BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Robertas irgi padarė “demotyvaciją”

Pasaulio internetuose jau pasenęs, bet Lietuvoje kažkodėl naujas ir populiarus dalykas - demotyvacijos. Joms netgi dedikuojami atskiri puslapiai. Ir tai ne delfi, lrytas, alfa ar respublika. Nors kaip tik šitie labiausiai ir demotyvuoja…

Štai kaip visas likęs pasaulis supranta demotyvaciją: imi juokingą arba nejuokingą paveikslėlį, dedi ant juodo fono ir apačioj parašai ką nors juokingo ir gudraus, susijusio su paveikslėliu. Geras pavyzdys:

O štai į ką jos pavirto Lietuvoje:

Kaip liūdna, bet svarbiausia, kaip gražu. Paverkim visi. Ir nepamirškim feisbuke su draugais pasidalinti.

Robertas nusprendė neatsilikti nuo mados ir padarė savo demotyvaciją. Irgi labai lietuvišką - su gražia nuotrauka ir citata iš citatų tinklalapio. Štai kokia graži pavyko:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (14) | “Robertas irgi padarė “demotyvaciją””

 1.   macarena rašo:

  kietai

 2.   Trololo rašo:

  Kaip pukiai pabrezema idiotu atliekami veiksmai !
  “Ir nepamirškim feisbuke su draugais pasidalinti.” Cia jau must be is tu nevisprociu puses… Fucking morons…

 3.   Arte rašo:

  Įdomu, kas sprendžia kurie yra kvaili, o kurie ne :)

 4.   Bevardė rašo:

  Lietuviai seniai serga viena siaubinga ir iš kartos į kartą paveldima liga - nepilnavertiškumu. Visiem kažkodėl atrodo, jog nieko naujo sukurt nebegalime, todėl paprasčiausia pasinaudoti “copy - paste” funkcija. Ir taip visur: televizijos laidos, projektai, žiniasklaida ir t.t. Eini mieste ir aplink vien nevykusios vakarietiško šlamšto kopijos…

 5.   Suvardis rašo:

  Lietuviai seniai serga viena siaubinga ir iš kartos į kartą paveldima liga - nepilnavertiškumu. Amžinai nuvertina savo tautiečius ir mano, kad jie niekam tikę nevykėliai.

 6.   lol rašo:

  teisingai, vaiku prieja ir deda visokias foto su suniukais, meskiukais. Raso visokias nesamones apie meile ir jausmus. Visam tinklapi maciau tik viena demotyvacija - parasykit ‘karas’ paieskoj ir ten turi buti ‘o jei prasides karas’ :D

 7.   DarVienaVardė rašo:

  Vakarietiškas šlamštas dar nėra didžiausia tragedija. Tragedija, mano supratimu, yra tada, kai žmonės nei vieno sakinio nebegali-nebemoka parašyti be klaidų.
  O kvailiausias šio amžiaus įvykis tai yra LOL “atradimas”. Tiek padarė įtakos, kad net gyvai bendraudami paaugliai vietoj to, kad nusijuoktų pasako “LOL”. Demotyvuoja tikrąja to žodžio prasme.

 8.   Jurkis rašo:

  Pačių ant savęs triedimas - štai mūsų problema. Vokiečiai tik dėl lietuvių gamina Audi ir Golfus, suomiai Nokias irgi - tik dėl lietuvių. Aišku, pagamina desėtką kitą milijonų ir parduoda kitoms tautoms kad nukreiptų dėmesį, bet iš tikrųjų - tik dėl lietuvių. Užtat Lietuva, kaip jokia kita šalis - tik audi ir golfai, o prie vairų - tik gezai su nokijom.
  Žodžiu, nenuvertinkim savęs- kiekviena tauta vis ką nors kopijuoja.

 9.   Gedas rašo:

  Jei originalumą išvestume iš “originalaus” kūrėjo praeities patirčių, kurios suformavo jo asmenybę tokiu būdu, kad jis dabar kuria tuos “originalius dalykus”… Ar tai nereikštų, kad bet kuris “originalus” dalykas yra išvestas iš kažko kito? T.y. kad, tam tikra prasme, egzistuoja begalinė plagiatorių grandinė nuo pirmojo žmonijos istorijoje užpakalio pasikasymo iki Tado Vidmanto kūrybos?

 10.   Tadas Vidmantas rašo:

  Apie kokius kopijavimus kalbat? Įrašas visai ne apie tai gi.

  Ir Gedai, pasidalink prašau pavyzdžiais originalų ir mano plagiatų. Šiaip viską pro ausis praleidžiu, bet niekada nepraleidžiu nepagrįstų kaltinimų plagijavimu. Taigi įrodyk. Arba galvosiu, kad tiesiog įžeidžiau tavo dievukus ir dėl to dabar piktas. O rašyba neužkliuvo, kablelių ne per daug pridėjau? Nes dar įsižeidę ir prie to dažnai kabinasi, kai neturi prie ko daugiau… Taigi laukiu įrodymu. Jei įrodysi, atsiprašysiu.

 11.   Zebediejus rašo:

  Tadai, manau tave Gedas paminejo tik kaip pavyzdi savo teorijai paaiskinti, kuri, beje, yra tikrai idomi, netiketoj vietoj gilesne minti “pakapste”. Gal as ir klystu, gal ten pasleptas koks nors kaltinimas, bet as jo niekaip nematau, tikriausiai gerai neperskaites taip piktokai kontraatakavai :)

 12.   Dovydas rašo:

  Aš labai supykau ir įsižeidžiau, nes peržiūrėjęs Roberto demotyvaciją pasijutau nuplagijuotas. Be to neleidžia įdėt nuorodos su įrodymu.

 13.   Aurimas rašo:

  Man patinka žmonės, kurie savo mintis sugeba išreikšti be angliškų žodžių. Lietuviški sakiniai, bent man asmeniškai, skamba gražiau ir vaizdingiau, nei tie, kuriuose pilna OMG, lol, whatever ir t.t.
  Turim vieną iš seniausių pasaulio kalbų, tai didžiuokimes tuo! :)

 14.   Kalbėtojas rašo:

  Aurimai, ne seniausią ir ne vieną iš seniausių. Nieko panašaus. Matyt, kokia pradinių klasių mokytojėlė labai patriotizmą norėjo įpūst. Čia yra dvi klaidos. Lietuvių kalba yra laikoma viena iš archajiškiausių (o ne seniausių) gyvų (o ne visų, kurias dar galim suprasti, ar juo labiau tiesiog visų) kalbų.

Rašyk komentarą