BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2011

Kaip reikia Lietuvą mylėti?

2011-06-28

Milušauskas yra TV prodiuseris. Jį yra užkerėjusi čigonė iš taboro, todėl viskas prie ko jis prisiliečia virsta šūdu. Rodos, baisus prakeiksmas… Bet jam tai jokia problema, nes komercinės televizijos šūdą superka su malonumu.

Paskutinis jo projektas vadinasi “Aš myliu Lietuvą”. Robertas mano, kad jo pavadinimas netikslus ir gerokai per ilgas. Turėtų vadintis tiesiog “Aš”. Tiem, kas nematė - laidoje dalyvauja grupelė egocentriškų, skardžiabalsių nenutekėjusių protų, kurie pykstasi, mušasi ir viens kitą pertraukinėja. Visai, kaip originaliame laidos variante per MTV - “Jersey Shore”. Tik amerikiečių versijoj idiotai bent neapsimetinėja, kad visa tai daro tėvynės labui. Daro nes durni.

Keli sunumeruoti dalykai:

1. Anot laidos prodiuserių, karščiausias taškas Lietuvoje, pasirodo yra Eišiškės. EIŠIŠKĖS, PO VELNIŲ!

2. Dvi dažniausiai šitam šou vartojamos frazės: ”Dabar taip…” ir ”Dabar kalbu aš!”.

3. Vieno iš dalyvio žodžiai: “Aš pritariu, kad nevartojant alkoholio galima pasiekti daugiau, bet negalima siekti meilės tėvynei su alkoholiu.” Sugalvok tu man taip…

4. Dar viena: “O tu manai, kad BŪTINA yra neturėti papų, neturėti krūtinės ir tik tada mylėti Lietuvą?”. Ką?

5. Dar: “Šitoj komandoj yra du stipriausi dalyviai. Vienas esu aš. Kito neįvardinsiu.

6. Diagrama.

7.Citata. “Neklausyti tokių partizaniškų dainų… Tai čia reikia susimąstyti apie savo proto galimybes.”

Roberto iPod’e guli keli šimtai partizaniškų dainų. Nuolat jų klauso, todėl apie savo proto galimybes jam susimąstyti nereikia. Labai gerai.

“Darbais, o ne žodžiais reikia tėvynę mylėti” - vis kartoja žaidimo dalyviai. Bet kad Vytauto paminklo mazgojimas, lenkiškų užrašų nuplėšinėjimas ar dainavimas tabore nėra darbai. Gal tai smagi ir įdomi veikla, bet ne darbai.

Paskutinė, viską apibendrinanti diagrama.

Rodyk draugams