BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2009

Re: Menininkai ar idiotai

2009-12-22

Pamenate, Robertas buvo išsakęs savo nuomonę, apie tag’us ant sienų. Tuomet jis neteko daug gerbėjų ir netgi įsigijo priešų… Na, bet ką padarysi. O štai kas “įvyko” po to straipsnio.

Prieš ir po.

Robertui liūdnoka, kad parašytas ne jo vardas, bet man, kaip autoriui, visai malonu (juk čia skirta man, taip?:)

Dabar Robertas, kaip visų galų meistras ir šiaip arogantiškas šunsnukis, pamėgins šiuos du paveikslėlius palyginti ir padaryti savo išvadas. Jis spėja, kad užrašą raudonom raidėm užrašė autorius kadaise besivadinęs Wizir. Dabar jis vadinasi kitaip, dėl to turi teisę rašyti ant savo paties užrašo. Koks vardas parašytas raudonom raidėm, Robertas neįskaito (ir bijo spėlioti), bet užtai mato, kad autoriaus ranka juda jau gerokai laisviau. O tai yra gerai, vyksta progresas. Kaip pasakytų vienas iš “Lietuvos talentų” komisijos narių - “Aš jus SVEIKINU!!!”.

Dabar kalbu vėl aš - Vidmantas. Neimkit į galvą Roberto paistalų. Jūsų saviraiška ar pomėgiai yra vienokie (tag’ai, crocs’ai, twilight’as ir t.t.), o Roberto kitoks - šaipytis iš visko, kas kitiems šventa. Kas geriau, tik pats ponas dievas atsakytų. “Jei egzistuotų” - pridūrė Robertas. Cha, ir vėl tas eretikas savo trigrašį įkišo.

O dabar, kad jau grįžom prie šios temos, Robertas dalinasi dar vienu sieniniu “meno kūriniu”. Šitą (sprendžiant iš teksto su klaidom) parašė ne kas kitas, o vištos. Taip, vištos rašinėja mieste ant sienų! Už tai Robertas per Kalėdas kokias tris išsikeps ir suvalgys, kad kitoms būtų pamoka.

Rodyk draugams

“Twilight” pandemija

2009-12-09

Ech, tas Robertas, jam nieko nėra švento… Kaip supratote iš įrašo pavadinimo, šį kartą jis kalbės apie naują ligą, kuria serga jauni žmonės. Ypač moteriškosios lyties. Jei esate šį filmą įsimylėjusi (Robertas net nemano, kad tarp fanų gali būti nors vienas vyriškos lyties atstovas), geriau toliau neskaitykite, nes nuotaiką tikrai susigadinsite.

Filmai apie vampyrus visad susilaukdavo dėmesio ir surinkdavo pilnas sales. Tačiau nė vienas dar nebuvo toks pelningas ir toks prastas, kaip “Twilight”. Taip, Robertas jį žiūrėjo. Vos iškentė, bet matė visą. Pažiūrėti antrą dalį jį priverstų tik KGB arba nindzės.

Taip, jis žino, kad šitie filmai pastatyti pagal knygas, kurios kažkam nebuvo tokios jau ir prastos. Robertas jų neskaitė, nežino. Apie jas jis ir nekalbės. Ir taip, Robertas supranta, kad šis filmas žiūrimas tik dėl vienos priežasties - Roberto bendravardžio, Patisono (tarti, kaip daržovės pavadinimą). Ta “nusibliovus” potenciali savižudė Bela niekam nerūpi.

Dabar Robertas pamėgins keliais skirtingais būdais apibūdinti, koks tai yra blogas filmas. Antra dalis, jis įtaria, netgi dar blogesnė už pirmą - tik 4,6 balo pagal IMDB.

1. Jeigu šis filmas turėtų kvapą, jis smirdėtų labiau, nei negyvą hieną ir kibirą kiaulių žarnų su savim besinešiojantis benamis.

2. Jei “Twilight” būtų gyvūnas, kiti, plėšrūs, gyvūnai geriau jau dvėstų iš bado, nei jį ėstų.

3. Jei šis filmas būtų “Lietuvos talentų” dalyvis, visi už jį balsuotų, kaip balsavo už talentingąjį Virginijų… “Dėl bajerio”.

4. Normalus Vampyras saulėje sudega, o ne žaižaruoja blizgučiais, kaip koks Barbės arklys!

5. “Twilight” būtų šiek tiek dinamiškesnis ir įdomesnis, jei jį būtų režisavęs Puipa.

6. Patrikas, Kempiniuko Plačiakelnio draugas, atrodo realistiškiau, nei vilkolakiai iš antrosios dalies.

7. Bafi vampyrų žudikė paliegusį ir perbalusį Edvardą suriestų į ožio ragą ir persmeigtu buku pagaliu net nepusryčiavus.

8. Vienintelis puikus filmo elementas - pabaiga. Nors ir po dviejų valandų, bet jis visgi baigiasi…

9. Ir paskutinis, seksistinis. “Twilight” gal būtų vos geresnis, jei jį būtų režisavęs vyras… Bet antrasis, dar prastesnis, filmas įrodė, kad nebūtinai.

Rodyk draugams