BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lituva - lituviams!

Štai trumpas įrašas, kuris būtų labai tikęs kovo 11-ai. Bet gi lietuvių liaudis sako “Better later than never”… Devynios Roberto tiesos ir taisyklės apie meilę tėvynei.

1. Meilė tėvynei turi būti abipusė, su atsaku. Jei tu myli tėvynę, jinai turi tave mylėti atgal! Jei jinai tavęs nemyli, nusiramink ir ieškok kur kitur nukreipt savo nepažabojamą meilę.

2. Tėvynę mylėti galima per atstumą. Emigrantai yra žmonės supratę, kad valstybė, kurioj jie gimė asmeniškai jiems yra per didelė/maža/skurdi/turtinga/šilta/šalta/etc., todėl nusprendė ją pakeisti į kitą. Tokią teisę turi (ar bent jau privalo turėti) kiekvienas pasaulio pilietis. Tik cirkų nereikia daryt išvažiavus.

3. Lietuva yra skirta visiems. Kaip ir Anglija, Malta, Zimbabvė, Kenija ar Rusija. Nors neaišku, kas Rusijoj išvis norėtų gyvent.

4. Didžiuotis savo tautybe yra kvaila. Nors jei tai tėra vienintelė tavo savybė, kuria gali didžiuotis… Apskritai, didžiuotis bet kuo, kas nuo tavęs nepriklauso ar nepriklausė, kai gimei, yra nesąmonė. Būna gi net tokių vidutinybių, kurie didžiuojasi savo zodiako ženklu…

5. Viskas gali ir turi teisę nykti, keistis, maišytis. Kalbos, tautybės, genai, kultūros. Nustoji jaudintis dėl to, kad “tauta nyksta” - atsiranda laiko ką nos prasmingo nuveikti. Tarkim knygą paskaityt. O gal net parašyt. Štai pora galimų knygos pavadinimų: “Koks aš durnas buvau…” arba “O koks skirtumas, po velnių”.

6. Neonaciai (dabartiniai naciai) yra durni, pikti marozai su polėkiu ir uniforma. Įprastas marozas yra tiesiog niekam nereikalingas, nelamingas, nenaudingas, tėvų nemylėtas parazitas. O neonacis - lygiai tas pats imbecilas tik visą savo pyktį nukreipęs viena kryptim.

7. Tautinis jaunimas yra neonaciai. Ir dar melagiai, nes sako, kad pakeliavę po pasaulį, kad išsilavinę…

8. Jaunieji patriotai irgi yra neonaciai. Žodžiu, bet kuris, kuris savo nepilnavertiškumo kompleksą ir neapykantą užvadina “meile tėvynei” tėra tuščias, durnas, dažniausiai skardų balsą ir trumpą penį turintis pusžmogis (dėl to gi ir piktas).

9. Meilė tėvynei turi būti sveika. Tarkim masturbuotis prieš įrėmintą Vytį yra negerai. O turbūt būtent taip ilgais žiemos vakarais šildosi jaunieji rasistai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (32) | “Lituva - lituviams!”

 1.   max rašo:

  O jei tavo tevas lietuvis, o mama kitataute, tai myleti Lietuva ir didziuotis budamas lituvis turi teise tik neporinemis menesio dienomis. Jei rciau, manau kad ta pabreztina meile tevynei/tautai tai pozymis, kad yra psichologiniu problemu

 2.   Edvis rašo:

  Klaunai :D visur jum naciai vaidenas :D

 3.   :( rašo:

  maniau kažką protingo perskaitysiu..

 4.   ag rašo:

  bet juk viskas iš tiesų labai paprasta..

 5.   Andrius rašo:

  Taigi jūsų Beata norėjo Rusijoj gyvent ;D o sakot nežinot kas norėtų išvis ;]

 6.   R rašo:

  Bravo.

 7.   I. rašo:

  Visiški kliedesiai

 8.   Qsc rašo:

  4 punktas tai tikrai… Juolab, kad dauguma nacių tai išvis supranta lietuvybę kaip kokį garbės ordiną.
  Kažkada man sako: atsiprašau, matyt, tu ne lietuvis. Belieka tik padėkot už užuojautą ir toliau gailėtis, kad ne lietuvis.

 9.   Ee rašo:

  Jei tokiu paciu liberastu patapsiu, gal ir man pimpalas uzaugs dar didesnis? :D

 10.   Linas rašo:

  Daugelyje pasaulio valstybių žmonės išeina į gatves švęsti savo nacionalinių švenčių - su vėliavom, dainom, paradais… ir tai nieko tokio, ir jie ne naciai, o Lietuvoj - tu iš karto nacis, jei tu šventi savo nepriklausomybės dieną! Reikėjo Robertui nueiti į tą paradą, būtų pamatęs, kad iš tu 2-3 tūkst. mažiau nei 10% buvo galima priskirti neonaciams ir tautiniam jaunimui… Daugelio net jaunimui nepriskirsi :)

 11.   Čytas rašo:

  labai labai skurdu… Net netolerantiška :D o jūs, gi tokie jos sargai..

 12.   Mr. Who rašo:

  skurdžiai kažkaip…

 13.   asdasd rašo:

  kvailoki robetui pamastymai gavos

 14.   Ieva rašo:

  lietuvių liaudis sako angliškai, good one

 15.   13 rašo:

  na, tokia pat maniera galima ir autoriu kurmių piemenėliu pavadinti… galėtų vietoj to, kad rašyti feisbuke pasityčiojimus iš žmonių (kas yra tiek pat naudinga, kiek žygiuoti gatvėmis) galėtų nuvažiuoti į afriką ir pašerti alkstančius vaikus. Bet geriau pabūti piemeniu ir paganyti kurmius, nei kažką doro nuveikti.
  man juokingi žmonės, kurie aiškina apie neapykantą, o patys elgiasi kaip buduliai mokykliniai, besityčiojantys iš kitokio vaiko. Taip, tikrai tokiu savo elgesiu jūs parodot, kad esat “geresni” už buduliovus nacius žygiuojančius per prospektą su white power striukėm.

 16.   Varis rašo:

  Tadai, jei peržvelgtum žodžio “didžiuotis” reikšmę, aptiktum jog tai reiškia ne tik puikuotis, bet ir jausti pagarbą bei pasitenkinimą, tad anot Tavęs, didžiuotis savo seneliais bei dalinai tėvais taip pat yra kvaila, tiesa? Iš Tavo parašymo galima suprasti jog teigi esantis liberalių pažiūrų žmogus, bet kažkodėl užsipuoli kitaip mąstančius nei tu žmones taip pat aršiai, kaip jie (kalbant apie neonacius) kitataučius, tad kur tuo metu išgaruoja tolerantiškumas ir atvirumas, ir kuo tada Tu nuo jų skiriesi elgsenos (ne nuomonės) prasme? Teigdamas, jog mylėti tėvynę, saugoti tautiškumo relikvijas (kalbą, kultūrą ir t.t…) yra beprasmiškas dalykas, pagalvok, kaip Tu įskaudini žmones, kurių artimieji mirė, ar daug ko neteko, kovoje dėl nepriklausomos Lietuvos. Neatsakingas, impuslyvus ir Tavo amžiui nebrandus tekstas.

 17.   ir kas iš to rašo:

  fakin kosmopolitas :)

 18.   to 13 rašo:

  O kiek tu vaiku Afrikoj paserei? viskas ir uzsibaigia ties tuom, kai tu pats netoleruoji kito zmogaus, netuoleruojancio neonacius, kurie taip pat yra netolerantiski. Taip, ponaiti, kuom dabar geresnis uz sio straipsnio autoriu esi? norejai pasirodyt protingu, bet logiskai mastant, tik pastenejai y kelnes ir pats “buduliovai” pastumei ant jo, kaip jis stumia ant neonaciu, o neonaciai stumia ant religiniu, rasiniu, tautiniu, seksualiniu mazumu. Lygiai taip pat as netolerantiskai pastumiau ant tavo zuvies intelekto. Tai kur prasideda ta netolerantiskumo grandine ir kur baigias? Manau nereik ieskot atsakymo y sy klausima, kadangi pirmu pirmiausia tu Afrikoj dar nei vieno vaiko nepaserei. Pabuvom laido riteriais, ant sirdies geriau pasidare, ne?

 19.   LInas rašo:

  Tadai, bliamba, pirmas įrašas po beveik metų pertraukos. Kodėl taip pasyviai? Lietuvos blogosferai Roberto trūksta. :)

 20.   stasys rašo:

  Labai Lituska sakyti taip apie rusija - “Nors neaišku, kas Rusijoj išvis norėtų gyvent.” Ne, Lansbergiska :-P

 21.   Dovydas Skarolskis rašo:

  Autoriui siūlau perskaityti vakardienos tekstą Rokiškio Rabinovičiaus blog’e. Rokiškis su sumpatizavimu nacizmui neturi nieko bendro, o perskaičius paaiškės, kad nusišnekate kaip reta, mielas Tadai Vidmantai.

 22.   Algis rašo:

  Nu jo, sikart kazkaip neivare Tadas :) netiketas poziuris

 23.   Apuokas rašo:

  Tai taip išeina, kad jei man patinka Lietuva ir aš džiaugiuosi, kad esu lietuvis, o ne koks rusas ar lenkas, tai aš esu tėvų nemylėtas marozas?

 24.   Gedas rašo:

  Visiškai subjektyvus ir realybės neatitinkantis straipsnis. Autorius - klounas, kuris, turbūt, pats turi nepilnavertiškumo kompleksą, kurį bando dirbtinai primesti kitaip manantiems. Gėda.

 25.   daktaras rašo:

  Cinikui Robertui visur vaidenasi naciai ir neonaciai, įtariu jog jis kenčia nuo retos fobijos rūšies.

 26.   miliu letuwa rašo:

  ce ira kazkokio kasmapalitinio iskripeleio rasinelis. as esu letuwis ir jokie gejai neatims is manias tautibes letuvibes. as miliiu letuwa ir zigiosiu wilneus gatvemis rodidamas meilia jai. letuwa letuwems!!!!!!!!!
  p.s kad as susijaudinu pamates viti tai ira normalu

 27.   miliu letuwa rašo:

  gerbemas daktaras vysiskai pritariu kolega. kai mes zigevom drauge nebuwo jokiu neonaciu. neonacis taj juk ne tas kur uz hitleri ir pries zidus ir visus kitus o tas kur pres walstibe tewine letuwa!!!!!!!!
  p.s kolega drauge eime mudu rududu stulpu pasmaukit senden?

 28.   Speigas rašo:

  Autorius matyt yra ant tiek kompleksu turintis zmogus, kad nesusigaudo kas kur ir ant tiek neturi kuo didziuotis, kad jam yra baisiai pavydu, kad zmones sugeba patys susiorganizuot svente ir tuom dziaugtis. O del tokiu vat,kaip situ smirdanciu belevizgu autoriaus, zmoniu kuriem viskas vienodai ir turim tokia pat valdzia, kuri ne tik kad nesugeba valstybines sventes surengt, bet ir bando ta svente sugasint norintiems svest.
  P.s speju, kad autorius yra vienas is antifa smirdanciu klounu arba ju subinlaizys.

 29.   SAulius Vaskevicius rašo:

  Viskas cia normaliai tam rasinely. biski ironijos, jei kas nesupranta, nemoka pasijuokt is saves. bet kvaila dizdziuotis tuo kas nuo taves nepriklauso ir bandyti issaugoti tradicijas kurios nebeaktualios, kuomet viskas keiciasi ir keisis.

 30.   m rašo:

  Apgailėtina….

 31.   Vaidas rašo:

  Galeciau tik paploti autoriui uz tokia nuomone del visu tu nacistiniu nesamoniu. Kas ta tevyne? Paprasciausiai zemes gabalas apibreztas musu galvoje. O kad zmones sito nesuprasdami paskui begioja ratais kvadratais su savo “Lietuva lietuviams!” tai belieka tik peciais guztelt.

 32.   Pagonis rašo:

  Tai ne cinizmas, tai ištikro sugaišino mano laika, kaip ir gaišina šis komentaro rašymas. Nepaisant gramatinių klaidų autorius yrodė vieną tikrą tiesą. Tolerancija yra mitas tuojau paaiškinsiu kodėl. Tarkim aš pagal autorių esu visiškas asilo brolis vien dėl to kad esu nacionalistas tačiau autorius mano požiūriu yra lygiai toks pat. Žiūrime situaciją iš šono… matome du žmones su savom pažiūrom kiekvienas nera tolerantiškas kito atžvilgiu juolab, kad neivienas nepasakys aš suprantu kodėl tu tai darai. Teisi pusė yra ta kuri turi daugiau pasiekėjų.
  O kas belieka man? Taigi pasitraukti į šešėlį ir stebėti grubiai tariant dvi bandas “inteligentu” ir “netokiu inteligentu” rėkiančias savo įsitikinimus.
  Na nepykit, bet jūs visi jau peržėngėt ribą su savo “tiesom”. Žmonės jūs esat 21amžiaus troliai.

Rašyk komentarą