BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2009

Tobulas pavadinimas

2009-05-26

O kaip kitaip pavadinti parduotuvę? Beje, ar žinojote, kad Tauragėj yra parduotuvė pavadinta “Molupis 2″…

Rodyk draugams

Atsisveikinimo laiškas

2009-05-15

“Žiauru, bet tikra teisybė…” - pagalvojo Robertas pamatęs šį paveikslą. Jį mygtelėję, pamatysite didesnį.

Rodyk draugams

Vyriškos pėdkelnės…

2009-05-06

Robertas, kaip vyras (pagal anatomiją ir bendrą savijautą), jaučiasi net įžeistas. Ko gero pasaulio transvestitai jau seniai pėdkelnių kompanijas laiškais atakavo… Juk pėdkelnės, kuriose numatyta vieta pimpalui ir kitiems dviems - tikras išganymas jiems (įdomus žodis “išganymas”. Ganyti tol, kol išsiganys). Ko gero džiaugiasi ir visos pasaulio “bobos su kiaušais”…

Jeigu Robertas būtų tas klasikinis krikščioniškas dievas (specialiai iš mažosios) ir sėdėdamas ant debesies pamatytų, kad Žemėj tokie dalykai dedasi, pasiųstų mažų mažiausiai marą už tokias nesąmones. Dar pora potvynių ir vieną, bet gerą tornadą ant Italijos užleistų. Pasisekė visiems, kad jis ne dievas. Ir dar juo netiki, beje.

Robertas apie vyriškas pėdkelnes pasiguodė savo seneliui. “Pirmiausia leido moterims nešioti kelnes, dabar leidžia vyrams nešioti pėdkelnes. Man dabar reiks daug išgert, kad pamirščiau, ką čia man pasakei.” - atsakė senelis.

“Jei toks “rūbas” pasidarys madingas ir visą tai progresuos, po mėnesio kito, vyresnės madingos moterys jau turėtų vaikščioti tikrintis prostatos…” - pridūrė Robertas.

Rodyk draugams