkim van gogo paveikslus, kuriuos autorius pamiršo nutapyti, bet pasirašyti (didelėm raidėm) nepamiršo. Aišku terlių yra įvairaus kalibro, pvz Vilniuje kažkoks žmogelis paišo geniukus, kažkoks pamenu žmogelis taipogi rašinėdavo visur “abc”.

  Ką galima pasakyti apie Solomon pagal jo tagą? Solomonas (Saliamonas lietuviškai) - tai epinis žydų karalius, garsėjęs savo išmintim. Matyt ir šis jaunuolis save laiko išmintingu, tartum norėtų paprotinti tautą. Turi neblogą ranką, sakyčiau - studijavo, ar studijuoja dailioškėje. Jaučia poreikį pasireikšti, pasieksponuoti. Terlinti, matyt, kaip ir dauguma - pradėjo paauglystėje, tai dabar jam bus ne daugiau 30 m. Tad visai įmanoma, kad Cinikas Robertas gali jį pažinoti, ir paimti iš jo interviu! Nors kur kas realiau, kad šis žmogelis jau slapstosi kur nors ne lietuvoje…

 54.   Puodukas rašo:

  Bet kame cia tas solomono maistas? Ka jis nori pasakyti? Kova pries sitema? Maistas? Kokia cia kova ar maistas? Biciukas, speju dar ir narkosas isleidzia pykti ant savo nevykusio gyvenimo.Nera ka veikti, smaukosi is kampo i kampa. Rankos niezti. Bet koks dar sau krutas atrodo. Robin hudas blyn. Nori kovot - tai bent rasyk seimas- debilai ir panasiai. Bankai- vagys!

 55.   jammsh.o rašo:

  visi, kurie čia nepagaunat senso (nors ir nelabai tikiu, kad interviu tikras), iš tikrųjų esat sistemos šiukšlės. esat bukagalviai, nes neigiat sistemą, nes nesuprantat, kad jai esat. jūs apgailėėėtini.

 56.   jammsh.o rašo:

  joj*

 57.   Giljotina rašo:

  kažkaip atrodo, kad pats sukūrei tą interviu:D

 58.   Liudvikas A. rašo:

  Buvo labai juokinga, kol neperskaičiau komentarų. Bet tada pasidarė labai liūdna, kad vis dėlto yra komentatorių, nesuprantančių ironijos net kai ji per kraštus teka. Ačiū, Robertai, sugadinai mano pasitikėjimą Lietuvos žmonėmis ir dabar liūdnas eisiu miegot :(

 59.   Saule rašo:

  xD o my god, iki sito interviu perskaitymo as kai vaziuodama maciau uzrasus ant kiekvieno namo ,, SOLOMON ,, maniau kas cia per debilai prirase ant tu namu, tikrai nenormalus, visa Vilniu ispaise :PP bet dabar supratau kodel pripaisyta ,D

Rašyk komentarą