BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2011

Pralaimėjo. Kaltųjų sąrašas.

2011-09-15

Kaip žinote, Robertas yra iš tų retų lietuvių, kuriam reikia įrodinėti lietuvybę rodant pasą. Mat žmonės vis sako: “tai tu ne lietuvis, jei krepšinio nemėgsti”. Apie Jėzų dabar galima baisesnius dalykus kalbėti, nei apie rinktinę. Tiksliau buvo galima… Dabar galima blogai kalbėti ir apie rinktinę. Nes viskas gi jau, prakišo.

Įdomu, kad rinktinei laimėjus laimi Lietuva, laimim visi, laimim Mes. Rinktinei pralaimėjus vyksta visai kitokie dalykai… Jie pralaimėjo, jie nemoka žaist. Vienybė išgaruoja. Nors bendrai ne… Juk visi vieningai nekenčia krepšininkų. Nekęsti irgi smagu.

Dar visi mėgsta ieškoti kaltų. Kad jiems būtų lengviau Robertas surado visus kaltus ir čia surašė.

1. Treneris. Robertas nežino jo vardo ar pavardės, bet jis tikrai kaltas, kad rinktinė prakišo. Jis reiškia neištreniravo jų pakankamai gerai. Neskatino jų motyvaciniais žodžiais ir neišmokė pakankamai gerai “kovot dėl atšokusių kamuolių” ar dar ten kažko.

2. Sėkla. Nepakankamai stipriai daužė būgną ir rėkė. Tarp kitko, puiki pravardė - Sėkla. Ar jam įėjus į areną, arena tampa užsėta ar apsėklinta?…

3. Kubilius. Kaip visada.

4. Gėjai. Dėl pačios priežasties kaip ir Kubilius.

5. Krepšininkai. Nes “lochai nemoka žaisti”. “Gauna tokias babkes, o nesugeba kažkokių Makedonų aplošt.”

6. Makedonija. Kaip Islandija buvo kalta dėl ugnikalnio Whateverthefuckitsnamewas išsiveržimo, taip visa Makedonija kalta, dėl rinktinės pralaimėjimo. Gal reiktų nueit prie ambasados paprotestuot biškutuką?

7. Ir didžiausias kaltininkas - Krabas. Beprotis, besmegenis vėžiagyvis yra kaltas, nes įlindo į ne tą kokoso riešuto kevalą. Tie patys, kurie smerkė šuniuko Rudžio skriaudėjus, siūlo krabą sudaužyti plaktuku arba išvirti gyvą aukštoj temperatūroj. Vienas siūlė 220 laipsnių. Žinosi, krabe, kaip spėliot ateitį teisingai!

Viso čempionato (turiu omeny tos jo dalies, kuri svarbi buvo) metu Robertas kantriai tylėjo. Nes jei būtų savo nuomonę išsakęs tada, būtų ko gero primuštas savo paties vonioj. Būtų įsiveržę trispalvėm apsiginklavę vyrai ir sumušę. Jokia kalbos laisvė nėra to verta…

Bet dabar, kai likusios varžybos vyks visai tuščiose arenose, kai net savanoriai neateis į darbus, ir lietuviai vieną dieną pabliovę ir gerai išsimiegoję sugrįš prie įprastų darbų, Robertas vėl gali sakyti ką nori. Netgi apie krepšinį.

P.S. Dar tokia mintis. Jei tarkim čempionatas vyktų bet kurioj kitoj šaly ir jį laimėtų tos šalies rinktinė… Ar nebūtų keista? Ar nesakytumėt “surežisuota, papirkta, korumpuota”. Lygiai taip pat ir mes dabar išvengėm kreivų žvilgsnių iš tų trijų Europos šalių, kuriose krepšinis irgi didelis dalykas. Ane? Taigi, viskas tik į gerą. Jau galite nusimauti trispalvius prezervatyvus nuo veidrodėlių ir galvų. Su sveiko proto sugrįžtuvėm!

Rodyk draugams