BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pralaimėjo. Kaltųjų sąrašas.

Kaip žinote, Robertas yra iš tų retų lietuvių, kuriam reikia įrodinėti lietuvybę rodant pasą. Mat žmonės vis sako: “tai tu ne lietuvis, jei krepšinio nemėgsti”. Apie Jėzų dabar galima baisesnius dalykus kalbėti, nei apie rinktinę. Tiksliau buvo galima… Dabar galima blogai kalbėti ir apie rinktinę. Nes viskas gi jau, prakišo.

Įdomu, kad rinktinei laimėjus laimi Lietuva, laimim visi, laimim Mes. Rinktinei pralaimėjus vyksta visai kitokie dalykai… Jie pralaimėjo, jie nemoka žaist. Vienybė išgaruoja. Nors bendrai ne… Juk visi vieningai nekenčia krepšininkų. Nekęsti irgi smagu.

Dar visi mėgsta ieškoti kaltų. Kad jiems būtų lengviau Robertas surado visus kaltus ir čia surašė.

1. Treneris. Robertas nežino jo vardo ar pavardės, bet jis tikrai kaltas, kad rinktinė prakišo. Jis reiškia neištreniravo jų pakankamai gerai. Neskatino jų motyvaciniais žodžiais ir neišmokė pakankamai gerai “kovot dėl atšokusių kamuolių” ar dar ten kažko.

2. Sėkla. Nepakankamai stipriai daužė būgną ir rėkė. Tarp kitko, puiki pravardė - Sėkla. Ar jam įėjus į areną, arena tampa užsėta ar apsėklinta?…

3. Kubilius. Kaip visada.

4. Gėjai. Dėl pačios priežasties kaip ir Kubilius.

5. Krepšininkai. Nes “lochai nemoka žaisti”. “Gauna tokias babkes, o nesugeba kažkokių Makedonų aplošt.”

6. Makedonija. Kaip Islandija buvo kalta dėl ugnikalnio Whateverthefuckitsnamewas išsiveržimo, taip visa Makedonija kalta, dėl rinktinės pralaimėjimo. Gal reiktų nueit prie ambasados paprotestuot biškutuką?

7. Ir didžiausias kaltininkas - Krabas. Beprotis, besmegenis vėžiagyvis yra kaltas, nes įlindo į ne tą kokoso riešuto kevalą. Tie patys, kurie smerkė šuniuko Rudžio skriaudėjus, siūlo krabą sudaužyti plaktuku arba išvirti gyvą aukštoj temperatūroj. Vienas siūlė 220 laipsnių. Žinosi, krabe, kaip spėliot ateitį teisingai!

Viso čempionato (turiu omeny tos jo dalies, kuri svarbi buvo) metu Robertas kantriai tylėjo. Nes jei būtų savo nuomonę išsakęs tada, būtų ko gero primuštas savo paties vonioj. Būtų įsiveržę trispalvėm apsiginklavę vyrai ir sumušę. Jokia kalbos laisvė nėra to verta…

Bet dabar, kai likusios varžybos vyks visai tuščiose arenose, kai net savanoriai neateis į darbus, ir lietuviai vieną dieną pabliovę ir gerai išsimiegoję sugrįš prie įprastų darbų, Robertas vėl gali sakyti ką nori. Netgi apie krepšinį.

P.S. Dar tokia mintis. Jei tarkim čempionatas vyktų bet kurioj kitoj šaly ir jį laimėtų tos šalies rinktinė… Ar nebūtų keista? Ar nesakytumėt “surežisuota, papirkta, korumpuota”. Lygiai taip pat ir mes dabar išvengėm kreivų žvilgsnių iš tų trijų Europos šalių, kuriose krepšinis irgi didelis dalykas. Ane? Taigi, viskas tik į gerą. Jau galite nusimauti trispalvius prezervatyvus nuo veidrodėlių ir galvų. Su sveiko proto sugrįžtuvėm!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (57) | “Pralaimėjo. Kaltųjų sąrašas.”

 1.   Paulius rašo:

  Cool story bro :)

 2.   Mantas rašo:

  Gryna tiesa, amen :)

 3.   Bobis rašo:

  Vienas klausimas - kas tos trys kitos valstybės, kuriose krepšinis įdomus?

 4.   nsvrb rašo:

  pieva

 5.   patiko rašo:

  “Jau galite nusimauti trispalvius prezervatyvus nuo veidrodėlių ir galvų”- nu jau taip taikliai ;-D

 6.   Kotryna rašo:

  Atleisk, Tadai, tavo straipsniai visad įžvalgūs, taiklūs, subtiliai kandūs, bet drįsiu pasakyt, kad šitas labai banalus. Aš tai pastebėjau, kad iš tiesų po krepšinio čempionato (arba tiksliau po pralaimėjimų) susidaro grubiai paėmus trys grupės žmonių : 1.tie, kurie tikėjo, žiūrėjo, toliau tai darys, krepšinis jiems patinka, krepšininkus jie palaiko, kartu su jais liūdi(arba džiaugiasi) ir toliau į viską žiūri optimistiškai 2. tie, kurie peikia, ieško kaltų, mano, kad krepšininkų nuopelnai yra ir jų nuopelnai ir 3. (sakyčiau bene labiausiai paplitusi grupė po pirmosios) yra tie, kurie užuot išlaikę kalbą apie krepšinį, pasuka reikalus tautos link, ale, kokie tie lietuviai jau atseit lievi/nevieningi/kvaili/ieškantys kaltų ir t.. Tarp jų esi ir tu, Tadai. Man labai gaila, jei tu sukiojiesi tarp tokių žmonių, kurių mentalitetas tesiekia tik tokias ribas, kad jie sugeba priklausyti antrąjai mano paminėtai grupei ir tik tokius žmonių atsiliepimus apie čempionatą ir vakarykštę nesėkmę girdėjai ir tik tokią nuomonę susidaryti gali, kad dabar visi ieško kaltų.
  Aš, asmeniškai, vakar jaučiau stipresnę lietuvių vienybę nei per bet kurią pergalę, visi tarytum gedėjo, kartu liūdėjo ir aš, manau, kad reikėtų ne burbėt, kad lietuviai tokie anokie, tik krepšinis juos tejungia, pralaimejimas vėl ala išardo, o kaip tik pasidžiaugt, kad vis dėlto yra, kas juos nors ir trumpam jungia, pasidžiaugt tuo, kad turim už ką sirgti, kad kažkas Lietuvoje vyksta, kad širdyse bent trumpam kažkas tą ugnelę įvairaus plauko žmonėms pažadina. Reikia to. O labiausiai visą tą nuotaika, kuria kiti bando sukurti, sugadina va tokie kaip tu, kuriems visiškai vienodai, bet jie dar kaip kokią vyšnią an deserto sugeba uždėt pastumimą ant lietuvių. Gerbkim kitų darbą ir pastangas, prisidėkim prie to, kad ir suvaidinta šypsena (jei jau tokie dalykai nedomina) ir, manau, tos vienybės bus daugiau, nei kad tau čia paburbėjus… Nieko naujo nepasakei, visad bus tu kvailelių, kurie ieškos kaltų visur ir bet kkiu atveju, bet visad bus ir tokių žmonių, kurie supranta, kad tas visas krepšinis ir čempionatas nėra vien tik žaidimas, pergalės arba pralaimėjimas, galbūt, kai pasakai, juokingai skamba, bet tiesa ta, kad tas žaidimas dovanoja šventę Lietuvoj(ir tikriausiai daugiau ar mažiau visoj Europoj (užteko pamatyt, kaip vakar makedoniečiai šventė)) kiekvienais metais, pakilią nuotaiką, viltis, gražias akimirkas ir už tai visiems prisidedantiems reikia padėkot.

 7.   papa rašo:

  nesvaik

 8.   Valdas rašo:

  aš iš dalies sutinku su Kotryna. Juolab, kad turiu draugų iš dar vienos grupės ala “š…. kašė, va futbolas yra kieta, nes jis populiariausias” :) Nesu fanatiškas krepšinio mėgėjas, bet man jis kažko smagiau žiūrisi, nei futbolas ir paklausus tų draugų kodėl krepšinis “š…”, tai geriausia, kas sugebama sugalvot, tai “kubilius jam per daug pinigų skyrė” ir “kitur jis nėra toks populiarus” Čia ką, argumentai dėl sporto šakos?
  Ir paskaitęs tokius straipsnelius niekaip nesugebu nuspręsti kam save priskirti… Vėliavėlių niekur nesiklijavau, nesu tas kuris vakar kėlė į padanges, o šiandien su purvu maišo jaunuolį Valančiūną, bet vakar man buvo liūdna. Nors ir nesiruošiu žudytis, eit mušti trenerių, ar tų, kurie sako, kad “kašė š….” , tiesiog buvo liūdna dėl pralaimėjimo.
  Aišku, gali Robertas pasakyt, kad aš esu tas, kurio jis bijojo, kad ateisiu jo sumušt į vonią, bet tada pasakyčiau, kad siauras mąstymas tai irgi yda.

 9.   Aivaras rašo:

  Paskutinė pastraipėlė!! :D

 10.   amas rašo:

  neturi zmogus ka veikt…visiska pieva. Le humoristas

 11.   ašin rašo:

  Visiškai sutinku!!! Mane jau buvo negyvai užknisęs tas krepšinis

 12.   DomantasP rašo:

  Kažkaip man tai jau šita tema išsisėmus atrodo , bet gražiai vis vien parašyta .

 13.   Kotryna rašo:

  Per daug pinigų šiandien yra daug kam skiriama. Bedarbiams per daug skiriama, o su situacija nesitvarkoma ir panašiai, bet tai, kol žmogus tu negali tvarkyt visos Lietuvos biudžeto arba prisitaikai prie situacijos ir bandai tame visame reikale įžvelgti gerąsias puses ir tau nuo to gyvent lengviau, smagiau, įdomiau arba imi burbėt tuo tik sau apkartindamas gyvenimą ir nieko vis tiek tuo nepasiekdamas nebent užuot burbėjęs (ar bandęs prisitaikyt) imiesi atitinkamos veiklos, kad situacija keistųsi. Burbantys žmonės yra didžiausia našta visiems.

 14.   Ricina rašo:

  Šiandien kur kas labiau erzina Cinikų ir Šmaikštuolių varžytuvės, nei primityvūs “blet, susipisom” postai. Sutinku su “Mes laimėjom - Jie pralaimėjo”, tačiau dievaži, ar mes dar nepavargom nuo savo bei kitų cinizmo? Ar dar neišaugom iš ‘aš viską žinau’ arba ‘ar nesakiau?’ amžiaus? :)

 15.   t rašo:

  Eilinė progėjinė Vidmanto propaganda.

 16.   Senas Reiveris rašo:

  Daug skanaus juoko vakar buvo. O Tado rašinys teisingas.

 17.   ANTI rašo:

  Prirasyta aibes nesamoniu, kur kaltu nera ir nereikia ieskoti, bet ka gi padarysi lietuvio mentalitetas toks jau yra-supuves.

 18.   Di rašo:

  Seip nk ipatingo,netaip wisi kaltina kaip rasoma.zinoma paskaityt linxma. Bet labai patiko paskutine pastraipa,pritariu:)

 19.   Rutka rašo:

  like!

 20.   zuizui rašo:

  pardon, bet paskutine pastraipa yra didziausias briedas. o siaip sutinku su Valdu ir Kotryna. nu ir kas, kad kazkam LT krepsinis yra didele aistra, o kazkam ne. kodel nesityciojam is kitur prakisusiu, nelaimejusiu sportininku ir kt. veikeju, bet labai dziaugiamasi del pralaimejimo krepsinyje. Cia yra tipiskas “as emigruoju, nes LT sudas” mentalitetas. nu neziurek krepsinio, bet kam piktdziugaut del pralaimejimo? tai nepatriotiska.
  o verslas ir politika tai visai kita kalba.

 21.   zuizui rašo:

  ir dar. krepsininkai ne uz algas zaide. zaide visiems mums, uz mus. taip, skamba banaliai, matyt daug kas taip ir verziasi atsakyt ‘kad geresnius kontraktus NBA gautu”. bet kodel nesidziauget, kai sabo, marciulionio, karnisovo rinktine kadaise prakiso? et, by tik karkset ir tepliot sh ant artimo savo. ir dar - del kontraktu - ar patys ka nors darot, kad LT begarsindami ir del jos besistengdami dar ir naudos sau ispestumet? nyfyga. nu tai va.
  ir, beje, straipsnis, net zvelgiant objektyviai, nejuokingas.

 22.   zuizui rašo:

  omg. dabar tik pamaciau,kas autorius. nesitikejau is tokio kreatyvo sitiek lekstumo. pfff… nu nu.

 23.   siaubas rašo:

  “Prirasyta aibes nesamoniu, kur kaltu nera ir nereikia ieskoti, bet ka gi padarysi lietuvio mentalitetas toks jau yra-supuves.” pritariu.toks lietuvio mentalitetas-bairiu nesuprast

 24.   Ricina rašo:

  bajeris bajeriui nelygus. viena yra suprasti bajerį, kita - iš jo pasijuokt. tokia jau entelekštualų pareiga - pasijuokt iš masinių reiškinių.

 25.   hipsteris_robertas rašo:

  oh, basketball is sooo mainstreaam…

 26.   Vytas rašo:

  Labai lengva savo nuomonę „paslėpti“ po sugalvotu personažu. Straipsnis ne tik kad lėkštas, bet ir kvailas. Smuko Tadelis mano akyse. Kita vertus, eiti koja kojon su apsiputojusia iš pykčio banda yra daug lengviau nei rašyti teisybę :)

 27.   Saule rašo:

  Tai gal tu paimk ir užsimauk tą trispalvį prezervatyvą ant galvos sau? :) Sušnekėjai tai čia tikrai nesąmones.

 28.   Patriotas, Ble rašo:

  zuizui: Patriotiska.. Na kaip sakant LOL. Tai as ziuriu kad siandie Kaune beveik veliaveliu ir gandonu nesimato (nors daba vel uzmaus - nes ‘laimejom’). Matyt po vakar smarkiai patriotizmo sumazejo..

 29.   Justas rašo:

  Krepšinis - oficiali lietuvos religija, straipsnio autorius - šventvagis ,o kaip žinia šventvagiam - laužas , kuris šiuo atveju labai gyvai pailiustruoja autoriaus pastebėjimą su Jėzumi.

 30.   Modestas rašo:

  Gaila, Robertai, kad ne daug skaitytoju suprato si tavo irasa.

 31.   cm rašo:

  puikiai parašyta ir tai esti tikra tiesa.

 32.   moi rašo:

  Jei nepatinka krepsinis nereikia ant jo stumti. Tokiu kaip tu ir kitu komentatoriu kurie pritaria tavo nuomonei pilna. Nepatinka zmogus - tai butinai reikia is jo pasisaipyti, apjuodyti, apmetyti purvais, zeminti. Toks kaip tu ir esi tipinis lietuvis, tokiu kaip tu uzsenieciai ir nemegsta.
  Jei tau taip nepatinka krepsinis tai ir patylek. Ant to ko nemegsti stumdamas nebusi kietesnis, o irasai nebus geresni.
  Pritariu kitu nomuonei, lekstas irasas.

 33.   Lina rašo:

  Tariu tiesiai šviesiai - GĖDĄ DARAI TOKIOMIS SAVO KALBOMIS.

 34.   Ieva rašo:

  SKIEDI, ŽMOGAU, NIEKO NEŽINODAMAS, SKIEDI. ŽINAI, PROTINGAS ŽMOGUS, NEŽINODAMAS, BENT JAU PATYLĖTŲ, O TU PASAKEI TAI DAR IR PRIE VISŲ ŽMONIŲ.
  1. Treneriui reikia dėkoti, nes jei ne jis, vis dar netikėtume savo komanda po Turkijos mačo.
  2. Mes vieninteliai pasaulyje galime pasigirti tokia sirgalių “komanda”. Jie tiesiog nuostabūs, o dainuodami Lietuvos himną, sudrebina ne vieno širdelę ir leidžia anos kartos žmonėms vėl pasijusti tikrais, vieningais lietuviais.
  3. Jei ne Kubilius, tikriausiai finalai vyktų Vilniaus “Ziemens” arenoje.
  4.Gėjai čia iš vis ne į temą, net geriausią humoro jausmą turintis žmogus šio “humoro” nesuprastų.
  5. Tikras fanas, paplotų net sunkiomis akimirkomis, o ne tik tada, kai laimi. Per interviu visi jie nekalbėjo, o pats Kalnietis vos pakėlė galvą, nes tramdė ašaras. Jie stengės dėl mūsų, žmogeli. O dėl žodio “lochai” - ne kiekvienas lochas surengia savo šalyje trečias FIBA europos žaidynes, triskart laimi auksą, o praradę jėgas, atsitiesia.
  6. Islandija nekalta dėl ugnikanio, nes tai globalinė, netikėta problema. OMFG tie pokštai apie ambasadą jau seniai atsibodę. LOL.
  Taigi FAIL, jei norėjai pateikti kaip pokšto formą, nes tai tikrai ne laiku ir ne vietoje.
  Dar didesnis FAIL, jei iš tiesų taip manai.
  TADA TIESIOG GALIU BEPRIDURTI, KAD MAN GAILA TAVĘS :)

 35.   Che rašo:

  Haters gonna hate. :D
  O man patiko, bent pasijuokiau. :)

 36.   Ona rašo:

  Labai malonu, kad Roberto čia dar ir pagaili už tą šventvagiškumą, kuris, ko gero, yra tik siauraprotiškumo ženklas. Kodėl gi, Robertai, nenori jungtis į gerų emocijų kupiną lietuviškąją krepšinio šeimą? Juk smagu jausti, kad esi ko nors didingo dalimi! Gautum su pasididžiavimu veide ir virpančia širdimi sugiedoti krepšinio himną - Vinco Kudirkos “Tautišką giesmę”. O, jei Vincas žinotų koks populiarus tapo jo kūrinys, ko gero net ir dėkingą šypseną savo geležiniame veide išspaustų. Tik gaila, kad niekas jam televizoriaus aikštėje nepastatė. Tikrųjų patriotų liežuviai aštrūs, kumščiai stiprūs, o tikėjimas nepalaužiamas tik dėl to, kad jie yra kažko didingo dalimi. Ačiū krepšiniui, kad parodo, jog Lietuvoje vis dėlto gyventi galima.

 37.   krepsinis uzkniso juodai rašo:

  lietuviams sarkazmas vis dar neikandamas. NUOSTABUS pasisakymas, juokiausi susiriesdamas!

 38.   OMG rašo:

  Kaip tu galėjai šitaip pasielgti va dabar taip kalbėdamas čia ir tokią baisia dezinformaciją reikšti. Šuns vardas tai ne Rudis, o Pipiras buvo…

 39.   to Ieva rašo:

  esi girdėjusi apie žodžius “cinizmas” ir “sarkazkmas”? :)

 40.   to Ieva and Kotryna nr. 96 rašo:

  Ievute, dekui uz nuotaikos pakelima, net Tadas taip nesugeba. (no offence Tadai):D
  Kotryna: “kartu liūdėjo ir aš”.
  As pasakyti kad as patikti sitas komentarasas. Dekavone.

 41.   tamsta rašo:

  Ei, žmonės ;D ko čia pykstat? nepriimkit visko taip rimtai. Na taip, autorius gal ir galėjo kiek palaukti, kol visos aistros nurims. O tai dabar visi dar karščiuojasi dėl to pralaimėjimo. Asmeniškai, man krepšinis irgi nepatinka. Futbolas mano yra dauug labiau mėgstamas. Ir ne todėl, kad “jis populiaresnis”. Nežinau, tiesiog man jį DAUG įdomiau žiūrėti, įsijaučiu daug geriau ir pan. - visiškai kitoks jausmas, nei žiūrint krepšinį. Bandžiau ir jį žiūrėt - nuobodu man nors tu ką - ir nepulkit manęs - visi juk mes skirtingi. O ir šiaip, nors ir nežiūriu rungtynių - palaikau aš tuos krepšininkus lietuvius, smagu, kad turim gerų spotininkų - tačiau man tiesiog krepšinis nėra įdomus. Tai ir tyliu po lapais - lai fanai mėgaujasi visu šituo čempionatu, tegu palaiko tuos krepšininkus. Bet, žinot, kartais iš šono viską stebėdamas jautiesi labiau juos palaikantis, nei tie fanai. Tuoj, nepasisekus, puola tuos vargšus krepšininkus su purvais maišyt, KALTŲ IEŠKOT. Tą, manau, autorius ir turėjo omeny - norėjo jums, fanams padėt, ir kartu paieškot kaltų - gal greičiau viską pabaigsit. Nes, žinokit, tikrai užknisa. Nekalbu apie absoliučiai visus -bet tokių tikrai yra DAUG. Tik ir girdi, kaip juodina tuos vargšus juodint, pravardžiuot. Ir šiaip - stengėsi gi tie sportininkai, liejo prakaitą, dargi fanų atsiprašė, kad jiems nepasisekė laimėt. Negarbinga juos į šuns dienas dėt, palaikykit iki galo, kad jau tokie fanai esat.
  O šiaip autoriaus straipsnis taiklus. Tik kad dauguma jo nesuprato. Pikti komentarai pasipylė, kažkas dar apie siaurą mąstymą leptelėjo, kažkas viską priėmė tiesiogiai ir pan. Nepykit, bet truputį juokinga. Na žmonės, kai baigsis visas šitas čempionatas - perskaitykit šitą straipsnį darkart. Ačiū už dėmesį. Dabar galit mane su purvais maišyt. Gal internetu nesieks.
  P.S. gerai ir iš savęs pasišaipyt.

 42.   Aurimas rašo:

  Kaip gaila, kad daug kas, rodos ir protingą mintį bandančių pasakyt (reiškia, ir patys atrodo lyg it protingi) užmiršta, kad čia mintys NE TADO, o jo sukurto personažo… Jeigu neskiriat, tai grįžkit prie lietuviškų ar meksikietiškų serialų…

 43.   apie Ieva rašo:

  Barskutis, o ne mergina. Pukiausias krepsini dievinancios auditorijos atspindys:)

 44.   miau - Ievai rašo:

  u win :DD

 45.   Valdas rašo:

  To “apie Ieva rašo:”
  va kas keisičausia, kad faktiškai yra dvi didelės grupės žmonių. Vieni yra bambaliniai fanai, kurie po pralaimėjimų daužo vakarykščius stabus ir rašinėja Delfyje. Tik jie man atrodo yra bendras žmonių tipas, nelabai turintis ką bendro vien su krepšiniu. Pvz., po pralaimėjimo Lichtenšteinui mūsų futbolo rinktinę stadione irgi nušvilpė. Tik, kadangi šito nerodė labai dažnai, tai turbūt niekam ir neužkliuvo toks “futbolo sirgalių” elgesys.

  Ir yra kita grupė žmonių kurie daro kategorišką išvadą “tokie mėgsta tik krepšinį”, kas yra lygiai tiek pat kvaila.

  Taip sakant, būkim vienas kitam pakantesni ir žinokim, kad budulis yra budulis, einantis nusigert visur su banda ir nedarykim apibendrinančių išvadų…

  P.S. šis mano postas turbūt gavosi labiau atsakymas į kai kuriuos komentarus… Nes Roberto straipsniukas daug kur taiklus, ką darysi, kad pas mumi žvaigždės būna grigaičiai, o sirgti už komaną “madinga”

 46.   sws rašo:

  “Ieva rašo: 6. Islandija nekalta dėl ugnikanio, nes tai globalinė, netikėta problema.”
  no shit?! Einstein..

  to krepsinis uzkniso juodai (2011-09-15 20:30)
  +

 47.   Kotryna rašo:

  to ” to Ieva and Kotryna nr. 96 rašo: ”

  “kartu liūdėjo” ir “ir aš” yra atskiriems sakiniams priklausančios dalys, tą galima buvo suprasti pagal kontekstą, aš nekalta, kad, tamsta, apsimetate nemokanti/is skaityti ir taip pat nekalta, kad nesumąstote geresnių argumentų, ar kažką įdomesnio pasakyt, tai kabinėjamės prie skyrybos;D manau, visi supranta, kad rašant internete ir ypač ilgesnius komentarus, normalu padaryti keletą klaidų. atsiprašau už jas. tačiau prie jų kabinėtis norint ala “suvartyti” lėkšta. labai lėkšta.
  o bent jau aš savo komentaru ne krepšinį apgint norėjau, ar sirgalius ar pasakyt, kokie mes kieti - ‘join us’, Tadai(Robertai), be krepšinio ne gyvenimas ir nėra šventės, o greičiau jau, kad Tadas(Robertas) tiesiog tuščiai pradėjo burbėt. Tolerantiškas žmogus, man atrodo, kitaip į viską pasižiūrėtų, tuos postus pasilaikytų sau mintyse, o optimistiškas dar ir pasidžiaugtų, kad taip va bent kažką, kas pabrėžiu ĮVAIRAUS PLAUKO ŽMONES, nors trumpam sujungia iš tartum visiškai atskirų pasaulių. O Tadas(Robertas) virsta mano akimis žiūrint tokiu hmm tikriausiai švelniau išsireikšti nepavyks, pesimistišku, netolerantišku burbekliu, kuriam vis kažkas neįtinka ir negali niekaip pasidžiaugt niekuo. Visur įžvelgia tik problemas. Bent jau man atrodo, kad tokio tipo žmonės, amžinieji kritikai, yra ta dalis visuomenės dėl kurios niekam lengviau ir smagiau gyventi tikrai nepasidaro. Norėtųsi, kad dauguma tą suprastų, kad nuolat kritikuodami, tyčiodamiesi, visad būdami nepatenkinti, vaidindami protingesniu už kitus ar palaikydami kad ir labai inteligentiško, bet burbeklio tokias nuomones, niekam jokio gėrio nepadarote ir protingesniais nuo to netampate.

 48.   Liūdesys rašo:

  Skaitau aš komentarus ir man liūdna daros. Negi pas mus Lietuvoj tiek mažai ironiją suprantančių žmonių? Aš pati esu didžiulė krepšinio fanė (tokia, kuri net kai Marijampolės “Kraitenė” ir Šiaulių “Šiauliais” žaisdavo, pasižiūrėdavo) ir po pralaimėjimų krepšininkų nekeikių, o liūdžiu kartu. Bet skaitydama “Roberto” pastebėjimus, juokausi susirietus. Gi iš tikrųjų didelė dalis fanų taip ir atrodo - serga tol, kol komanda laimi. Beje, kai kurie net laimėjimų atveju sugeba paaiškint, kad “Kemzūra turėjo išleist Songailą” ir “nepaėmė Motiejūno, tai daba Javtokas visą žaidimą gadina”…
  O ką jau kalbėt apie fanus, kurie pradeda sirgt tik, pavyzdžiui, ketvirtfinaly? “Tipo”, iki tol buvo nesvarbios varžybos. Ir tada pasipila - “ėė, ko Lavrinovičių ėmė į rinktinę, jei jis nežaidžia” (nesvarbu, kad šiaip tai tam Lavrinovičiui nugarą skauda, bet šis gerbėjas net to nežino, nes sirg tai pradėjo ką tik). Arba “lievai Jasaitis mėto” (o gal Jasaitis praeitose varžybose komandą ištempė ir išmėtė savo tritaškius) ir t.t.
  Jau žmogui iš šono žiūrinčiam keistai atrodo, patikėkit manim. Man ir pačiai pasiutimas ima, kai sergama tik pergaliu metu, todėl toks kaltų ieškojimas man labai patiko. Seniai reikėjo atkreipt dėmesį. Gaila tik, kad skaitantys šitą blogą keistai sureagavo, o visokie pseudo sirgaliai garantuotai net jei matė, neturi galvoj tiek košės, kad suprastų, jog čia akmuo į jų daržą.

 49.   Pelkių baidyklė rašo:

  Nu bet tikrai - ko čia nesuprast?:DD Trumpas, šmaikštus straipsniukas, spaudžiu autoriui dešinę. Retas kas moka taip taikliai parašyt. Pati krepšinio nemėgstu galbūt daugiausia todėl, kad lietuviai jį pernelyg sureikšmina, baisus čia tarptautinio masto įvykis tipo :D O kokiam užsieniečiui tai čia tas pats, kas koks nors šaškių čempionatas Mozambike - nieks jo nežino ir niekam jis nerūpi…

 50.   st_ rašo:

  Valdas rašė: Juolab, kad turiu draugų iš dar vienos grupės ala “š…. kašė, va futbolas yra kieta, nes jis populiariausias” :) Nesu fanatiškas krepšinio mėgėjas, bet man jis kažko smagiau žiūrisi, nei futbolas ir paklausus tų draugų kodėl krepšinis “š…”, tai geriausia, kas sugebama sugalvot, tai “kubilius jam per daug pinigų skyrė” ir “kitur jis nėra toks populiarus”

  Labai smagu matyti tokį komentarą. Maniau, kad tik aš vienas matau tokią problemą - nemažai kas aplink daugiau mažiau keiksnoja krepšinį, ir giria futbolą. Tuo tarpu pats labiau mėgstu krepšinį. Man patinka jo judrumas, gražių, dramatiškų epizodų gausa, lyginant su futbolu, kuris kartkartėm tiesiog tampa statiškas. Krepšiny nebūna tokių nesąmonių kaip 0:0 :) Suprantu, kad futbolas pasauly mėgstamas labiau, bet esu visai nieko prieš, kad truputį būtume unikalūs ir turėtume ir savo specifinį sportą, kuris jau turi senas tradicijas (bet nesakau, kad visus pinigus reikia į jį kišti; ir man visai nereikalingas tas masinis pop-vajus dėl čempionato). Futbolas irgi šiek tiek įdomus, pvz. labai patiko sekti pernykštį pasaulio čempionatą, bet vėlgi, kai nežaidžia Lietuva, nepalieka jausmas, kad kažko trūksta.

 51.   Jurgis rašo:

  Kai kas pastebėta taikliai, kai kas - nelabai taikliai. Robertas matosi yra iš tokių, kurie nemėgsta krepšinio, ir jam didžiausia šventė, jei lietuviai prakiša. Tada gali rėkt - “sakiau, gi sakiau kad prakiš”:) Iš kur tiek negatyvo? pergalės yra gerai, nes jos skatina vaikus kieme ne “Tarčialinti” o bent pamėtyti į kašį, o tai sakyčiau naudingesnis užsiėmimas. O didieji lūkesčiai, čia būtent jie ir prisidėjo prie bendro nusivylimo. Kaip dainavo Bjork - norėti per daug yra godumas. P.S. dar yra vienas faktorius, kuris prisidėjo prie mūsų pralaimėjimo Makedonams: Fanai. Lietuvoje vykusio čempionato bilietai buvo tikrai brangūs (palyginimui lenkijoje prieš du metus bilietas į atrankos varžybas kainavo mažiau nei 20 lt). Be to įsigyti tų bilietų buvo ypač sudėtinga. Nes juos kažkaip sugebėjo nusipirkti visokie verslininkai, kurie nelabai moka sirgti. Kurie santūriai paplodavo karts nuo karto ir tiek. O krepšininkams (kaip ir scenos žmonėms) publikos palaikymas labai svarbu…

 52.   Dominykas rašo:

  Visada suprantamas ir ciniškas požiūris…
  Bet nepalaikau. Nebuvo originalu, eilinė rašliava, paėmus populiarią temą… Sakyčiau pigu.
  Aišku, nesakau, kad melas.

 53.   Dominykas rašo:

  Dabar perskaičiau komentarus ir daugiausia juoko sukėlė, kad kai kurie liūdi dėl sarkazmo nesuprantančių lietuvių…
  Man atrodo, kad žmones tiesiog jau pykina, nes aplinkui VIEN sarkazmas ir cinizmas,.. nu dar lėkšta ironija. O kai kurie vis dar mėgaujasi tom pačiom “išmoningom” frazėm.

 54.   Kornelija rašo:

  Robertai, nejaugi visą tą laiką kol nerašei praleidai skaitydamas komentarus po krepšinio naujienomis? Iš ten šitie bajeriukai? Kur gi subtilumas.. :/ Aš suprantu, kad tu ne krepšinio fanatikas, suprantu, kad didžiuojiesi, jog išsiskiri iš jų minios, bet tam parodyti butų užtekę kelių eilučių.. Visa kita tiesiog banalu, todėl nereikalinga, o bajeriai apie gėjus ir kubilių darosi labiau erzinantys už Zvonkę.

 55.   Ignas rašo:

  Tie kaltieji tebuvo tik sarkazmas. Šio Roberto straipsnio esmė, ne kad mes pralaimėjome, o tai kad mūsų visuomenėje visi ieško kur nors kaltų ir neišdrįsta niekas nei prisiimti kaltės nei suprasti, kad būna situacijų, kai kaltų nėra.

 56.   Bea rašo:

  Bet kokiam dalyke, blog’o irase, youtube vaizdeli, delfi straipsny, nesvarbu ar jis visiskai sutinka su tavo nuomuone ar absoliuciai bando irodyti preisingai negu tu sventai tiki, labiausiai nuotaika sugadina komentarai. Bando zmogus savo nuomone parasyt, kaip ignas rase parasyt kad kaltu nera, gal ka nors pralinksmint ar kaip tik sunervint, o kazkas nezinia is kur ima ir kritikuoja, nors pats humoro, rasymo, muzikos ar velniai zino kokioj srity yra visiskai zalias.

 57.   dollie rašo:

  Galingai…

Rašyk komentarą