BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Liūdnos homoprognozės

Atrodo, lyg ir gana jau būtų, bet kad patys prašosi!

Rusijoj valdžiai paliepus, homoseksualūs asmenys oficialiai nustojo egzistuoti. Lietuva pabrukus uodegą tipena iš paskos - “Ir mes, mes irgi uždrausim”. Seksualinės orientacijos kritikavimas nebebus laikomas diskriminacija - toks įstatymas tuoj įsigalios. Su tom eitynėm vėl drama… Žodžiu, laikas pradėjo eiti atgal. Po truputį grįžtam į amžius, kai žmonės sulaukę trisdešimties jau mirdavo.

Visiems aišku, kad prognozuoti ateitį remiantis šia diena yra neteisinga. Bet užtai smagu. Prieš kelis metus Robertas tą jau yra daręs. Deja, kai kurios jo prognozės išsipildė.

Kaip astrologai gali nuspėti žmogaus ateitį spoksodami į liepsnojančius dujų kamuolius, taip Robertas gali išburti Lietuvos ateitį pagal duobių išsidėstymą Kauno gatvėse.

Taigi štai netolimos ateities prognozės pagal Robertą.

2014 sausio 16. Priimamas įstatymas draudžiantis mokykloje mokyti homoseksualių kompozitorių kūrinių. Iš muzikos pamokų dingsta Šubertas, Hendelis, Čaikovskis. Šių autorių kūrinius taip pat uždrausta viešai groti.

Natos sudeginamos Katedros aikštėje. Visiems leidžiama šlapintis ant žarijų. Kažkokia durna boba iš Šeškinės išvežama greitąja su antro laipsnio nudegimais šiknos srityje.

Kovo 10. Pirmasis įstatymas pataisomas. Prirašoma eilutė apie homoseksualius rašytojus. Uždraudžiami Oscar Wilde, Honoré de Balzac, Platono kūriniai. Atšaukiamos visos pastarojo idėjos. Tas pats galioja ir tapytojams bei išradėjams. Da Vinčis, Mikelandželas - dingsta na***j.

Vadovėlių perspaudinimui pinigai surenkami sumažinus pašalpas antros grupės invalidams.

Balandžio 3. Kažkas seime pagautas azarto išgūglina, kad kompiuterį praktiškai išrado gėjus - britas Alan Turing. Svarstoma visiškai atsisakyti kompiuterių. Visgi įstatymas nepriimamas.

Balandžio 15. Skubos tvarka, naktiniame posėdyje svarstoma apie Lietuvos vėliavos keitimą. Kažkas pastebėjo, kad gėjų vėliavoje (vaivorykštėje) yra visos trys Lietuvos vėliavos spalvos. 3 iš 6 yra pusė.

Kitą rytą visuomenei pristatoma naujos vėliavos eskizas - balta, pilka, juoda. Visuomenė ją noriai priima, iškart kiekvienai spalvai prigyja naujos reikšmės: balta spalva simbolizuoja pusmetį trunkančią lietuvišką žiemą, pilka - dangų, juoda - Mažeikių naftą.

Gegužės 25. Visoms radijo stotims uždrausta groti homoseksualių autorių muziką. Iš eterio dingsta Elton John, Freddie Mercury, Boy George, George Michaels, Ruslanas Kirilkinas.

Biseksualių bei neaiškių autorių, kaip tarkim David Bowie arba Radžio, muziką įsakytą groti arba dvigubai tyliau arba tik pusę kūrinio.

Visus “gėjų propagandos” kompaktinius diskus įsakyta sukrauti į celofaninius prekybos centrų maišelius ir išvešti į mišką. MP3 failus - sudėti į Recycle Bin, tada spausti dešinį, pasirinkti “Empty Recycle Bin” ir spausti YES.

Liepos 2. Uždrausta dviems vyrams būti viešoje vietoje negeriant alkoholinio gėrimo stipresnio nei 6 laipsniai.

Liepos 5. Naktiniame posėdyje taisomas pastarasis įstatymas. Visgi apsiribojama tiesiog alkoholiniu gėrimu. Du vyrai geriantys kavutę bus baudžiami. Pirmą kartą pinigine bausme, antrą - laisvės apribojimu iki 4 mėnesių.

Už naktinį posėdį seimas išsimoka sau premijas. Kitą dieną sprendžia kokiom baudom bausti gėjus, lesbietes ir gražias lesbietes. Gražios lesbietės išsisuka be bausmės, jei tik įrodo savo homoseksualumą. T.y. specialiai komisijai stebint atlieka sekso aktą viena su kita. Pradedami tikrinimai.

Rugpjūčio 6. Asmenys toleruojantys homoseksualius asmenys oficialiai prilyginami homoseksualiems. Jiems pradedamos taikyti tos pačios nuobaudos - piniginės baudos, cheminė kastracija, švęsto vandens terapija bei laisvės atėmimas.

Rugpjūčio 17. Oficialiai, visam pasauliui paskelbiama, kad Lietuvoje homoseksualizmas neegzistuoja. Tą padaryti patikėta Gražuliui.

Didžiosios dienos išvakarėse, sužinojęs, kad jam teks garbė pranešti žinią, jis iš laimės nualpsta, griūna ir išsinarina apatinį žandikaulį. Tačiau kitą dieną, sutvarstytu veidu jis vis tik pasirodo tiesioginiame eteryje. Specialiai dėl to išmoksta kelis angliškus žodžius.

Video pranešime dėl savo išnarinto žandikaulio Gražulis kaltina gėjus (kurie dar vakar egzistavo). Žmonės su humoro jausmu juokauja - “Matyt, neapžiojo…”

Rugpjūčio 18. Europos Sąjunga prašo naujieną patikslinti. Lietuva patikslina capslock’u: “GEIZ - NOT EGZISTING IN LITUANIA!”. Europos Sąjunga siūlo dar pagalvoti. Lietuva sako, kad jau pagalvojo, ir kad ES eitų na***j su visa savo propaganda.

Rugsėjo 1. Lietuva tampa pirma valstybe išmesta iš Europos Sąjungos. Skolos nenurašomos.

Iki 2014 metų galo sugrįžta 70 procentų emigrantų, nes nebėra ES narės piliečiai, todėl nebegali dirbti užsienyje.

2015 pradžioje, sugrįžus emigrantams, Lietuvos populiacija išauga iki 5 milijonų. Padaugėja benamių, skurdo, padidėja nusikalstamumas. Nėra darbo, trūksta maisto. Savižudybių skaičius siekia rekordines aukštumas. Atvažiuoja atstovai iš Gineso Rekordų Knygos, gaunam sertifikatą.

2015 kovas. Nežinia kaip ir kodėl prasideda maro epidemija. Žmonės krenta kaip musės. Lietuva prašo ES pagalbos. ES atsiunčia va šitą GIF’ą.

2015 vidurys. Lietuvos populiacija - mažiau nei vienas milijonas. Visi mirę nuo maro suversti į melioracijos griovius ir užversti kalkėm bei juodžemiu. Konkursą šių darbų atlikimui laimi Zuoko firma.

2017 sausio 28. Vyras iš Kelmės rajono išranda ratą. Tos pačios dienos vakare jis kartu su ratu sudeginamas ant laužo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (137) | “Liūdnos homoprognozės”

 1.   Kulius rašo:

  Nors nekoks iš manęs politikas, bet tikrai manyčiau, kad dalis tiesos šioje pranašystėje yra..
  P.S Puiki fantazija!

 2.   Zymantas rašo:

  Skaitydamas irasa visa laika zvengiau, labai taikliai :D einu dar karta paskaityti :D

 3.   hh rašo:

  2015 kovui tiktų - motina Rusija ištiesia pagalbos ranką ir priima atgal į savo glėbį.

 4.   Rokas rašo:

  nerealus dalykėlis paskaitymui :))

 5.   as rašo:

  Eina jis nx. Nors jei pasiuciau jam patiktu…

 6.   ES narės pilietis rašo:

  Skamba kaip Orvelo “Gyvulių ūkis” tęsinys :))

 7.   Saulė rašo:

  Absoliuti nesąmonė sakyčiau. Visiškai nebrandu, nelogiška ir net nejuokinga. Man homoseksualai netrukdo, kol jie elgiasi kaip civilizuoti žmonės ir nesiskelbia visam pasauliui “aš esu homoseksualus ir dabar nedrįskit ką nors apie mane pasakyti”, kol nereikalauja jų remti (morališkai ar gal jau ir ekonomiškai), kol netraumuoja vaikų psichikos. O dabar dar su tom eitynėm kelia skandalus. Tegul rengia jei jiems taip reikia viešumo ir demontravimosi (tik tegul paskui neverkia jei kas patamsy trenks per galvą), bet reikia ir suvokti, kad žmonės nėra pasiruošę tokiom staigiom permainom, kaip ir prie kiekvienos naujovės (o ypač TOKIOS), mum reikia įprast palaipsniui, o ne “šekit, mes atėjom ir dabar jums nušviesim gyvenimą vaivorykšte”. Todėl turėtų būt dėkingi, kad išvis jiems yra leidžiama demonstracija ir ramiai eiti ten, kur galima, o ne rėkauti ir verkti, taip palaipsniui žmonėms tai taps įprasta.

 8.   fuii rašo:

  nebrandu, juokinga ir slykstu. Durnyste nezmoniska…
  Plius, geriau ismestu is ES nei gyventi su tokiais aplinkui….
  Ir dar kokios eitynes??? Ar mes darom eisenas ir rekiam: Mes normalus!! ? Ne, nedarom. tai kodel tokie turi daryt ir plius skleisti toki dalyka… niekad nepripazinsiu jusu.. tai nera normalu. jei butu, tada mes visi isnyktume, nes nebebutu vaiku!!!!
  ir eikit jus visi i viena vieta… nors ten jums manau patinka…

 9.   Renata rašo:

  Saule, ačiū kad leidi homoseksualams egzistuoti!!!

 10.   Renata rašo:

  Fuii, kiek pati/pats asmeniškai augini vaikų? Visuomenėje visada buvo ir bus tam tikra, nedidelė, dalis homoseksualių asmenų. Gimstamumui tas nekliudo. Vaikų LT mažėja, nes masiškai išvažiuoja jauni, darbingi ir vaisingi žmonės.

 11.   durniu laivas rašo:

  kitas variantas - leidziam gejams ramiai zyguoti Gedimino prospektu, leidziam vaikus nuo mazens mokyti, kad homoseksualumas yra labai normalu, o, neduok dieve, kas pasakys kitaip - tam kertam galva. po kiek laiko vyrui su moterimi buti kartu taps nenormaliu dalyku, o kadangi gejai yra pasmerkti galiausiai isnykti, nes palikuoniu susilaukti negali, zmonija ismirs. valio.

 12.   Saulei rašo:

  Ir kodėl gi kažkas TAU turi būti dėkingas už “leidimą”? Kas tu čia tokia?

 13.   Durnių laivui rašo:

  O vat nereikia čia tik tapatinti visų su savimi. Gėjai tikrai niekam nekerta galvų ir neskelbia nenormaliai. Skirtingai nuo tokių, kaip tu. :)

 14.   To fuii rašo:

  O žinai, durneli, kodėl Jūs neinat ir nerėkiat kad esat normalūs? Todėl, kad Jūsų niekas nevadina nenormaliais. Dieve, kodėl tu pagailėjai kai kuriems protelio?

 15.   geranaujiena rašo:

  Visada be galo stebiuosi, kaip menkai homofobai tevertina natūralų žmonių dauginimosi instinktą (įskaitant turbūt savo pačių), nes nuolat rėkia apie tai, kaip gėjų dėka žmonija nustos daugintis ir išnyks.

  Aplink mane gali kasdien vykti po 3 gėjų paradus, man intymius pasiūlymus vienu metu gali atsiųsti Monica Bellucci, Angelina Jolie ir Keira Knightley, ir vis tiek manęs vyrai nenustos traukę. Aišku, galvojantys savo galva vyrai, o ne tie, kurie mąstymo funkcijas perleidžia Delfi komentatorių kontingentui.

 16.   nvm rašo:

  Neblogai apsirūkius reik būt, kad tokių nesąmonių prirašytum.

 17.   susideginkit rašo:

  Labai juokinga, logiška, ir pakankamai brandu (jei humorui apskritai keliamas kriterijus būti brandžiam) :))) Heteroseksualai, save įvardinantys kaip “normalūs” galėtų būti deginami ant laužo, išsikepčiau zefyrų. Kartu su jų sutraumuotais vaikais, nes per didelė populiacija pasaulyje. Beje, ne jūs, debilai, rėkiat, kad negalima leist gėjams įsivaikint? Dabar mat problema, kad jie SAVŲ neprisidarys.

 18.   Saulei rašo:

  Kažkada buvo taip:
  “Absoliuti nesąmonė sakyčiau. Visiškai nebrandu, nelogiška ir net nejuokinga. Man moterys netrukdo, kol jos elgiasi kaip civilizuoti žmonės ir nesiskelbia visam pasauliui “aš esu moteris ir dabar nedrįskit ką nors apie mane pasakyti”, kol nereikalauja jų remti (morališkai ar gal jau ir ekonomiškai), kol netraumuoja vaikų psichikos. O dabar dar su tom eitynėm kelia skandalus. Tegul rengia jei jiems taip reikia viešumo ir demontravimosi (tik tegul paskui neverkia jei kas patamsy trenks per galvą), bet reikia ir suvokti, kad žmonės nėra pasiruošę tokiom staigiom permainom, kaip ir prie kiekvienos naujovės (o ypač TOKIOS), mum reikia įprast palaipsniui, o ne “šekit, mes atėjom ir dabar jums nušviesim gyvenimą vaivorykšte”. Todėl turėtų būt dėkingos, kad išvis joms yra leidžiama demonstracija ir ramiai eiti ten, kur galima, o ne rėkauti ir verkti, taip palaipsniui žmonėms tai taps įprasta”.

 19.   gjtyu rašo:

  nesuprantu is kur tokie komentatoriai kaip

  saule ,
  fuii,
  durniu laivas

  atrado sita bloga? sprendziant is komentaru, nepanasu ,kad ju smegenu vingiai tam gabus.. o ir kam skaityt sita bloga , del tos pacios priezasties ? as ne gejus, bet matau tik pliusus, jei nors ir 50% vyru butu gejais- visu pirma,

  man tektu zymiai daugiau laisvu mergu (mazesne konkurencija).

  visu antra, gejai vaiku nedaro, jie juos isivaikina- bus isgelbeta begale vaiku namu augintiniu.

  trecia- musu zeme ir taip jau kencia nuo zmonijos, bus tik pliusas jei gimstamumas mazes visur.

 20.   Rim rašo:

  puiki pranasyste :D linksma buvo skaityt :D labai panasu i lietuvos realybe :D

 21.   Rita rašo:

  Patiko straipsnis, panašu į pono Gražulio svajonę :D

 22.   saule saule rašo:

  nu jo, as kazkiek pritariu saulei, bet paskaicius sita tai atrodo, kad be HOMIKU lietuva prazus :D nu nei viena salis be ju neprapultu, nes jie didina tik savo populiacija, o ne gimstamuma. tai net sakyciau atvirksciai - kuo daugiau ju isiveis, tuo didesne gresme lietuvai isnykt is zemelapio.

 23.   gjtyu rašo:

  dar pridesiu:

  jau bloga nuo to pavyzdzio “mes normalus, bet neeinam ir to neskelbiam, paradu nedarom”. Tie paradai skirti ne pasigirt, o vargsam uzguitam homoseksualiam pilieciui iskiepyti orumo, suteikti palaikymo. kita priezastis- iskiepyti tolerancija kaimieciams (90% Lt populiacijos).

  Viskas gerai, demokratija tokia ir turi but. visi lygus. Aisku nepradekim lygint su pedofilija ir zoofilija. Tai uzdrausta , nes arba naudojama prievarta, arba auka nesupranta kas vyksta..

 24.   Rima rašo:

  auginu 3 vaikus ir nebijau jiems pasakyti kas yra homoseksualus ir kas heteroseksualus, vaikai patys susipras kas jie tokie yra kai supras. Tad daugumai lietuviu yra tiesiog kazkokia paranojaa, depresija ar ir siaip neispruse zmones.

 25.   az rašo:

  fuii - “Ar mes darom eisenas ir rekiam: Mes normalus!! ? Ne, nedarom.” taip, taip tai daroma kasdien ir kas valandą, tai daroma neįtikėtinu mastu ir tai vadinasi seksizmas, tai nuolatinis gyvuliškas vyrų ir moterų skirtumų ryškinimas iš paskutiniųjų norint sukelti nors kokias su lytiškumu susijusias asociacijas. Sakysit, tai natūralu? Natūralu, jei vaikinui patinka panelė ir atvirkščiai, tačiau užvaryti visą pasaulinę pramonę, visą aplinką apšiukšlinti vien seksualumą skatinančiais neva produktais dar tokio išsigimimo pasaulis neregėjo. Toliau preivartavimų mastas, prostitucijos mastas… kodėl tai nuolat auga? nes per visus galus propaguojamas “normalumas” - būtinai “turėti” moterį, antraip būsi nenormalus. Jei egzistuotų dieviškasis teisingumas, už visa tai žmonija jau turėtų būti sunaikinta kaip iškrypusi, išsigimusi ir visiškai amorali. Bet tokie siauražiūriai kaip jūs vargu ar tai kada supras.

 26.   Saulė rašo:

  Renata, gal man pacituosit, kurioj vietoj aš parašiau, kad leidžiu ar draudžiu jiems egzistuoti? Aš rašiau, kad jiems leidžiama demonstracija ar eitynės, vadinkit kaip norit, o leidimą turi gauti ne tik jie, o bet kokia didesnė žmonių grupė, kuri nori rengti panašios apimties renginį. Todėl nereikia čia jų sureikšminti.
  Tegul ta nedidelė dalis (kaip Jūs pati juos pavadinot) egzistuoja, bet nereikia plyšauti visa gerkle, kad juos skriaudžia, kuomet jie nenori laikytis elementarios viešosios tvarkos.
  Mane šiaip piktina ne pats jų egsistavimas, o jų elgesys.

 27.   juste rašo:

  As taip juokiausi (kad ir per asaras) !!! Aciu! O kas manot, kad del geju nebebus ant zemeles zmoniu, tai ‘pasigaminkit’ kokius 4 patys ir tokiu budu isgelbesit pasauli :) Tik ziurekit, kad netaptumet asociali seima, nes ‘tie’ irgi lochai… :D

 28.   me rašo:

  Naujo Lietuvos vėliavos dizaino spalvos nuplagijuotos iš gėjų-meškinų vėliavos dizaino (apatinė dalis atitinka 100%)! Google: gay bear flag.

 29.   Saulė rašo:

  Ir iš kur gi atsiranda tuomet tokie “nehomofobiški” komentatoriai gynėjai? Tiesiog gražu pažiūrėt kaip vos pabandžius išreikšt savo nuomonę (beje labai civilizuotai ir be ižeidinėjimų) apie homoseksualumą, jie visi ima lįsti iš įvairių interneto kampų, kaip grybai po lietaus.
  gjtyu, sakot mažesnė konkurencija? daugiau laisvų mergų? nemanau, kad daug užkibs ant jūsų kabliuko ypač, jei dažniau jas pavadinsit mergom, dar nepamirškit prie žmonių plekštelt per užpakalį, ar riebiai nuskeikt, tada pašnekėsim apie smegenų vingius. Bent jau save gerbianti moteris nemanau, kad bus ant tiek praradusi viltį. Ir kalbant apie zoofiliją ir pedofiliją- Jūsų argumentas ganėtinai svarus, kodėl negalima lyginti, bet ar napastebėjot, kad pedofilija dažniausiai kaltinami vyrai (kurie garsiausiai ir rėkia apie homoseksualumo diskriminaciją), tvirkinantys mažus vaikus ir dažniausiai berniukus, sakyčiau reiktų susimąstyt.
  Kas dėl perfrazavimo ir mano komentaro pritaikymo moterims, tai net negaliu sugalvot, kas galėjo taip parašyt- arba moteris, kuri labai gerbia homoseksualus (arba jiems priklauso, būna juk ir moterų tarpe, nereikia vien gėjus peikt), taip gerbia, kad net pasiruošusi pažeminti save, arba vyras, priklausantis homoseksualams ir norintis pasirodyti labai gudrus, gal kas man padės suprast?
  az, kažkaip pasigendu argumentų Jūsų žodžiuose. Jūsų nuomone “normalumas” yra būtinai “turėti” moterį?

 30.   Pfff rašo:

  Autorius, idiotas, kaip reta. Pusė iškrypusių komentatorių taip pat.

 31.   me rašo:

  Autorius kaip tik ne idiotas. Idiotas čia esi tu, Pfff, tik pats/pati to nesupranti.

 32.   Rokas rašo:

  Man tiesiog kraupu. Manau tikrai šiuo atvėjų tiktu posakis ,,Pats muša, pats rėkia”. Idomu kur ir kaip homoseksualūs asmenys yra diskriminuojami? Darbo vietoje? Negirdėjau nei vieno skundo, kad ko nors nepriiėmė į darbą dėl kitokios pakraipos, net seime yra atvirai homoseksuolių. Ir ką? Juos toliau išrenka, neatsižvelgiant i jų pakraipą. Gatveje? Žinot, gatvėje visi karts nuo karto sulaukia repliku, kartais net ir būna užpulti. Taigi kai kažkas sako, kad Lietuvoje gėjai yra skriaudžiami įžvelgiu tik dėmesio trūkumą.
  Neturiu nieko prieš kitos pakraipos žmones, mano bendravimas nuo kito žmogaus pažiūrų nesikeičia. Bet ko tikrai negaliu pakesti, kai bando mažajai kartai įskiepiti mintį, kad berniukai gali buti mergaitėm ar atvirkščiai. Ir tai norima numatyti darželių programose. Tiesa pasakius, man tai yra baisu.

 33.   Brigita rašo:

  Ismones yra.Sveikinu ir gerbiu.Bet…Tegyvena laimingai tie gejai.Argi Caikovskis zygiavo parade nuogu uzpakaliu? Bet gime puikus kuriniai.Ir taip,neissipleciant iki beletristikos,galima testi.Ne vienas is didziuju geniju nuogu uzpakaliu arba su grandinemis ir prikabintais papais nezygiavo ir nesiprase kokiu tai “briedu”. …O kuriniai gime ir liko amziams. Tadai,neteisingas tavo pjuvis.Pati turiu geju draugu ir jie turi visas teises,kaip ir mes.Tik nezygiuoja kaip is “maski show” paraduose.Nemanau,kad seksuzlumas turetu buti politizuojamas.Jau ir taip,jei esi gejus ir dar zydas,tai tau karjera garantuota.Kas to nezino???

 34.   to Rokas rašo:

  Komentarus paskaityk. O tada nueik į bet kurį dienraštį ir ten paskaityk. Tada dar gali apie teisinę lygybę ką nors pasiskaityt ir pamąstyt, ar homoseksualūs piliečiai yra visom prasmėm lygūs heteroseksualiems.

  Čia jau po truputį tampa epiniu pasisakymu a la “Neturiu aš nieko prieš tuos gėjus, bet tai n**hui tegu pasigydo”.

 35.   as rašo:

  geju buvo yra ir bus. Cia kad visi pradejo kreipt demesi nieks nesikeicia.. tiesiog esme tame, kad ES palaiko homoseksualus, ir jei dar ne visi pastebejo, mes esam ES, ne Rusijoje.. nu nieko, pasokines cia Lietuvele, poto bus nugesinta… absurdas, kad iteisnti diskriminacija nori. Ir tikrai idomu kodel zmones emigruoja. Diskriminacija tik trukdo evoliucijai. Toli grazu nera kazkokia daugiausiai pazengus salis, o labiausiai pazengusios salys labiausiai visus ir toleruoja. Jiems seksualine orentacija, rase, lytis, akiu ar plauku spalvos netrukdo zemgt pirmyn. Jie yra toliau pazenge, bet vistiek nesvaisto laiko visokiems absurdiskiems istatymams, ir nekuria problemu.

 36.   G. rašo:

  Per daug į viešumą išlindo tokios informacijos, kurios neįmanoma ignoruoti: PSO sprendimo išbraukti homoseksualumą iš ligų sąrašo aplinkybės, LGBT rėmėjai ir tų pačių rėmėjų ryšys su kitais projektais, kurie nepriimtini daugeliui Lt piliečių, socialinės lyties koncepcija sutriuškinta iš esmės kaip fantazmas, ir tt, ir pan. Jokių rimtų argumentų į tai iš LGBT - nėra, ir liūdna matyti, kad užsiimama tik tokiais paironizavimais ir pafantazavimais.

 37.   Stepanas rašo:

  tai ir pedofilai ir zoofilai ir kiti kunigai tuoj eitynes prades daryti. jei patinka kaltis i sikna tai nesidemonstruokite, kalkites patyliukais, kad niekas negirdetu, blemba, vaikai per sikna negimsta, jUS tokie patys iskrypeliai visi kaip ir pedofilai ir zoofilai. fuck you…

 38.   Ačiū Tadui už tai kad jis nedurnas rašo:

  Aš visoj šitoj nesąmonėj labai pasigendu kažko panašaus į Tada. Kuris yra sveiko proto netamsuolis, ir klasiškai parodo ant kiek kiti yra tamsūs.

  Turbūt svariausiu argumentu tamsuoliai laiko: vaikai pamatys… tai irgi būs gėjai :>

  Aš vaikystėj astronautu norėjau būt, bet nesu. O kodėl vaikas turėtų norėt tapt homoseksualu? o jei ir norės ar užtenka panorėti?

 39.   Mirka rašo:

  Hehe. Visai grazi ateitis sakyciau. Visgi geresne nei ta, kur gomikai uzgrobia Lietuva ir viesai prievartauja sveikus piliecius

 40.   >G. rašo:

  Tiesa sakant, tai nieko neišlinto. Tik kuriami neva homoseksualų kėslus kompromituojantys mitai. kalbama ne apie PSO, bet JAV APA (psichiatrų asociacija). Neva homoseksualai teorizavo. O realiai buvo vykdomi tyrimai keletą dešimtmečių. Po to medžiaga vertinama, balsuojama įvairiuose organizacijos kopitetuose, kitose struktūrose. Kol galiausiai homoseksualumas buvo pašalintas iš DSM. Tiesa oponentai norėjo sugražinti, tačiau iš visų išsiųstų klausimynų APA nariams sugrįžo apie penktadalį. Ir tai toli gražu ne tiek ir daug pasisakė už gražinimą. Socialinės lyties koncepcija nebuvo sutriškinta. Visas šaršalas kilo tik dėl vieno (iš dešimčių) tyrimų centro sukčiavimo taikant metodikas. O faktai yra tokie: Lietuvos SAM oficialiai pareiškusi, kad homoseksualumas savaime nėra nei liga, nei sutrikimas. JAV pediatrų (vaikų gydytojų) organizacija pareiškė, kad homoseksualios šeimos neturi įtakos vaikų vystymuisi. Tokios pat rezultatus rodo ir kiti tyrimai, kai kurie trukę dešimtmečius. Pasaulyje nuolat įteisinamos homoseksualios santuokos: šiemet tai Anglija ir Prancūzija. Prieš mėnesį didžiausia pasaulyje homoseksualų “gydymo” organizacija nutraukė savo veiklą ir atsiprašė už žalą, kurią sukėlė homoseksualiems žmonėms. Lietuva pasirašiusi žmogaus teisių konvencijas, kurios reikalauja, kad būtų užtikrintos žmogaus teisės ir socialinėms mažumoms, nepriklausomai nuo to ar dauguma joms pritaria. Taigi tie “argumentai” yra tik su realybe painiojami pačių susikurti mitai.

 41.   Tomas rašo:

  Aš jų nepalaikau, tačiau jie man nieko blogo nedaro, kol neperžengia ribų… Jie gali įsivaikinti. Iš dalies tai gerai, nes globos namai perpildyti, o jei jau tokie dalykai dėtusi, tai po kelių mėnesių ar metų būtų galima atsisakyti globos namų… Jų demonstracijos tikrai nereikalingos - ir taip žinome, kad “tokie” egzistuoja, tad kam dar maivytis…

 42.   G. rašo:

  Balsavimai - tai politinis, ne mokslinis sprendimas. Argi kas nors balsuoja dėl fizikos dėsnių? Nebent vyksta vieši moksliniai debatai. Neseniai pasirodė genetikų informacija apie tai, kad gal homoseksualumo genas perduodamas motinos - sūnui, o tėvo - dukrai. Tai įdomu. Ir jeigu ši versija pasitvirtins, visi institutai, kalbantys apie socialinę lytį arba “orientacijos pasirinkimą”, turėtų pamojuoti atsisveikindami rankute. Bet jie tebeveikia tol, kol yra finansuojami, o ne iki tol, kol jų veiklos pseudomoksliškumu kas nors pagrįstai suabejoja.

 43.   Tomai, rašo:

  Pats noretum buti ivaikintas issigimeliu? Patiktu jei i tave ziuretu kaip i problema globos namuose, kurios tiesiog reikia atsikratyti?

 44.   Lol rašo:

  Nesuvokiu tų žmonių, kurie čia rašo, skelbiasi normaliais ir sako, kad homoseksuolūs piliečiai gali egzistuot, bet gink dieve, nesiskelbt ir nerengti paradų - eitynių. Tomis eitynėmis šie žmonės nori išsikovoti pagarbą ir teisę, kad į juos žiūrėtų lygiai taip pat, kaip į visus kitus. Šitokiu savo požiūriu (’homikai’ nepageidaujami) Jūs visi tik ir parodot savo, bei taip pat daugelio Lietuvos pilečių išsilavinimą. Gal jau būtųpats laikas keisti požiūrį ir judėti į priekį?

 45.   to Lol rašo:

  Nenori geriau bb paciulpt?
  Vat pyderasai cia nieko izeidziancio neisgirstu, nors jau nuo senu laiku tai ka jie daro ir dabar jau viesai skelbia yra zeminantis dalykas. Ir kaip isivaizduoji homiku toleravima, kai daznai naudojami keiskmai yra “eik nx gaidy” arba “ciulpk tu bb” :D neistrinsi is sveiku zmoniu sveiko proto niekaip. O ju teises su isivaikinimu - jei i rura dar igrust gali, tai gali ir vaika pasigamint. Ne impotentai. Turi vienodas galimybes, tad ner ko i viesuma lyst.

 46.   Marijus rašo:

  Čia vaikučiai, kurie nematę gyvenimo, šeimos ir darbo rašinėja. Kuriems pažintis su gyvenimu dar tik prasideda. Mačiau visokių žmonių ir atsitųsinau pakankamai. Bet nepastebėjau, kad pas mus už orientaciją sodina į kalėjimus, smurtauja (apie uralaganus nekalbu - jie muša visus), nepriima į darbą? Šitas rašinėlis yra eilinis absurdas - emocingas kliedesys, mielas spoguotiems paaugliams, naiviems eurokomjaunuoliams.

 47.   Marijus rašo:

  Och - nepridėjau pagrindinio patarimo: daryk ką nori, bet leisk ramiai gyventi kitiems. Taip, kad nekelkite isterijos kur jos nereikia. Kai žmogus tyli - jis geriau girdi kitus. O paradai ir pompastika - šlykštūs triukšmingi ritualai, toli nuo šeimos ir tikros meilės artimam žmogui.

 48.   Gajus rašo:

  Marijui. LGL juk paskirta pusė milijono, ne tušinukams ir lankstinukams ar projektų surašymui, kaip mėginama aiškintis. Jau į viešumą išlindo tarpusavio rietenos dėl tų pinigų nepasidalijimo. Aišku tik kad reikia būtinai pražygiuot su vėliavėle rankose už tą pusę milijono.

 49.   Jurgis rašo:

  Čia šiaip, pamąstymui - kur jūs lietuvoje matote žygiuojančius gėjus nuogais užpakaliais ir panašius gėjiškus vaizdelius, sodomijos scenas? Sufleruoju - homofobiškoje propagandoje. Tokius vaizdelius pastoviai postina blogeris zeppelinusas, kai kurie panašūs patrijotai iš alko, na ir prieš gėjus nusistatę protestuotojai su labai nepadoriais plakatais. Atrodo gaunasi paradoksas - gėjų reikalų propaganda užsiima homofobai. Tai patvirtina teoriją, kad homofobai ir yra latentiniai gėjai.

 50.   neli rašo:

  Nu, taip juokiausi, kad net asaros byrejo… Saunuolis autorius!!! Ir tik paskaicius komentatorius - baisu pasidare. Jau 23 m. kaip Nepriklausomybe. o vistiek i Rytus ziurim. Homoseksualumas ne difuzija. Niekas netampa jais tik pabuves salia. Tai mes, heteroseksualai keliam bangas. Kai buvau mokinuke - bernai kisdavo uz uniformos karkvabalius. Kurios rekdavo - tai tom po kelis iskart. O jei nereki - neidomu. Tai cia patiems homofobams labai patinka rekti. TAI REKIT - GRAZULIAI!!! Tik niekas nepasikeis :) Jei ka - man 57m. Ir as manau, kad visi sioje zemeje turi VISAS teises gyventi. Ir eiti kur nori ir kada nori!!!

 51.   7 rašo:

  NORMALŪS tai tie, kuriuos rodo ‘24 valandos’ laidoje. Gūdus kaimas. 14 vaikų. Visi dauginasi nesulaukę keturiolikos. Užgeria, pasitranko, tada vėl dauginasi. Įsijunkit ir pažiūrėkit. Ta laida atspindi tikrąsias Lietuvos šeimos vertybes. Ar ne taip, Gražuli?

 52.   Simonas rašo:

  Ačiū Robertai už gerą nuotaiką ir sveiką sarkazmą. Norėčiau jus turėti tarp draugų :) Sėkmės kūryboje :)

 53.   ecka rašo:

  man asmeniškai pochui,bet ne duok die kuris nors nesveikas užkalbins mano vaiką… ech pasilinksminčiau tada

 54.   Marijui rašo:

  Marijau, jūs klystate. Turiu tris vaikus ir nuostabią žmoną. Abu palaikom mažumas, nes turim tuziną nuostabių, talentingų, išradingų draugų kitokios orientacijos. Klaikiausia, kad visi jų gabumai ir charakterio savybės negailėstingai traiškomi tik dėl jų orentacijos, nors jūsų žiniai tai privati kiekvieno laisvė.

 55.   Ecka rašo:

  O jei tavo vaiką užkabins pats “sveikiausias” heteroseksualas … ?

 56.   ecka rašo:

  liga

 57.   Nesiskelbkit rašo:

  Tegul egzistuoja bet nesiviesina ir nemokina jaunosios kartos jog tai yra normalu(juk isange neskirta dauginimuisi). Nenoreciau kad mano vaikas kaip mokinasi kalbet is aplinkiniu, veliau televizijos bei interneto ar spaudos neisikaltu i galva (kas ir bandoma padaryt) jog buti gejum normalu bei naturalu, o tai manau daugeliui nuo vaikystes padeda pakeisti sprendima kas jam patinka nes didziausia ytaka juk daro tevai,draugai o tada televizija spauda internetas ir pns… Atsiras geju ir be ju paradu ir viesumo kaip atsirado ir pirmasis gejus

 58.   Aš rašo:

  Patiko :)
  Dar labiau patiko dalis komentatorių, kaip antai Saulė ir Pfff ir pan. nepaisydami tekste išsakytų minčių jie ir toliau iš savęs šaiposi! Nuostabu. :)

 59.   Daina rašo:

  Super straipsnis!
  Tikras malonumas skaityti.

 60.   Kotryna rašo:

  Dauguma čia komentavusių žmonių nesupranta, kam tos eitynės. Sako “tegul egzistuoja, tik tyliai.” O gal šie žmonės noti ir gyventi, ne tik tyliai egzituoti?
  O eitynės yra skirtos ne pasigyrimui, lytinių organų demonstracijai (ko ir nebūna, jei nežinot - šą, patylėkit, protingiau atrodysit).
  Amerikoje nesenai legalizuota gėjų santuoka. Kaip jie tai išsikovojo? Eitynėmis. Nes valdžia turi žinoti piliečių norus, kad juos išpildytų.
  Eitynės primena, kad homoseksualai tokie pat žmonės, kaip ir heteroseksualai, panseksualai ar biseksualai. Visi žmonės, visi turi poreikių.

  Homoseksualizmas egzistavo visada, ir viduramžiais, ir renesanse, visada. Akivaizdu, kad tai nėra kažkokia mada. Kodėl žmonės negali būti savimi? Kodėl savęs turi gėdytis, nekęsti, slėpti, meluoti sau ir kitiems, ar kankintis nelaimingoj santuokoj, nes žinai, kas esi?

 61.   Marijus rašo:

  >> Klaikiausia, kad visi jų gabumai ir charakterio savybės negailėstingai
  >> traiškomi tik dėl jų orentacijos, nors jūsų žiniai tai privati kiekvieno laisvė.

  Gal galėtumėte išsamiau parašyti. Kaip darbuotojams “traiškomi gabumai” matyti neteko. O charakterio savybė - nuolatinis siekimas išsišokti, reikalauti aplinkinių dėmesio, užuojautos, nesant reikalo yra psichinė liga, o konkrečiau, patologinis narcisizmas. Taip, kad pagalvokite, su kuo jūsų vaikai bendrauja.

 62.   Lukas rašo:

  Apie tuos kurie miega su ta pacia lytim

  Tad taip jau nutiko,kad setonas Dievo zenkla kuris yra vaivorykste paniekino per tuos zmones kurie miega su ta pacia lytim,nes ju veliavos zenklas ir yra vaivorykste ir tai kaip mat setonas padare taip,kad tai eitu per didziausia ir del Dievo skaudziausia nuodeme,nes nors ir atrodo kad uzmusimas yra didziausia nuodeme istikro didziausia nuodeme yra isdavyste ir kodel del Dievo tai yra skaudziausia nuodeme,todel kad zmogaus istikimybe jo antrosios puses meilei ar tai butu moters vyrui ar vyro moteriai yra rodoma meile Dievui ir jei jau kaip aisku yra isduodama savo antraja puse taip pat yra isduodama ir Dieva kuris taip ir padare,kad zmogus savo tiek sirdyje ir joje gyvenancioje sieloje bunant istikimas savo antrajai pusei igautu istikimybes vieningumo kuris,kad butu panaudotas del Dievo tarnystes dvasiniame pasaulyje,nes yra jau aisku tai,kad zmogus kuom gyvena kunu sio pasaulio kurinijoi tuom jis vysto ir harakterizuoja savo sirdyje gyvenancia siela kurios galia istikimybes vieningume ir bus panaudota dvasiniame pasaulyje del tarnystes geriui,kad jo jau kaip aisku butu istengema neisduoti juom istengent nenusizengti Dievui ir tai kas yra apie istikimybe savo antrosios puses meilei del sios istikimybes prisiskiria is istatymo isakymuose esanciu isaku daugybe priskeremu meiles auku del kuriu aukojusis taip jomis tarnaujant yra auginama ne vien meile,bet ir tuom kas svarbiausia istikimybes galia del vieningumo kuris del Dievo tarnystes jau kaip zinoma,kad ir yra reikalingas ir tai parodo kad istikimybe savo antrosios puses meilei yra taip pat istikimybe ir meile Dievui,tad kodel taip siame pasaulyje nutiko kad moteris sugule su moterim ir vyras su vyru? tame priezastis yra aiski tai del to,kad zmonija nesieke savo zmogiskosios garbes ieskant tu garbiu kurios yra bevertes ir del to as jusu sventoji dvasia pagelbetojas atejus i si pasauli bunant pasiustas tiek savo Tevo ir jo sunaus vardu suradau visus jus tiek be zmogiskosios garbes ir istvirkusius ne vien lytimi,bet ir meiles mylejimuosi bude ir del to sudariau jusu zmogiskaji stova kuri sudaro tiek jusu lyties vardu ir lyties pavadinimu garbes nesamos jusu sielu asmeniskumo savigarboje kuria yra atsiskaitinejama per maldas pries Dieva ir del sio stovo prisiskiria tyrumo ir skaistybes dalys kurios leis pazinus savo lyti negeisti tiek priesingos lyties ir tureti meiles mylejimuosi naturalumo buda ir juom mylejimuosi aistros riba kuria turint nebus mylintis issikarsciavus sirdies geismams absvilstama ir taip susitersiama nesvankybemis,tad zmonija neturint sio stovo kuris risasi su ju zmogiskaja garbe nukrypstant istvirko,o placiau apie si sventosios dvasios stova paskirta del zmogaus garbes yra nusakoma isganyme,tad setonas si pasauli pries Dievo akis paverte slyksciu suduodant jam per skaudziausia vieta ir tai kaip mat yra kad per zmogaus meile Dievui kurios zmogus jam ir neturi ir ja leidzia tersti visiem istvirkelem kuriu veliavos zenklas yra Dievo zenklas kuris jau kaip zinoma yra vaivorykste ir kieno tai darbas man atrodo jum yra jau aisku ir tie kurie sugula su priesinga lytim ar net vienas kita myli ir yra apsizenyje jums teks skirtis ir atsisakyt sios meiles,o jei ne tai nuo prazuties neissigelbesit ir tai yra kaip sakiau didziausia nuodeme ir uz ja bausme bus amzinoji kancia,tad apsispreskite kas jum geriau ar kovoti del naujosios tikrosios meiles ar del tos kuri yra slyksti ir bet kada gali isduoti su kitu ar kita,neatkreipiant i tai ant kiek jus ja mylit ir esat jos mylima.

 63.   Viktorija rašo:

  Neskelbsiu savo nuomonės čia kaip kiti komentatoriai, tik Tadai puikus rašinys:) Ačiū:)

 64.   Arvis rašo:

  Nuo kada du vyra droždamiesi per užpakalį sudaro šėimą? Ir kaip jie susilauks vaikų? Ir iš vis, nuo kada tai normalu? Įteisinkim tada ir pedofilus ir zoofilus - jie turi tokias pat teises, kaip ir kiti!
  Kokia bebūtų Rusija, tai šalis kuri dar turi moralės normos.

 65.   Bingo to homophobes rašo:

  Na, kaip heteroseksuali gimnazijos mokinė galiu pasakyti, kad vaikus, manau, labiau traumuoja tokie netolerantiški tėvai, kurie šaukia kokie jie, matai, normalūs, negu mokymas gerbti visus žmones, kad ir kokios orientacijos, rasės, religijos ar pažiūrų jie yra :). Bet šeip jau tai labai linksmas rašinys, tik komentarai sugadino nuotaiką. :)

 66.   evz rašo:

  Na bet jus pamatytumet ka visokie baikeriai per savo eitynes isdarineja, ir pusplikiu mergu prisisodina ir apsirenge kazkaip, o jau tatuiruotes tai is vis. Grazulis turetu pasidometi ir ruosti uzdraudimui, o tai pavezins pupuli ne ten kur reikia. Veliava bus ne vaivorykstine, - greiciausiai juoda ir odine. Arba buna taip pat kad kuri tais partija prazygiuoja per miesta, su dudom, arba iskrype studentai tamposi per savo eitynes. Uzdraust - nenormalu juk, tik Grazulis mums gali padeti.

 67.   Raimondas rašo:

  Na, atsiprašau, bet man visiškai nejuokinga. Suprantu, kad tai humoras, bet kame idėja čia? Jei neleisime eitynių, Lietuvai šakės? Gerokai perlenkta lazda.

 68.   Evelina rašo:

  Labai pakėlė nuotaiką :D Fantazija man patiko nors šiek tiek liūdnoka kad yra dalelė tiesos. Nusišnekat žmonės, kad išmirsim jei leisim homoseksualiems vaikščioti gatvėse nebijant piktų žvilgsnių arba dar blogiau būti uždaužytais beisbolkėm kokiam Kaune. Kad ir kaip ten bus su žmonių seksualine orientacija, žmonija ar Lietuva tikrai neišmirs nuo to jei auginsim savo vaikus tolerantiškais ir pagarbiais vieni kitiems žmonėmis. Visi esame žmonės ir norime tų pačių dalykų: jaustis saugūs, mylimi, laisvi ir laimingi. Visi norime palikti kažką po savęs, auginti vaikus.. Homoseksualiems žmonėms lygiai taip pat yra daug galimybių susilaukti vaikų: surogatinės motinos, dirbtinis apvaisinimas, įsivaikinimas. Svarbiausia, kad vaikas augtų mylimas ir apsuptas laimės. peace

 69.   Egle rašo:

  Kodėl jau homoseksualai pradėjo savintis ir Balzaką (didžiausią moterų mylėtoją) ir Šubertą (vargšą psichikos ligonį)? Pritrųžūkot talentų savo gretose? Jau vietoj Balzako pasisavinkit Moemą, kuris buvo kuo tikriausias žydrasis. O su vaikais eksperimentų rezultatai pasimatys po dvidešimties metų - kai užaugs tie “įvaikintieji”.
  Olandai eina visuotinės tolerancijos keliu ir nebesugalvoja, kaip dar dirginti savo vaizduotę bei organus - viskas legalu, niekas nebejaudina,vaje vaje… Ir mes iš paskos iškišę liežuvius bėgam

 70.   Gamtos vaikas rašo:

  Svarbiausias argumentas, kad tai prieštarauja gamtai, nei kokiems žmonių vidiniams įsitikinimams, nei dievui ar jo įsakymams ar kam ten dar, tai tiesiog yra nenatūralu, kaip ir visi kiti seksualiniai, psichologiniai ir pan. nukrypimai. Sakysit, tai natūralu, nes ir tarp gyvūnų pasitaiko? Bet juk pasitaiko ir kanibalizmo, kraujomaišos ir panašių atvejų, bet mes tai priimam, kaip nukrypimus. Žinot, šnekėkit ką norit, bet niekas man neįrodys, kad tai natūralu ir turi būti toleruojama, tai liga, psichologinis nukrypimas, vadinkit kaip norit, bet tik ne “natūralumas”.
  Pats straipsnis, kaip nuomonė, skamba pusėtinai, bet šiaip tai papilstymas iš tuščio į kiaurą.
  Jau įsivaizduoju kaip “gerieji” komentatoriai ims mane plūsti, bet jau tiek to, išgyvensiu, kaip sakoma “duok durniui kelią”.

 71.   GBK rašo:

  Gamtos vaike, negi nejauti skirtumo tarp kanibalizmo ir homoseksualizmo? Leisk padėsiu: homoseksualiais lytiniais santykiais užsiimama savanoriškai, kanibalizmu - ne.
  Jei būti homoseksualiam yra liga/iškrypimas/nenormalumas/nenatūralumas tai kaip dėl albinosų, kairiarankių, atlėpausių, netolerojuončių laktozės(beje, kas per išsigimėliai geria karvių(!) pieną? Juk tai tikrų tikriausias ėjimas prieš gamtą!)? Geresnio argumento, nei kad prie šitokių iškrypėlių mes jau įpratę, tad tegul jie sau gyvena nevaržomi, neabejoju, nesukurpsi.

  “Žinot, šnekėkit ką norit, bet niekas man neįrodys, kad tai natūralu ir turi būti toleruojama”
  Čia jau tavo problemos. Tavo neišmanymas ir bukakatiškumas nėra rimta priežastis, kodėl ši visuomenės grupė turi likti antrarūše.

 72.   Nulis rašo:

  O aš tokią prognozę. Nieko neprimena?

  1. Kolega darbe turi keistą įprotį - šlapintis į kavą. Bendradarbiai gūžčioja pečiais, bet tolerantiškai tyli.
  2. Kolega ima kaišoti savo puodelį kitiems, įkyriai siūlydamas paragauti. Bendradarbiai mandagiai atsisako, bet tyli.
  3. Kolega ima pilti šlapimą į bendrą arbatinuką. Bendradarbiai ima piktintis. Jie išvadinami atsilikusiais ir homofobais.
  4. Po šlapimo šalininkų demonstracijų išleidžiamas įstatymas dėl šlapimo tolerancijos įvairiuose gėrimuose. Už šlapimo ir jo gėrovų kritiką įvedamos baudos.
  5. Medijoje pasipila moksliniai straipsniai apie šlapimo naudą sveikatai, gėrimo kultūrą, kokteilių receptus…
  6. Seimui vieningai priėmus pažangų įstatymą, šlapimo gėrimas tampa privalomas. Negeriantieji persekiojami ir sodinami į kalėjimus.
  7. Arbata, kava ir sultys tampa nelegalūs ir juos gerti įmanoma tik pogrindyje.

 73.   x rašo:

  man visada patiko istorine lietuvos veliava baltas vytis raudoname fone..

 74.   Namas rašo:

  Ar verta čia rašyti nežinau, bet tie žmonės, kurie nekenčia homoseksualų, prigalvoja tokių baisiausių dalykų, kad pradėtų bijoti kuo daugiau (ne įtin šviesių) žmonių ir taip skleistų savo ratą.
  Jiems nerūpi tiesa, nerūpi žmonių laimė, nerūpi faktai.
  Homoseksualai yra tokie patys žmonės kaip ir visi kiti, ir niekas jūsų neverčia galvoti apie tai kas vyksta jų miegamajame, bet jums tai taip patinka, kad negalit nustoti, o kaltinat homoseksualus, kad jus užkrietė, bet turiu jums gerą žinią, kad kai kurie žmonės tiesiog gimsta tokiais, jie nėra kažkokie iškrypeliai jie tokie patys normalūs žmonės, tik kitos orientacijos, nebijokit pripažinti savo prigimties.
  Na bet aš jūsų nekaltinu, šiais laikais žmonės patiria tiek daug streso, yra tokie nelaimingi, kad galiausiai pradeda kaltinti kitus žmonės dėl savo nelaimės ar ieško kaip savo nelaimingumu pasidalinti.
  Bet žinokit vieną, kad net jeigu visam pasaulyje nebūtų nei vieno homoseksualo, jūs nei kiek netaptumėt laimingesni…

 75.   RelaxYourMind rašo:

  Pradziai eitynes, po to santuoka ir galiausiai homoseksualu tevyste. Tokioje “seimoje” uzauge vaikai dažniau tampa homoseksualais arba dažniau praktikuoja homoseksualius lytinius santykiu. Visi tie tolerantiskieji “mentalitetai” isivaizduokit savo atzalas augancias homoseksualu seimoje, gal praregesit pagaliau. O tiems padarams-pedofilams, tai butu atviros durys susituokus isivaikint maza, nieko dar nesuprantanti berniuka ar mergaite savo iskrypeliskiems zaidimams tenkinti. Patarciau gerai pagalvoti pries nusprendziant toleruoti tai ar ne.

 76.   Gamtos vaikas rašo:

  Mielas GBK, viskas ką tu išvardinai yra fiziniai arba genetiniai defektai, kuriuos gamta sukuria. Bet tikrai nesu girdėjus, kad yra homoseksualumo genas arba gimus kūdykiui gydytojas pasako “sveikinu, jums gimė berniukas/ mergaitė, ir jis toks mielas homoseksualas” (kaip kad būtų pasakęs “kokios mielos jo atlėpusios ausytės”). Gal aš ko nesužiūrėjau, tada prašau paaiškinti. Ir tikrai nesakau, kad homoseksualai yra antrarūšiai, jie turi tokias pat teises į sveikatą kaip ir visi žmonės:)
  To Namas:
  mes negalvojame, kas vyksta jų miegamajame, jie patys pasiskelbia.

 77.   Namas rašo:

  To “Gamtos vaikas”: kur jie skelbėsi apie tai kas vyksta jų miegamajame? Eitinių tikslas yra parodyti, kad jie tiesiog yra paprasti žmonės. O ne demonstruoti kas pas juo lovoje vyksta. O dėl homoseksualumo geno tai čia begalinė diskusija gali būti, bet tiesiog dabar, kai daug homoseksualų yra atviri ir papasakoja savo vaikyste, savo patirimus, tai viskas būna aišku kad jie tiesiog tokie gimė.

  To “RelaxYourMind”: tai ką tu rašai būtent ir yra tų išgalvojimų pavizdys, kad homoseksualų šeimoje, vaikas būtinai užauga homoseksualas, visu pirma tai, kad dar nepraėjo tiek metų, kai homoseksualios šeimos egzistuoja, o tuo labiau gali įsivaikinti vaikus, kad galima būtų net menkiausias išvadas padaryti, bet yra pavienės šeimos tokios, amerikoje, ir pvz yra toks “Dan Savage” kuris turi vyrą ir turi vaiką, kuriam jau 16 metų, įvaikintas buvo nuo kudikystės ir jų vaikas nėra gėjus. Kita vertus kaip tada ne gėjų šeimose atsiranda gėjai vaikai?
  O taip pat, vaiko bent kas įsivaikinti negali, nei gėjų šeima, kitokia šeima. Yra daug kriterijų ir visokių kitokių saugiklių.
  Juk yra visokių iškrypėlių, pedofilų, kurie net nėra gėjai ir jie net gali sau laisvai prisigimdyti vaikų be jokio patikrinimo. Blogiausia kad bandoma normalius padorius žmones tapatinti su kažkokiais iškrypeliais.

 78.   Gamtos vaikas rašo:

  To Namas:
  aš sutinku, kad pas mus vykusios eitynės buvo “kuklios” (nepaisant protestų), bet visose kitose šalyse, kuriose dabar vyksta spalvingos ir tikrai pernelyg atviros eitynės ar ten jau yra vadinama paradu, nuo tokių ramių ir prasidėjo. Tiesiog tokia jau žmogaus prigimtis, leisk jam ir jis ant galvos užsilips. Ne tik homoseksualų eitynės yra”diskriminuojamos”, taip vadinamiems patriotiškiesiems “skinams” taip pat neleido žygiuot, o jei pažiūrėti labai tolerantiškai, jie perduoda žmonėms gana gražią patriotiškumo idėja, tiesiog jie tai daro visuomenei nepriimtinom priemonėm.
  Nuomonių yra įvairių ir jų įvairių reikia, bet reikia žiūrėti tiesai į akis. Ir argumentas, kad “daug homoseksualų yra atviri ir papasakoja savo vaikyste, savo patirimus, tai viskas būna aišku kad jie tiesiog tokie gimė” manau nelogiškas, nes tai nereiškia geno egzistavimo, tai reikšia paties žmogaus pasirinkimą, taip pat sėkmingai ir pedofilas, zoofilas ar kas kitas gali papasakot savo vaikystę ir bus aišku, kad tiesiog jis toks gimė.

 79.   Namas rašo:

  To Gamtos vaikas:
  Didžiausia nesamonė, kad homoseksualūs žmonės yra lyginami su visokiais iškrypeliais, čia gal būt ir didžiausia atskirimą reik daryti, jeigu jau taip norit grafiškai išreikšti, tai galima padaryti taip, kad tai kas kas vyksta jų lovoje niekuo nesiskiria, neskaitant to, kad dirbama su tuo kas yra :).

  Kitas dalykas kad yra žmonių kurie šiaip turi visokius ekstremalesnius seksualinius polinkius, ir čia tikri ne gėjams būdinga.

  O ir galiausiai klausimas yra ko iš tikro jūs bijot, nes taip ir ne aišku, bijot kad bus paradas kai tam tikrose valstybėse, kur jau atsiskleidžia visos ekstremaliausiau fantazijos? Pasaulyje vyksta daug visokių renginių ir paradų, kurių lietuvoje nevyksta ir niekada nevyks, nes čia žmonės ir kultūra yra kitokia, jūs bijot savo pačių fantazijos. Ar yra kažkas tikro, o ne tiesiog prisigalvotos baimės??

 80.   Gamtos vaikas rašo:

  To Namas:
  Taip išeina, kad visas savo fantazijas ir seksualinius polinkius, kurių prisikuria žmonės reikia demonstruot viešai ir tikinti kitus, kad tai yra normalu?
  Aš asmeniškai nebijau nei paradų nei homoseksualų, aš pergyvenu dėl to kokią įtaką jie gali padaryti. Ir pripažinkit, vaikiškas protas yra ypač imlus naujovėms ir tam, kas visuomenės yra atstumiama ir niekinama, nes jie nori tai išbandyti. Tai kas telieka, žinoma pasinaudoti jaunais protais ir įtikinti, kad viskas gerai vaikeli, griauk sau gyvenimą.

 81.   Namas rašo:

  To Gamtos vaikas:
  Dėl fantazijų ir jų demonstravimo nemanau kad reikia demonstruoti, bet manau jau su šituo atsisveikinom seniai, na aš jau televizoriaus nežiūriu kelis metus, bet įsivaizduoju ten vis dar rodo tas pačias nesamones.

  Kokia gi įtaką gali padaryti tie paradai? Tai čia aš kaip suprantu vėl gi baimė to, kad vaikai užsikrės homoseksualiom įdėjom? Ar jau ne laikas pripažinti, kad tai ne užkrečiama liga, o tiesiog, žmonės tokie yra arba ne. Kita vertus taip, jeigu visuomenėje pasidarys teigiamesnis požiūris į homoseksualius žmonės, tai aišku atsiras daugiau žmonių, kurie pareikš, kad jie yra homoseksualūs, bet tuo pačiu atsiras ir daugiau laimingesnių žmonių, kurie galės nebeslėpti to kokie jie yra ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

  O dėl vaikų auklėjimo, tai manau apskritai tai yra gan opi problema, nes kaip ir jūs sakėt, vaikai labai imlūs visokiom įdėjom ir tuo ką mato, tai ką jie mato tėvelis ir mamytė vartoja alkoholi, bet ne tau vaikeli negalima, rūko, bet tu nerukykm ir t.t., manau pripažinsite, kad vaikai labiausiai viskas nukopijuoja nuo tėvų, jei jie išvis leidžia laiką su jais. Tai kokią gi įtaka gali padaryti toks paradas vaikas? Nežinot ką atsakyti savo vaikui, jeigu jis paklaus kas tie gėjai? Čia jau ir pasireiškia kas jūs esat, kokie žmonės ir kaip tai perteiksit savo vaikams. Anksčiau net apie seksą tėvai vaikams nieko nepasakodavo, o kas iš to gavosi, vistiek jie sužino, ir ne visada juos pasiekusi informacija būdavo jiems naudinga ar teisinga.

 82.   Gėlelė rašo:

  Normalūs, save ir kitus gerbiantys žmonės nieko nediskriminuoja, o likusių asmenų priešiškumą homoseksualams tokie paradai tik paaštrintų… Žmonių visokiausių yra, tačiau ne visiems būtina tai viešai demonstruoti… Ir tas demonstravimasis tik parodo besidemonstruojančių nepilnavertiškumo kompleksus, nes tokie santykiai ir negali būti visavertiški ir galima būtų tą pripažinti…

 83.   Gėlelė rašo:

  Kam reikia populiarinti homoseksualizmą, sakyti, jog tai gerai, normalu? Amerikoje tai jau taip populiaru, kad “vyras ir moteris” orientacijos žmonės tampa nebenormalūs… Galime lygiai taip pat populiarint greitąjį maistą, ar rūkymą, ar prostituciją, bet kur link tai nuves? Juk visiems aišku, jog jei homoseksualų “šeimos” būtų normalu ir nebebūtų šeimų, mūsų nedaugėtų, išmirtume juk! Tai tas pats kaip ir prostitucija, vienose šalyse tai legalu, kitose ne, gal ir tai pradėkime populiarinti? Turime mes ir narkotikų platintojų, ir vagių, ir prostitučių ir dar visokiausių dalykų, gal ir juos legalizuokime? Ne problema, kad tokie dalykai egzistuoja, problema ta, jog jie legalizuojami!

 84.   Gamtos vaikas rašo:

  To Namas:
  Taip, būtent, kad užsikrės idėjom, kas beje tikrai yra užkrečiama (idėjos, ne pats homoseksualumas). Šiaip šnekėt galima daug, ir kas daro įtaką vaikam, kas yra gerai ar negerai ir ką galima demonstruot, ko ne, bet nemanau, kad čia yra vieta ir laikas, nes tema beveik neišsemiama, o asmeniškai aš tikrai negaliu sėdėt ir parom ginti savo nuomonę, aš ją išsakiau, o priimti ją ar ne yra Jūsų asmeninis reikalas, vistiek aš jos nepakeisiu. Galiu tik pasakyt, kad nuo vaikų tikrai neslėpsiu, kad egzistuoja toks homoseksualumas ir kas tai yra, ir tikrai nekišiu jiems galvon, kad tai yra normalu.

 85.   RelaxYourMind rašo:

  Namas, Visu pirma as gi nesakiau, kad homoseksualu seimoje uzauge vaikai “butinai” uzauga homoseksualais, rasiau jog dazniau, nes vaikai linke kopijuoti savo tevus. Homoseksualios poros negali garantuoti vaikui tinkamo psichologinio vystymosi, nes tam tikrais gyvenimo tarpsniais vaikui reikia motinos, kitais – tėvo. Berniukas, neturintis tėvo, neturės savo vyriškumo modelio, todėl negalės suformuoti savo sveikos vyriškos tapatybės. As nesakau jog homikai kazkokie iskrypeliai, bet faktas tas, kad jiems reikia specialistu pagalbos, nes cia tikrai nera visiskai normalu. Homoseksualai normalus visose kitose srityse, tai gali but priezastis kodel jie kyla is pogrindzio ir bando irodyt jog ir homoseksualumas yra normalus reiskinys. Jiems paprasciausiai sunku tai suvokti, nes cia tas pats, kas hetero vyrui sakytum, jog jam turi patikti vyrai, o ne moterys. Gamta taip yra sudejus vyras ir moteris, juoda-balta, diena-naktis, silta-salta, plius-minus, givybe-mirtis, in ir jang. O homoseksualumas manyciau evoliucijos pasekmes del per dideles zmonijos populiacijos ir jos veiklos. Ir visiskai pritariu “Gamtos vaiko” nuomonei, kad tai neturetu but toleruojama!!!

 86.   Namas rašo:

  to Gėlelė:
  Visų pirmą “Amerikoje tai jau taip populiaru, kad “vyras ir moteris” orientacijos žmonės tampa nebenormalūs…” ar galima iš kur nors ištraukti didesnį absurdą? :)

  Na man gal būt būtų visai tas pats, ką kiti žmonės galvoja apie tai, bet problema yra tame, kad yra racionaliai mąstančių žmonių, kaip tarkim “Gamtos vaikas” ir yra žmonių, kurie perskaite jūsų pasisakymus pradeda bijoti kažko ko net nėra ir krustyti neapykantą, prigalvoti neesamų dalykų ir t.t. , kaip panelė Gėlelė.

  O labiausiai aš nesuprantu tai kokiom gi idėjom galima pasisemti iš gejų parado?
  Parado esmė tai nėra pranešti, kad homoseksualumas yra normalu ir visi tuo užsiimkime, o tiesiog kad yra tokių žmonių, kurie yra homoseksualūs ir jie nėra kažkoks velnias ar kažkokie iškrypeliai, o paprasti normalūs žmonės kaip ir mes visi, ir nori netrugdomi su visais laimingai gyventi.

  Na aš nesiekiu pakeisti jūsų nuomonės, bet bent praplėsti jūsų nuomonę :)

 87.   Namas rašo:

  Na man patinka diskutuoti, stengiuosi iš to gauti kažkokios naudos, gal būt net ir pakeisti savo nuomonę, anksčiau aš buvau panašios kaip jūsų nuomonė, bet pasikeitė :). Ir aišku labiausiai norisi iš diskusijos suprasti kitą pusę, tai yra, suprasti pagrindus kuo remiasi jų nuomonė. Patekti į kitos pusės perspektyvą.

 88.   Namas rašo:

  To RelaxYourMind:
  Vienas dalykas dėl kurio sutinku, tai kad pilnaverčiam vaiko augimui reikia tikros moters ir tikro vyro. Deja ne visi vaikai tai gali gauti ir kai kurie vaikai neturi net tikro šeimos. Tai homoseksualios šeimos gali tokiems vaikams bent suteikti tai. Kitas dalykas, kad homoseksualūs tėvai dar turi savo tėvus, kur yra ir moterys ir vyrai ir jie irgi taip pat prisideda prie vaiko vystimosi, tai nėra jau visai vienalytė situacija.

  Visa kita labai nerimtai parašyta, prisgalvoti faktai, sau prieštara ir t.t..
  Homoseksualiose šeimos dažniausiai užauga homoseksualūs vaikai?
  Homoseksualam reikia pagalbos, bet jie yra evoliucijos pasekmė, tai reiškia jau genetiškai taip yra ir nieko nepakeisi? :)

  Kodėl negali būti taip, kad homoseksualumas nera kažkokia liga ar sutrikimas. Taip jie yra mažuma, jie nėra tradicinės orientacijos. Bet jie yra žmonės, kurie gimė tokiais kokie gimė, ir jiems mintis prie sąntykius su kitos lities atstovais tokia pat šlikšti kaip jums su tos pačios lyties atstovais. Ir tiesiog jiems jau nusibodo apsimetinėti tuo kuo jie nėra, nes kai jų paklausia, kodėl tu neturi merginos ir negali atsakyti, nes aš gėjus, nes iš jo pradės tyčiotis ir nebedraugaus. Todėl jie nori, kad būtų pripažinta, jog jie yra tokie kokie yra, kad jų nesiųstų į kažkokias gėjiškumo išvarymo klinikas ir nejaustų jiems neapykantos, o leistų jiems turėti pilnavertišką gyvenimą. Kiek įmanoma.
  Kodėl negali būti taip?

  O tos pagalbos, jau ne viena gejų gidimo klinika uždarė savo veiklą ir pripažino, kad gėjai yra ne liga ir ne sutrikimas. O jie tiesiog tokiais gimė.

 89.   Gėlelė rašo:

  to Namas:

  Visų pirma, nekurstau jokios neapykantos, pats kažką išsigalvojat. Nejaučiu neapykantos ir nesmerkiu nei homoseksualų, nei dar ko nors. Tik nepropaguoju ir nepalaikau įvairių iškrypimų ir nukrypimų. O dėl pavyzdžio su Amerika, siūlau pasidomėt, kas yra ironija, hiperbolė ir kitos lietuvių kalbos stiliaus figūros..

 90.   Namas rašo:

  to Gėlelė:
  Na jums atrodo čia labai nekaltas nuomonės reiškimas. Pabandisiu jus pastatyti į homoseksualų vietą:
  “Gėlelė, aš jus labai suprantu, bet jums reikia pagalbos, tikrai nepritariu, kad tokie žmonės kaip jūs skleistų savo nuomonę, nepropaguoju ir nepalaikau kad tokie žmonės turėtų teisę reikšti savo nuomonę viešoje erdvėje. Man jūs netrukdote, be tiesiog gyvenkit sau, ir pasilaikykit savo nuomone sau, nes vaikai paskaitys ką jūs prirašėt ir jiems tai padarys didelę žalą. Aš žinau kad jus esate žmogus ir jūs turi visas žmogiškas teises, bet jums reikia išsigydyti savo sutrikimą, protelis pasimaišė :(, taigi linkiu viso geriausio.”
  Na čia sarkazmo forma jei ka :)

 91.   LOL rašo:

  Nuoširdžiai norėčiau, kad asmenys, smerkiantys homoseksualius žmones (homofobai) kada nors gyvenime susilauktų nors vieno vaiko su homoseksualia orientacija. Ir tada norėčiau iš šalies pamatyti, ar jie drįstų smerkti savo vaiką ar pradėtų mąstyti pasaulietiškai ir vis tik pakeistų savo požiūrį. Nieko asmeniško, čia tik šiaip palinkėjimas. :)

 92.   LOL rašo:

  Beje, norėčiau pabrėžti, kad vaikams labiausiai ‘limpa’ tai, kas yra draudžiama, nenormalu, negalima, netoleruojama. Būtent tame jų imlumas ir pasižymi, nes jiems įdomu sužinoti KODĖL? To dažniausiai nepaaiškina, kai pasako “Gėjus yra nenormalu”. Vaikas pats pradeda tuo domėtis, tad prieš ‘nekišdami į vaikų galvas, kad tai normalu’, žiūrėkit, kad neįpiltumėte žibalo į ugnį, nes vaiko atžvilgiu pats galit pavirsti NENORMALUS. (nieko asmeniško)

 93.   Gėlelė rašo:

  to Namas:

  Jūs labai šmaikštus, tik esmė ta, kad aš sveiko proto, o homoseksualizmas nėra ir negali būti norma :) Prostitutės ar rūkaliai irgi gali būti normalūs žmonės, bet tai nereiškia, kad reikia organizuoti paradus už mokesčių mokėtojų pinigus ir demonstruoti savo normalumą. Be to, kalba eina ir apie homoseksualų “šeimų” įteisinimą, kuris paskatintų šiuos iškrypimus. Kaip jau sakiau, aš už toleranciją ir pagarbą kiekvienam, jei mano parašytą tekstą interpretuojat kaip neapykantos kurstymą, tai čia jau jūsų problemos

 94.   Gėlelė rašo:

  to Namas:

  Niekas čia ir nesako, kad homoseksualai nenormalūs. Ne žmonės nenormalūs, o sprendimai, paliesiantys visus, žalingi… Aišku, kiekvieno teisė rinktis, ar propaguoti ir populiarinti iškrypimus bei nukrypimus ir kuo daugiau chaoso vesti į pasaulį, ar ne.

  Jei viduj šie žmonės jaustųsi pilnavertiškai, niekam nekiltų noro įrodyti ar parodyti, kad jie normalūs. Išties labiausiai pagarbos verti tie, kurie pripažįsta, kad tai silpnybė, ir kuriems nekyla kažkokio noro demonstruotis…

  Man šitas blogas yra absurdų absurdas ir neturiu laiko daugiau su tavim šnekėt, mielas Name :) Temą baigiu

 95.   Violeta rašo:

  Ir dar pamirsot, kad bus uzdrausti gėjų tinklaraščiai, tad klausimas kaip bus su šiuo :)

 96.   tadas sud mantaspats rašo:

  pedro propogandisto blogelis nieko gero skystala pavarei ir kietas dabar, dizaineris atsirado, varyk i briuseli ir buk ten sau toks su tokiais, aciu :)

 97.   Gėlelė rašo:

  Vis dar manai, kad tas demonstravimasis neskatina agresijos? :D Pasiskaityk komentarus prie straipsnių naujausių :D Gal laikas nustot kurt tokius blogus ir ieškoti problemų savyje?

 98.   Namas rašo:

  To Gelele:
  o gali vienam momentui isivaizduoti, kad tavo sugalvotos baimes ne tikros ir vienintelis dalykas ko jie sieka, tai buti priimti tokie kokie yra, normalus, sveiko proto zmones, ne iskrypeliai ir ne pedofilai. Ir ju kuriamos seimos butu netradicines, bet tikros seimos, kurios galetu suteikti galimybe vaikams tureti nors tokia seima.

  As matau kad esi jauna, ir tavo poziuris formuojasi ir tavo toks nusistatymas pagristas tuo kas kazka tau pasake, o isivaizduok vienai akimirkai, kad tai ka tau pasake ar gal kur perskaitei nera tiesa, kad tai kazkienio is neapykantos sugalvotos kvailos mintys.

  Ir kaip cia dera prostitutes ar rukaliai? Jie yra aukos aplinkos itakos ir pakliuve i priklausomybes tinkla, jei kalbant apie savo noru vykstancius atvejus.

 99.   Saule rašo:

  Nu dabar tai jau viskas. Robke, noriu buti tavo zmona!

 100.   Gedas rašo:

  Sitas nerealus negaliu nesijuokti ‘Kažkokia durna boba iš Šeškinės išvežama greitąja su antro laipsnio nudegimais šiknos srityje’

 101.   Gėlelė rašo:

  to Namas:

  Taip ir išryškėjo, kad pats esi gėjus, žiūriu, ko čia tau taip užkliuvo ta Amerika :DD Jei trūksta dėmesio, tai ir važiuokit ten, o ne čia demonstruokitės viešai ar tuščiai blevyzgavokit tokiuose bloguose

 102.   me rašo:

  Man kyla klausimas, kodėl žmonės turėtų važiuoti “į Ameriką, į Briuselį, į Švediją, į supuvusią amoralią Europą”, jei čia jų darbai, tėvai, draugai, giminės, kai kurių net ir vaikai? Esam Europos Sąjungoje, esam europiečiai, tai ir vertinkim europietiškas vertybes, kurios sako, kad lygios teisės ir galimybės privalo būti užtikrintos be išimties visiems žmonėms, nepriklausomai nuo tautybės, rasės, seksualinės orientacijos ir t.t. Jei jums nepatinka būti europiečiais ir propaguoti europietiškų vertybių (kartu gaunant ir visus ES privalumus), tai siūlau jums pasinaudoti savo pačių patarimu ir važiuot į Rusiją, į Baltarusiją, į Iraką, JAE ar Saudo Arabiją ir laimingai ten gyvent be homoseksualų ir kitokių europietiškų baubų. Bet duodu ranką nukirst, kad nei vienas nenorit… Jei “Briuselyje” sėdėtų kiek protingesni dėdės ir tetos, pysteltų Lietuvai baudą kokius 10 milijardų eurų už visokių susitarimų ir konvencijų nesilaikymą, baigtųsi greitai visokie budulių ir valdžiažmogių laužymaisi ir problemų ieškojimai ten, kur jų nėra.

 103.   GG rašo:

  Straipsnis tai super, kaip ir daugelis kitų Tado, tik skaitant komentarus liūdna truputį daros, kad visgi dar pilna mūsų šalyje žmonių su užsilikusiais sovietiniais prioritetais ir “normalumo” sąvokom, kuriems trūksta elementariausio žmogiškumo. Daugeliui, matyt, vis dar sunku suprasti, kad žmogui turėti kitokią išvaizdą, įpročius ar pasirinkimus yra absoliučiai normalu.

  Kitas dalykas, žmonės nelabai supranta, kas yra tolerancija. Lengva sakyti, jog esi tolerantiškas, kai pritari patinkančiam dalykui. Visgi tikroji tolerancija yra nepatinkančio reiškinio, priešingos nuomonės priėmimas. O būtent to mums labiausiai ir trūksta.

  Taip pat, neblogai būtų suprasti, prisimenant anksčiau vykusį paradą, kad nieks ten kažkokių baisių nuogybių ar vulgarybių nedemonstravo ir, manau, nedemonstruos, o nemaža dalis žygeivių, apskritai net ne homoseksualūs, tiesiog eiliniai žmonės, palaikantys prigimtines teises ir laisves.

  Galiausiai, turbūt ačiū mano tėvams, gyvenantiems visiškai tradicinėje šeimoje, kurie visą gyvenimą mane mokė, jog būti kitokiu nėra blogai. Ir visada tikino, kad būti homoseksualiu yra visiškai normalu, bet va vis tiek išaugau tradicinės orientacijos ir nemanau, kad ji būtų kitokia jei būčiau augus su dviem mamytėm ar tėveliais.

  Gimėm žmonėmis tai nebūkim vilkais viens kitam.

 104.   Namas rašo:

  Jo kai kurie žmonės, tikrai tiesiog laikosi aklai kažkokių, neaišku kokio trolio, prigalvotų dogmų.

  Tolerancija visdėlto nėra pats geriausias variantas, bet nuo to galima pradėti, nes jei kažką reikia toleruoti, reiškia tau tai nepatinka. Kai žmonės sugebės tiesiog priimti visus žmonės, nesvarbu kokie jie yra.

  Pagal viską yra trijų tipų nuomonės šia tema:

  1. kai žmogus priima homoseksualius kaip lygiaverčius žmones, jiems nėra jokių abejonių kad jie nusipelno visų žmogaus teisių ir nelaiko jų iškrypeliais, nesveiko proto ar kažkokiais kuriems reikia pagalbos.

  2. kai žmogus nekenčia homoseksualų, jiems homoseksualai yra vienoje lentynoje su prievartautojais, pedofilais ir kitokiais iškrypėliais. Ir tada jau ką jiems nebe pasakytum ar kokią diskusiją nevestum, jie tik kalba apie tą patį, jų ar kitų prigalvotus kažkokius neesamus baubus ir jų nuomonės niekas niekaip nepakeis.

  3. tai žmonės, kurie galvoja apie save kaip apie tolerantiškus gerus žmones, bendrauja mandagiai ir atrodo, kad galima diskutuoti, bet jie turi tokią pačia nuomonę kaip ir 2 tipo žmonės, tik nenori pasirodyti lyg būtų tokie urviniai.

  Vienintelė paguoda ta, kad 3 tipo žmonėms dar yra viltis suabejoti tais baubais, reikia tik juos pakankamai apšviesti.

  Manau vis dėlto čia yra tiesiog baimė, baimė nežinomo ir vienintelė išeitis yra pažinti, ko jie irgi bijo, bet manau parado esmė tą ir padaryti :).

  P.S. Aš ne gėjus, bet koks skirtumas jei juo ir būčiau? O problema tame, kad jums yra skirtumas.

 105.   Utopija rašo:

  Gėjai, gėjai, gėjai…Jų dabar pilna visur, tas žodis, jo reikšmė, tampa kaip virusas, net ne homofobiškam žmogui gali galva apsisukti ir atrodyt kad jų pilna visur ir kad heteroseksuali žmonių populiacija nyksta. Homoseksualizmas tampa kaip mada (kaip hipiai, reperiai ar pan.), daugeliui jaunų žmonių gali atrodyti, kad būnant gėjumi bus lengviau, nes motina Europa apgins, kai tik pradėsi skųstis koks tu vargšas. Jomajo, užtenka tų verkiančiųjų, mušami, engiami, skriaudžiami ne tik, Jūs, mielieji homosexai, bet ir kiti…Kokio velnio reikia tiek rėkauti, klykauti, gyvenkit kaip gyvenę ir į dantis negausit!!!! O su per prievartą brukama savo reklama (paradai, skandalai) nieko greitu laiku nepasieksit, nes nei Kazei, ar Jonui iš Bubių kaimo tokiu būdu vis viena nepatiksit, jei žmonės šaukia kad nenori jūsų parado, o jūs jį visviena rengiat, dar labiau pykdot tautą, sėjat neapykantos sėklą. Viskas turi ateiti savu laiku. Lietuva - jauna valstybė, jai reikia subręsti, užaugti, pirma žmonės turi priprast prie kitataučių, kitarasių, kitatikių…Kažkada bus ir jūsų eilė. Ne dabar tokiomis priemonėmis brukti save.
  Juolabiau, jūs kovojat už teisę mylėti, prašau, mylėkit, niekas to nedraudžia. Bet kaip atrodys jei ateis koks Kazys ir ims plyšaut kad jis myli savo karvutę Ramunę ir nori su ja gyventi??? Arba Aloyzas aiškins kad kaimynų mergaitė (7m.) jam labai patinka ir ji ta vienintėlė( bo ji irgi kvailelė dar nesuprasdama sako kad jai tas dėdis irgi nesiblogi)??? Tai kaip tada??? Jiem irgi duot galimybę mylėt ką tik nori ir toleruot??? Kodėl sakoma, kad šie kraštutinumai jau išsigimimas ir liga, o homoseksualizmas ne??? Visais laikais taip pat egzistavo ne tik gėjai, bet ir pedofilai ir zoofilai.
  Baisu kuo gali pavirsti mūsų žemė, cirku. Dideliu cirku.

 106.   Namas rašo:

  To Utopija:
  Priskiriu tave 3 žmonių tipui, bet jau labai norėtum būti 2.
  Realiai ką tu nori pasakyti, tai duokit man ramiai pagyventi be tų gejų, o po manęs nors ir tvanas :).
  Kuo skiriasi homoseksuali santuoka nuo santuokos su gyvūnu ar vaiku, o tuo, kad tai yra santuoka dar dviejų pilnamečiu žmonių. Ir kaip bebūtų keista, kad kažkurioje Azijos šalyje, yra taip kad homoseksualumas yra baudžiamas mirtimi (ar panašiai), bet tu gali vesti nepilnametę mergaitę ir net atrodo gali turėti santykių su savo ožiu, tai čia ir klausimas dar kas linko ko veda :).

  Niekada visiems neįtiksi, visada bus tokių, kuriems kažkas nepatiks ką tu darai, ar koks tu esi, blogiausia, kad tokie rėkia garsiau, nors tikrai abejoju ar jų yra daugiau.

 107.   Tiesiog rašo:

  Kuo daugiau bus tolerancijos homoseksualumui valstybėje, tuo rečiau apie tai teks girdėti, nes niekam tiesiog nebus jie įdomūs ir skelbtis nebeturės dėl ko. Tegul sau turi po atskirą uždarą klubą kiekvienam mieste ir ramiai netrukdomi ten tarpusavy gyvena, netrukdydami ir patys niekam.

 108.   Utopija rašo:

  To Namas:
  Manęs nereikia priskirinėti kažkuriam žmonių tipui, juolabiau, neteigiu kad esu labai tolerantiška, ir net nesiruošiu dėl to aiškintis ir t.t. Tolerancija, kaip ir demokratija, turi turėti ribas. Man kvaila tie paradai ir panašiai. Dar kartą kartoju, per prievartą brukamas dalykas niekada nepasiteisins. Čia tas pats, kaip kačių mylėtojui kišti šunį ir versti jį pamėgti. Kodėl pavyzdžiui kokie tai Pagonybės garbintojai nekelia mitingų dėl to kad jiems būtų leidžiama rengtis kaip jie nori ir kur nori? Arba nudistams kad būtų leidžiama vaikščioti nuogiems po gatves. Visame kame yra normos, ir jų turi būti paisoma, kaip ir įstatymų.
  Homoseksualizmas, savo idėja meta kovą šeimos pamatui, kartu ir krikščioniškąjai pusei. Šeima tai yra: mama, tėtis ir vaikas. Šeima ta, kuri biologiškai gali susilaukti vaikų. Net tais, antikiniais laikais (kuriuos megsta prikaišioti homoseksualai), kur buvo deklaruojama meilė tarp vyrų, tie patys vyrai skaitydavosi tikrais vyrais jei turėjo šeimą ir ją mylėjo (kitaip tariant buvo aktyvūs seksualine ir socialine prasme), o tie kurie negalėjo kurti šeimų (nes buvo kaip reikiant homikai) buvo jau atskirtoji pradermė, homoseksualizmas tais laikais buvo tik žaidimas. O iki šių laikų tai persikėlė kaip iškrypimas. Ir visa tai labai maišoma ir pudrinama žmonėms.
  Mylėkit ir mylėkites, bet nesikėsinkit į šeimos pamatus.

 109.   gjtyu rašo:

  Pamaciau rysi tarp homofobijos ir tikejimu i dieva- nei vieniems nei kitiems nerupi faktai, rupi tik tai ka mociutes pasakoja ir ka jie patys savo vingiais sukuria. Taip pat budingas trumparegiskumas..

 110.   JB rašo:

  Super, respectas autoriui :)

 111.   Gėlelė rašo:

  Tas skirstymas į tris nuomonių kategorijas visiškai apgailėtinas :) Tarsi tokios tik ir būtų ir ne kitaip, juokinga net… Apie konkrečių nepažįstamų žmonių priskyrimą į jas arba kai kažkas nusprendžia, kad vadovaujiesi kažkokiom dogmom, išvis nekomentuoju. Ir dar labai kvailas tas antikos laikų arba visokių kompozitorių prikišinėjimas, tipo, jei jie taip darė, tai būt homoseksualu norma. Pasiteisinimų ieškojimas… Pripažinkit sau pagaliau, kad tie vieši demonstravimaisi ir tokių blogų kūrimai grynas dėmesio trūkumas :) Patiems nuo to geriau bus…
  Kažkas čia dar rašė, kad linkėtų susilaukti homoseksualaus vaiko. Aš niekam to nelinkėčiau, tai išties skaudi patirtis gali būti…

 112.   Gėlelė rašo:

  Teisingai Utopija rašo, kad homoseksualų dėmesio reikalavimas dažniausiai agresyvų atsaką sukelia. Kam gali patikt per prievartą brukamas dalykas?

 113.   Aš rašo:

  Visiškai absoliučiai pritariu UTOPIJAI

 114.   Namas rašo:

  To Utopija:
  Bet juk čia niekas nieko nekiša per prievarta, niekas neverčia pamėgti jų ar pamėgti kažko ką jie daro. Viskas ko jie nori, tai kad jie nebūtų laikomi kažkokiais nesveikais iškrypėliais kuriems reikia pagalvos, o lygiai tokiais pačiais žmonėmis kurie gimė kitokie, na tebūnie padarom tokia analogiją, yra žmonių kurie gimsta su visokiom negaliom, ar akli, ar negirgi ar vaikščioti negali, visko būna, jie turi visas vienodas teises, plius dar papildomas lengvatas, o homoseksualai jokių lengvatų nenori, jie tik nori, kad jų niekas nesmerktų, dėl to kokie jie gimė. Nudistai, pagonys ,visos šitos grupės tikrai turi viską ko jiems reikia. Čia mes kalbamb apie pagrindines žmogaus teises.

  Apie antikinius laikus nieko nežinau. Šeimos savoka manau nesikeis, tik gali pasikeisti į dvi tradicinę šeimą ir ne tradicinę šeimą. Niekas į tradicinės šeimos pamatus nesikėsina, tiesiog nori kad jų netradicinė šeima būtų pripažinta lygevertė, kad galiotų tos pačios teisės kaip ir tradicinėje šeimoje.

  To Gėlelė:
  Tą paskirstymą, kuri aš sugalvojau, tai čia šiaip, ne moksliškai patvirtinimas, bet kolkas kitokios nuomonės žmonių nesutikau, nes kai pradedi apie tai bendrauti, tai galiausiai visi patenka į vieną iš tų kategorijų.
  Ir taip, jie reikalauja dėmesio, nes jie turi sunkumų gyvenime, ne dėl to kokie jie yra, o dėl to kaip į juos reaguoja kiti žmonės, kaip jų nenori priimti kaip tokių pačių žmonių, kaip kaikurie žmonės juos skaudina ir įžeidinėja.

  O turėtį homoseksualų vaiką yra skaudi patirtis tik dėl to, kaip kaikurie žmonės į tai reaguoja ir kaip smerkia ir vaikus ir tokius tėvus kurie jų susilaukė.

  Ar galim mes palikti tokius dalykus, kaip ar jie yra sveiko proto, ar homoseksualumas yra pasirinkimas ar ne profesionalams, psichologams ir kitiems mokslininkams kurie darė daug tyrimų. Ir priimti tai kaip tiesą. Ir gyventi laimingai niekam nekengdamie? :)

 115.   jankis rašo:

  Mielos moterys, jau apie homoseksualu eisenas reiksti neigiama nuomone jus tiesiog neturite moralines teises. Taip taip… kol jusu savaiminis ituzis tai isgirdus nesuaktyvejo, leiskit priminti (arba apsviesti) apie pries beveik lygiai 100 metu ivykusia pirmaja eisena vardan moteru teisiu, Vasingtone, 1913 kovo 3iaja. Taiki, keliu tukstanciu moteru eisena, patrauke pagrindinem miesto gatvem. Tuo metu feminizmas laikytas kaip iprasto gyvenimo griovimo modelis, ejimas pries gamta ir vadintas ivairiais nelogiskais, baime persmelktais nebutais dalykais, kaip dabar - homoseksualizmas. Toji pirmoji eisena buvo pasitikta vyru su patyciom, uzgauliojimais, isjuokimu, netgi fizine priespriesa. Moteris saugoti paskirta policija prisijunge prie vyru.. Bet jos nepasidave, ir ejo i prieki savo tikslo siekti - buti pripazintom lygiom vyrams. LYGIAI tas pats vyksta dabar su homoseksualizmu. Ir lygiai tas pats vyksta “kovoje” pries pokycius. Feminizmo rezultatus matom jau siandien, po kazkiek laiko tokius pacius matysim ir homoseksualiu zmoniu pripazinime. Tuo net neabejokite. Gyvendami baimeje kenkiat tik sau. Pamastykit, kol nevelu.

 116.   jankis rašo:

  Beje, 1913 kovo 3 diena buvo pasirinkta ne siaip sau, kaip kokia eiline niekam neidomi diena (analogija i Tilto gatve). Kovo 4aja vyko JAV prezidento inauguracija Vasingtone. Todel eitynes buvo pasirinktos diena pries, kad atkreipti kuo didesni demesi.

 117.   Gėlelė rašo:

  to Namas:

  Oi, vargšeliai atsirado, tarsi kitų žmonių niekas neskaudina ir neįžeidinėja… Dar tie visi laižymaisi viešai, šlykštu tiesiog… Iškrypėliškas dėmesio reikalavimas, kaip mažų vaikų, neprisiimančių už save atsakomybės ir kaltinančių aplinką. O vaiką homoseksualą turėti skaudi patirtis, nes žinai, kad jo santykiai negali būti visavertiški…

 118.   Namas rašo:

  to Gėlelė:

  Kas yra visavertiški santykiai pagal tave?

  Tai pagal tave įžeidinėjimai tai čia nieko tokio? Kai žmonės, ypač jaunimas, pradeda galvoti apie savižudybe, dėl to kad jie yra smerkiami už tai kokie yra, kokie gimė. Neskaitant kitų psichologiių traumų kurias jie patiria dėl tokio smurtu, ir tai gali lydėti juos visą gyvenimą.

  Koks skirtumas, kas laižosi viešai, taip tau tai yra šlykštu, kai tai daro gėjai, bobutem yra šlykštu kai tai daro tradicinės orientacijos jaunimėlis. Islamo šalyse moterys, negali rodyti savo veido viešai. Man toks jausmas kad, bijai jog viešai orgijas pradės daryti. Įstatymai galioja vienodai visiems, jei kas peržengtų viešos tvarkos taisykles.

  Kartais man atrodo, kad vienintelė problema, dėl ko žmonės turi tokį neigiamą požiūrį į homoseksualus, tai dėl to, kad jiems tai šlykštu. Gal tiesiog galvojant apie juos, nereikia galvoti apie tai kas vyksta jų lovoje. Kodėl galvodami ar žiūrėdami į juos negalit matyti tiesiog paprastus normalius žmones, kad būtinai reikia įsivaizduoti pačius žiauriausiu įsivaizdavimus juos?

 119.   Gėlelė rašo:

  Tik vyro ir moters, kitaip žmonės nesusilaukia vaikų. Šeimoje yra vyro ir moters pareigos, kur vienos geriau sekasi geriau moteriai, kitos vyrui. Vaikui moteris neatstos tėvo, kaip ir vyras neatstos motinos. Įsižeisti yra įsižeidusiojo reikalas, kaip ir smerkimas, žeminimas žeminančiojo. Laižymasis ir fetišavimasis viešai - gašlumo, vulgarumo, ištvirkavimo išraiška. Tau sunku priimti, kad dėmesio trūkumas tik pačių homoseksualų problemos. Išties man gaila laiko “diskusijoms” gėjų bloge, tad temą baigiu. Toks posakis yra, “duok durniui kelią”

 120.   Utopija rašo:

  To Jankis:
  Tik nepradėk čia su moterų teisėm. Iš homoseksualų nieks nebuvo atėmęs teisės dirbti, balsuoti ir pan. O ten tos feministės iš vis patylėsiu, jos irgi nenormalios, feminizmas nieko gero visomis prasmėmis, po to prasideda bobų dejonės kai “Džentelmenai” nepraleidžia pirmų, ar nepaneša krepšių ir kad vyrai bobiškėja. Svarbiausia kad būtų visos pilietinės teisės visiem žmonėm, ir jų lygumas prieš įstatymus. Kažkaip nemanau, kad Lietuvoj jiems neduodama balsuot, dirbt ir panašiai. Dėl įsidarbinimų, žinoma, būna kad darbdavys nenori darbinti homoseksualų, bet tai čia jo jau pasirinkimas, tai diskriminavimas, bet sorry, ir paprastų žmonių dėl ne vietoj apgamų nepriima…Dar kartą kartoju, dėl savo lygybių dar netinkamas metas klykaut plyšaut, mes turime išmokt mylėti vieni kitus, kitataučius, kitarasius, kitatikius ir tik tada pradėt dirbti su lytinėm mažumom. Lietuva dar jauna, nebrandi valstybė, žmonės dar turi subręst šitam.

 121.   Saule rašo:

  Esu tolerantiška. Ir čia rašau nepiktai, bet logiškai. Tik neužpulkite :-) Bet juk yra ir mano teisės?
  Taigi keletas minčių:
  1) Nenoriu, kad mano vaikui skaitytų pasaką: „Gyveno princas ir princas“
  2) Nenoriu, kad pildyčiau dokumentus 1 tėvas, 2 tėvas
  3) Visada dievinu kūrybą visur ir visa kame. Kiekvieną netradicinės orientacijos atstovą sukūrė tradicinės orientacijos mama ir tėtis. Ką sukurs pasauliui vienos lyties pora? Nieko. Neatkurs savęs, nepaliks po savęs stebuklėlio ir anūko savo mamai ir tėčiui. Pora, bet ne šeima TA kūrybine prasme.
  4) Kodėl tokia spalvinga gėjų vėliava? Gal todėl, kad trūksta spalvų realiame gyvenime - poroje tos pačios lyties du žmonės?
  O rašinėlis žaismingas :-)
  Mielieji, o visame kitame Jums nuoširdžiai linkiu laimės ir sveikatos.

 122.   Vytaute rašo:

  Rasinelis, tai net labai linksma, tik baugu, kad jis gali tapti tikrove :)
  Bet norejau pasakyt, kad paskaicius komentarus truputi susimastai, jog zmones nelabai supranta visu eityniu esmes. Ju esme yra kovoti uz teise buti laisvu zmogumi, tiksliau, zinoti, jog gali laikyti savo mylimaji uz rankos viesoj vietoj, o kartais ir pabuciuot, nes tu to nori. Aisku dauguma dabar uzsipuls ‘kam ta rodyt?!’ ir panasiai, bet apsidairykit aplinkui, kai du nepilnameciai viesai rodo daugiau nei reiketu, tai jau yra normalu. Tiesiog niekas nepaziuri sia tema is abieju pusiu. As pati, kaip homoseksuali mergina matau ir minusu ir pliusu. Na, pavyzdziui, man paciai nera prie sirdies ‘gay pride’ nemanau, kad reikia taip susireiksmint ir einant per sostine taip akivaizdziai rodyti savo jausmus. Taciau, tokioj saly, kaip Lietuva ‘eitynes reikalingos’ kad parodytu, jog tokiu zmoniu yra ir, kad visi galetu is leto susitaikyt su ta mintim, jog mes niekur nedingsim ir mes tikrai nenorim, kad vaikai skaitytu ‘Gyveno princas ir princas’ ar ‘Julieta ir Julieta’. Viskas ko norim, tai - nueiti i restorana, kuriame niekas nekreiptu demesio jog du tos pacios lyties zmones romantiskai vakarieniauja, nebijoti buti viesoj vietoj su mylimu zmogum, susituokti, tureti vaiku, pasenti, uzauginti anukus, ir mirti laimingiems. Tad nemanau, kad musu norai kazkuo labai skiriasi :)

 123.   To vytaute rašo:

  tureti vaiku blia? kaip ta planuoji padaryt? Ar isivaikint ir nuo pat mazens traumuoti vaika. Kai darzeli per tevo diena reiks piest piesinius, ka bliat pies
  vaikas?
  Jus dulkinkites su kuo norit, kad ir gyvuliais, tik nx to viesai nerodyti ir tuo labiau supistu paradu. Laisve matai.

 124.   Merry rašo:

  Juokinga, kai skaitai, bet realiai, kai pagalvoji… Aš pati nesu prieš gėjus, nes kaip teisingai pastebėta, daugelis žmonijos genijų ir menininkų buvo tokie ir meluočiau, jei sakyčiau, kad nesižaviu Da’Vinčio (nors pastarasis buvo bieksualus), Mikelandželo, Balzako kūryba. Vis tik, nesutinku, kad homoseksualizmas turi būti visuomenėje pripažintas kaip norma. Lygiai taip pat daug knygų parašyta, filmų ir dainų sukurta apsirūkius žolės, pavartojus LSD ar grybukų užvalgius, bet tai nėra įteisinama visuomenėje kaip norma dėl visiems žinomos neigiamos narkotikų poveikio pusės. Kitas dalykas, nemanau, kad dauguma gėjų yra tikri gėjai. Ta prasme, homoseksualumas perduodamas genetiškai per motinos liniją ir ne kiekviena moteris turi tokį geną. Vadinasi gimęs gėjumi vyras negalės perduoti to geno savo palikuonims (kurių beje ir neturės sanguliaudamas tik su savo lyties atstovais, kurie kaip žinoma gimdos neturi). Išvada tokia, kad kiekvienoje kartoje gėjų skaičius turėtų mažėti, bet dabar regis vyksta priešingi dalykai. Kodėl? Nes dabar būti gėjumi yra vos ne “populiarumo” rodiklis. Juk dauguma dizainerių, fotografų, dailininkų ir kitų žymių meno ir popkultūrinės industrijos žmonių yra gėjai ir dabar jau retai pamatysime filmą, kurio bent vienas iš veikėjų nebūtų gėjus. Kažkodėl lesbietės nėra taip afišuojamos. Kodėl? Nes politikoj pagrindinį vaidmenį vaidina vyrai. Pirmiausia įteisinam homoseksualumą - tai pirmas žingsnis panaikinant ribas įteisint ir kitas nesąmones. Štai neseniai lukiškių kofe radau lankstinuką agituojantį įteisinti lytinius santykius tarp šeimos narių. O čia jau reikia būti visiškai bukam, kad nesuprast link ko toks įstatymas vestų. Gėjų reikalas yra tik ledų pralaužimas didesnėms blogybėms. O beje, pastebėsiu dar vieną dalyką, nežinau kaip augo dauguma iš jūsų (ypač tie, kurie nemano, kad yra blogai leisti gėjams įsivaikinti vaikus), bet man yra pakankamai apmaudu ir net šlykštu pažiūrėti kaip dabartinėse vaikiškose knygelėse vietoje princo ir princesės dabar yra princas ir princas. Vaikų sąmonė labai imli, per vaikiškas pasakas formuojasi jų pasaulėjauta, taigi mano klausimas yra: ką mes tada ugdom?

 125.   Gintaras rašo:

  Visiskai briedai.
  Ka jis norejo tuo pasakyti?
  Gerai Zilinskas pasake, kad nieko jie nedarytu, jei tai nebutu taip idomu EU. Cia ne paradas, bet UAB’as. Povilioniene pati pasake is kokiu fondu ir organizaciju tiem pydaram pinigai plaukia. Ko gi nerekti, kad engia tada? Kuo daugiau reks, tuo daugiau babkiu gaus!

 126.   Ingrida rašo:

  Siuo ketu gyvenu Amsterdame ir pas mus kita savaite bus geju paradas, kaip skaiciau ,kad ta proga bus keturias dienas papuostas miestas .zinau nemazai zmoniu, kurie specialiai atvaziuos is kitu miestu pasiziureti parado, nes tai bus viena ispudingiausiu svenciu, linkiu , kad viena diena ir Lietuvoje bus tai svente ir visi ja dziaugsis. Pati dirbu lsu keliais gejais ir. Galiu pasakyti, kad man jie nei trugdo nei ka, labai mieli ir linksmi ir naturalus zmones, jiem bent nereikia vaidinti ir slepti kas jie yra. Nezinau , kaip issireiksti, nes is esmes tik noretusi, kad zmones suprastu, jog tai yra normalus dalykas, nesmerktu ir labai ju negarbintu, bet tiesiog zmones priimtu tokius kaip yra. Nemanau, kad jai vaikams bus aiskinama kas yra gejai jie hutinai pataps jais, tiesiog tai turetu buti isaiakinta kad buna ir kitokiu seimos modeliu, man tai tas pats kaip religija, manau kad vaikai neturetu buti verciami o jiem turetu buti lwidziama pasirinkti.

 127.   Saule rašo:

  Vytaute, tame ir esmė, kad žmonės supranta, kuo tai gresia. O, kad tik tiek būtų, kiek Tu rašai.
  Toj Lietuvėlėj ir taip piliečių mažėja. O daugėjant gėjų, gimstamumas dar sumažės.
  Aš vis tik už tradicinius dalykus. Tegu pasaulio gėlės - vaikai turi tėtį ir mamą. Tegul jų pasaulėlis nuo pat pirmųjų dienų būna su mama ir tėčiu, o ne su dviem mamom ar su dviem tėčiais. Nes gyvenimas jo ir klostysis pagal tą iš vaikystės modelį…
  Tegul taip ir būna, kaip Dievulis sukūrė.
  Kam keisti ir imituoti? Ką gali, tą turi.
  Ir nesiafišuoti, nes heteroseksualai juk nerengia eisenų…

 128.   Vytaute rašo:

  Saule, tu siuo sakiniu ‘Nes gyvenimas jo ir klostysis pagal tą iš vaikystės modelį…’ nori pasakyt, kad vaikas tikrai ima pavyzdi ka myleti? Absurdas, juk beveik visi esame gime heteroseksualiose seimose, tai kame tada problema?
  Ir, ‘taip kaip dievulis sukure’? Gal ir kraujomaisai pritari, nes kiek zinome Dievas sukure Adoma ir Ieva, jie turejo vaiku, klausimas, is kur tada dar daugiau zmoniu atsirado? Tad gerai pagavok pries remdamasi Dievu, aisku, as tikiu i Dieva, jis mane sukure, tad esu tokia, kokia esu- tobulas.

 129.   demukazz rašo:

  Nagi, Lietuviai, išlįskit iš gūdaus ir tamsaus miško ir pasižiūrėkit į paprastą tautų patirtį homoseksualumo klausimu:
  pvz nr1. (Japonija). Homoseksualumas ten yra norma daugiau nei pusę tūkstančio metų - ar jie išnyko?
  pvz nr2. Olandija - Viduramžiais homosesualai persikeldavo gyventi būtent į šią šalį, nes ten jiems buvo (ir yra) saugiau - ar jie išnyko?
  pvz nr3. (Sparta/Senovės Graikija) - Ten taip pat homo santykiai buvo visiška norma, o pačiame visų laikų karingiausiame mieste-valstybėje turėjai laisvą pasirinkimą, o moterys (net ir lezbietės) atlikdavo joms patikėtą gamtos vaidmenį - gimdyti vaikus :)

 130.   Nudiegulis rašo:

  Duskit pedikai pagaliau!!!

 131.   andy rašo:

  nu rašytojau populiarumai gavai. galėtum jau ir knygą su tokia kūryba išleist. kažkada pirmoj klasėj ir pats rašiau, kad visi nuo maro išmirė :))
  smagu, kad bent gražia kalba rašai, be kaimietiškų keiskmažodžių :D

 132.   prozektorius rašo:

  Svarsčiau dar ar emigruot ar ne, bet paskaitęs komentarus apsisprendžiau :) adios lituania!

 133.   Namas rašo:

  Jo tikrai nėra tikslo kalbėti su neišmaneliais.
  Jie nesupranta, kad tas paradas, kas yra tie homoseksualai, ir išvis ko jie nori, iš to nežinojima ateina baimė, tai iš pradžių apsišvieskite, nes kitaip, jūs tik eiliniai interneriniai troliai esat.

 134.   M. rašo:

  Kol homoseksualai nekelia savęs į aukštumas, nereikalauja kvailų dalykų ir nepradeda demonstruoti savo santykių viešumoje, tol jie gyvena kaip gyvenę ir niekam tai netrukdo. Tačiau kas dabar būtų, jei visos mažumos eitų į gatves? Aklieji, kurtieji, gėjai, lezbietės.. Juk visi daug ko nori, tačiau reta grupė siekia to kurstydama nesantaiką tarp skirtingų nuomonių Lietuvos žmonių.

 135.   gz rašo:

  Smagu žiūrėti, kaip komentatoriai kritikuoja šį straipsnį:D Iš kur pas žmones tiek neapykantos? Norėtųsi atsakyti visiems homofobams, bet nenoriu švaistyti laiko, kadangi vistiek nepanašu, kad būtų galima jiems į galvą įkalti kažką gudresnio.
  Trumpas pastebėjimas- kažkodėl beveik visi žmonės, kurie teisia seksualines mažumas, nepasižymi nei dideliu išprusimu, nei pagarba kitiems.
  O straipsnis iš tiesų smagus ir juokingas:) Gaila, jog tiek daug žmonių neturi humoro jausmo ir puola kritikuoti

 136.   Monika rašo:

  Su ratu čia buvo taikliai!
  Aš visada tikėjau, kad Lietuva neišsilaikys ilgai: emigracija, nepagarba savo šaknims, nuolatinis skundimasis mat ekonomika prasta ir gėjai esti! Taip taip, grįšim prie laikų, kai vėl pradėsim viską nuo nulio, rinksim uogas ir prisidengsim kailiais. Mokysimės rašto. Būsim gėda Europai. Visi nustos kalbėti apie Afrikos gentis - kaip čia dabar plikais papais laksto..? Bus naujas dėmėsio epicentras - LT. Aukokit kruopas ir vandenį - siųskit jiems!

 137.   Digna rašo:

  Skaitau ir esu apšalus. Nes visą tai ir įvyks gal po kokių 10-20m Mes ir taip jau esame gėda EU.. bet jai tai bus EU siūs mums “visą tą gif’ą”

Rašyk komentarą