BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Komentatoriaus dienoraščio ištrauka

Ėjo Robertas vakar iš dantistės ir prie vidurinės mokyklos rado visai naują sąsiuvinį. Kadangi Roberto labai jau smalsaus būta, jis nepasididžiavo, pasilenkė, pasikėlė sąsiuvinį ir pradėjo eidamas skaityti. Jame užpildytas buvo tik pirmas lapas, ir tekstas jame buvo štai toks (kalba šiek tiek taisyta):

“Mielas dienorashti,

taip rašau, nes mačiau, kad filmuose taip žmonės pradeda rašyti dienoraščius. Pats tingiu galvoti kitokią pradžią. Tave rašyti pradėjau, nes jau “nebetelpu” internete. Mano blogo vistiek niekas neskaito, tai į šitą sąsiuvinį galėsiu rašyti bent jau per pamokas.

Šiandien atsikėliau septintą. Įsijungiau kompą ir greitai akim permečiau visas delfio antraštes. Greitai pakomentavau po straipsniais apie gėjus, žydus, kunigus, Zvonkę ir tą ugnikalnį. LOL. Kai kur netgi buvau PIRMAS!!! (žiauriai mėgstu būti pirmas. O ypač cha.lt. Ten dar rašau, kad viskas yra feikas ir fotošopas). Skaityti delfi straipsnių laiko neturėjau, nes nuėjau praustis. Ant veido išdygo keturi nauji spuogai. Šūdas nx, užp*so ta paauglystė!

Vėliau valgiau pusryčius. Pasakiau mamai porą pastabų apie juos…  Mama nieko neatsakė, tik užsirūkė. Nervuoja, kai mano cizas rūko, o babkių joms neduoda! Nu bet px. Paskui iš jos rankinuko pasiėmiau, tiek kiek mano surūkė.

Mokykloje Doncė atėmė mano penalą ir prispjovė į vidų. Žiauriai susiparinau, todėl nuėjau pas Valiuką, ir padariau tą patį. Labai palengvėjo. Jis yra silpnas urodas iš kaimo, todėl negali man pasipriešinti. Vieną kartą mes su Ryčka atemėm jo kuprinę ir susprogdinom. Čia prieš pat naujaką. Sakėm “dabar žinosi, ko kalėdų senelio paprašyt” LOL. Tai urodas tas Valiukas.

Po pamokų skubėjau namo, nes prisiminiau, kad Linkomanijoj buvau vieną torrentą pakomentavęs. Keturiasdešimt minusų radau ant savo komentaro… Žiauriai susiparinau. Verkiau balsu. Mama beldėsi į duris, bet pasiunčiau ją nx. LOL. Paskui, kad pasitaisytų nuotaika, pažiūrėjau naują CTV video. Buvo Litofcų serija apie b*bius. Žiauriai juokinga. Nežinojau, ką parašyt, tai pacitavau tekstą iš video. Ir dar paklausiau su kokia programa montavo. Bet jie nx niekada man neatsako… Diorgina labai, nes aš noriu žinoti su kokia programa montavo. Vėliau pažiūrėjau “Jėzaus radijo” seriją… Didesnio šūdo gyvenime nesu matęs. Taip ir parašiau. Negalima iš Dievo šaipytis!!! Ai, bet px vistiek po mirties jie pragare degs. Tą irgi parašiau. Dabar laukiu naujos serijos, kad vėl tą patį parašyt galėčiau, nes šiandien tingiu registruotis nauju niku.

Vėliau atsidariau vieną blogą, kurio nekenčiu. Vėl pakomentavau po straipsniu, kuris mane žiauriai nervina. Šį kartą parašiau “išdaužytus dantis sunku sulaužytom rankom rinkti…”. Visada šitą frazę rašau, kai noriu pagrasinti (tokius komentarus rašau iš tėvo kompo, kad mano IP nesusektų). O po nauju straipsniu parašiau, kad rašytojas jau išsisėmė ir jau šūdus rašo. Vis tikiuosi, kad mano komentarai privers jį pasijausti lūzeriu. Bet jis ble, nenustoja rašyt, kad ir ką aš jam besakyčiau. Užsispyręs urodas… Reiks paprašyt, kad ir Ryčka jo blogą komentuot pradėtų. Arba reikės vėl namie surengti “Comment party”. Praeitą kartą buvom septyniese, tai tiek komentarų prirašėm per naktį, kad eina nx…

Vakare žaidžiau Warcraftą. Vėliau žiūrėjau redtube, o po to youtube. Ir pats užsinorėjau kažkokį video sukurt. Su mobilke nufilmavau kaip šoku jumpstyle. Uploadinau, bet ble, pamiršau užblokuoti komentarus… Video pažiūrėjo šeši žmonės. Visi parašė, kad šūdas, kad man reikėjo negimti ir panašiai. O motina parašė, kad jeigu dar darysiu tokius video, tai jinai išgrūs mane nx iš namų. Ir pritarė tam urodui, kuris sakė, kad man reikėjo negimti. NX! Ištryniau tą video, kol daugiau niekas nepamatė. Vėl verkiau. Su motina nekalbėjau, o jinai man nedavė valgyt. Sakė, “čia toks įspėjimas ateičiai bus”.

Sugalvojau, kad nekursiu daugiau nieko pats, nes šūdas gaunasi. Geriau ir toliau komentuosiu kitų tekstus ir video, nes tai man bent jau gerai sekasi ir mane džiugina. Gal kada nors sukursiu ir aš kažką gero… Kai iš CTV atrašys kokią programą naudoja montavimui, nes be jos tai niekaip.

Tai tiek šį kartą.

Artūrčikas”

Dabar Robertui daug daug dalykų paaiškėjo…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (40) | “Komentatoriaus dienoraščio ištrauka”

 1.   Lietuvis rašo:

  Šaunus įrašas, Robertai. (Iš tiesų tai Tadai, bet pastebėjau tau labiau patinka kai šitam bloge tave Robertu vadina, matyt, nenori kad tau į dūšią nusilengvintų koks Artūrčikas su LIEVU komentaru, tai prisidengi savo sukurtu personažu ..) Man, kaip ir daugeliui žmonių, labai patinka šis tavo blogas, ir kitas, neblogas blogas, ir apskritai, didelė dauguma tavo darbų. Labai šaunu, kad mūsų brangioj žemelėj Lietuvėlėj dar yra tokių žmonių, kurie į gyvenimą žiūri pro optimistinius - humoristinius akinius. Kad išryškina ir humoru paverčia mūsų visuomenės didžiausias problemas (nes kažkaip nelabai ir liko ką ryškinti, tik problemos:) ) bei leidžia po sunkios dienos mokykloje/universitete/darbe/be darbo nusišypsoti, prisėdus prie kompiuterio. Nusijuokti. Užmiršti skaitytą kriminalinės kronikos skiltį. Užmiršti apie politiką ir mokesčius. Apie bomžą, važiavusį troleibuse tris stoteles. Žodžiu, pajusti akimirkos grožį, gal net pasidžiaugti praėjusia diena. Taigi, AČIŪ, kad kuri :)
  P.S. Baisaiusia yra tai, kad Marijos žemėje iš tikrųjų auga nemažai tokių kopūstaglvių kaip Artūrčikas, be jokio rimtesnio tikslo gyvenime, tušti kaip išgerta skardinė alaus, ir genialūs kaip Paksas, kuris klausimų prašydavo raštu, kad galėtų nuo ko nors “mintis nusirašyti”

 2.   :) rašo:

  Bet Tadas irgi neatraso su kuo video montuoja :d

 3.   Gabi rašo:

  Et, atrašo ar neatrašo, Tada vis tiek kietas. Nesupykčiau net jei ir būtų pasikėlęs - visai yra dėl ko ;)

 4.   valdemaras rašo:

  išsisėmė autorius; nebeturi ką parašyti

  o jei rimtai - puikiai. tik manau, kad tie spuoguoti mokyklinukai delfyje mažai tebūna… bent mano laikais žaidimai buvo aukščiau visko, ir švaistyti laiką su kažkokiais komentarais buvo mažų mažiausiai neprotinga.

 5.   sesilion rašo:

  puikus įrašas, kaip visuomet :)

 6.   Masjou rašo:

  Savo vidine tustuma pildo izeidinejanciais komentarais-chi chi apgailetina :D

 7.   hashisher rašo:

  labai norėčiau pastebėti, kad praktiškai neįmanoma sutalpinti tokio ilgo teksto tik į pirmą lapą.

 8.   Tadas (autorius) rašo:

  Labai gerai, kad pastebėjai. Tai labai svarbu:)

 9.   Pyus9 rašo:

  Gėda skaityt tokius dalykus, kai esi paauglys, o dar ir jei žinai jog 90% paauglių čia daug kas tinka ;D

 10.   baltuma rašo:

  Būtų labai įtikinama ir natūraliai atrodytų, bet tie taisyklingai parašyti žodžiai ir vietoje sudėlioti skyrybos ženklai verčia galvoti, kad kažkas čia ne taip.

  O šiaip tai sėdi Baltuma ir galvoja: “Visos “Pipedijos” ir “Cinikų Robertų blogai” yra žymiai geresnis gyvenimiškos tiesos šaltinis, nes, kad ir kokios sutirštintos juose atrodytų spalvos, faktai išlieka teisingi.”

 11.   Julita rašo:

  Nu čia neblogai reklamos pavarei:D

 12.   KuriuViską rašo:

  :)
  Daug tiesos. Nemažai ir iš savo praktikos tokių žmonių bruožų žinau. Vien dėl to ir nedarau video… O norėčiau. Bet vien dėl savęs daryt kažkaip kvaila atrodo. O įdėsi kur - iškart 50 stumiančių komentarų. O jei dar draugai sužinos…
  Ir keista kad ant litofcų užstūmei :) Nėra jie kartais kažkokie bendradarbiai, ar pan.?
  Beje, jei žmogus parašo komentare frazę iš video, reiškia kad ji labiausiai įsiminė ir patiko, o ne kad komentatorius neturi ką pasakyt ;)

 13.   pakiamonas rašo:

  puikus tekstas!

 14.   Mystique. rašo:

  Liūdniausia, jog daugumos paauglių gyvenimas nedaug ir tesiskiria nuo šitame tekste aprašyto ir kad jie tuo dar ir didžiuojasi.

 15.   rychka rašo:

  feikas ir photoshopas chia

 16.   Easy rašo:

  Žiauri realybė :D

  Šiaip, gi paaugliai irgi žmonės (kaip dar per daug gerai tą amžių prisimenanti sakau :D), jiem daug ką reiktų bandyt atleisti. Bet…. Galėtų čiut apsiramint, nes tie nesveiki komentarai tikrai labai užknisa, o į mokyklą normalūs vaikai ir taip jau bijo eit…

 17.   Zymantas rašo:

  puikus straipsnis su puikia mintimi, komentuoja blogai tiek, kurie nemoka patys nieko sukurti.

 18.   Simona rašo:

  Šūdas

 19.   zigzag rašo:

  njum ash njazhjnaw niat ka bepasakitij

 20.   Sriuba rašo:

  Labiausiai užmušė- “Paaugliai irgi žmonės” :D labiau nei pats tekstas

 21.   Eva rašo:

  realu, taiklu ir šmaikštu - man labai patiko, prajuokino.

 22.   Monika rašo:

  Tikras paauglio dienoraštis.
  Kažkur pati buvau radus savajį, buvo gal 13 metų kai rasiau.Perskaičiau ir sudeginau,kad niekad neberašyčiau tai kaip šis Artūrėlis.
  O Tau, Tadai, reikėjo atgal padėt, tai gal būtų radęs.Vėliau galetų irgi pasijuokt ir prisimint koks lopas buvo.Or not.

 23.   Diddy rašo:

  labai prajuokino :D nėra nieko geriau, kaip sergant (kitaip neatrandu laiko tam) paskaitinėti tavo įrašus, jie puikūs :)

 24.   Roberta rašo:

  “Ėjo Robertas”. LOL! Šitas užmušė.

 25.   kodėl rašo:

  niekada nesusimastėt kodėl Robertas geltonveidis?

 26.   Todėl rašo:

  Nes juodaodžių lego žmogeliuku niekas neperka, todėl jų ir negamina.

 27.   vytautas rašo:

  Nevykes tas darbelis. Piktas, neteisingas ir neidomus. Panaudok save geriau, nes is komentaru matyti, kad aplink buri tokius pat piktus zmones. Kam to reik?

 28.   cold_things rašo:

  taip pasirodė jog skaitau savo klasioko dienoraštį;D
  che džiaukis Robertai kad pas tave komentaruose tokiu “urodų” daug nėra xD
  nes delfi rimtai kai paskaitai tai net juoktis pradedi ;D šeis laikais pastebiu jog komentuoja be jokių svariu argumentų

 29.   kps rašo:

  “Kai iš CTV atrašys kokią programą naudoja montavimui, nes be jos tai niekaip.”

  NUZUDE!!! (ROFL)

 30.   Evelina rašo:

  Tu galėai pakeisti necenzūrinių žodži arba iš vis nerašyt. Nemandagu!

 31.   Evelina rašo:

  Gal koks mažius gali užklysti besinaršydamas per interneta. Perskaitys, atsimins (O jie mano kad kas parašyta yra teisinga) ir iš mandagaus vaiko išeis necenzūriniais žodžiais (KEIKSMAIS) apsipilęs galvą vaikas.

 32.   Tadas (autorius) rašo:

  Tu galėjai be klaidų komentarą parašyti, nes gali koks protingas žmogus “besinaršydamas” užklysti ir pagalvoti, kad “taip yra teisinga ir išeis gramatinėm klaido apsipilęs galvą protingas žmogus”:)

 33.   cold_things rašo:

  Fail ;D

 34.   Evelina rašo:

  Atsiprašau už klaidas. :)

 35.   Pastelė rašo:

  *prasmingas komentaras*

 36.   Vidurnakčio rašo:

  Skaičiau visą tekstą ir negalėjau patikėti, kad yra tokių žmonių. Dauguma sako, kad čia tipiško paauglio dienoraštis, bet kad nei aš sutikau tokių paauglių, nei pati tokia paaugle buvau. Čia apskritai auklėjimo problema ir tokių žmonių(jei iš tikro egzistuoja), reikia tik pagailėti :s

 37.   AMIGO rašo:

  Pakomentuokit redtube.com, kad pamatys ir iš mandagaus vaiko gali išeit seksualinis plėšrūnas :D
  Robertas yra cinikas, ir jo blogas yra grynas humoras ir nereikia jam taisyklių prigalvot, kaip ką rašyt. Reikia tik panaudot dešinį smegenų pusrutulį skaitant.
  Tekstas kelia juoką, o tai svarbiausia.

 38.   zmogus juokas rašo:

  to for you vidurnakcio noriu taves paklaust ar tu debilas kad as galvoju kad tu tiki kad tokie vaikai yra ar as debilas kad tu rasai taip?

 39.   Gintare rašo:

  ‘Šį kartą parašiau “išdaužytus dantis sunku sulaužytom rankom rinkti…”. Visada šitą frazę rašau, kai noriu pagrasinti (tokius komentarus rašau iš tėvo kompo, kad mano IP nesusektų).’ nuzude ;D
  ir siaip ziauriai palinksmino. :D

 40.   jo rašo:

  Tadai, spėju, čia vien iš komentarų po savo darbais įkvėpimą šitam tekstui gavai :) Bet vis tiek neatrašai, su kokia programa montuoji :DDD

Rašyk komentarą