BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagauti Solomoną

Vilniaus parazitų lyderiui Solomon’ui greitai gali būti pritrumpinti nagai… Feisbuke atsirado grupė, kurioje kiekvienas norintis gali prisidėti prie prizinio fondo skirto tam, kuris įduos netalentingą šunsnukį (ar bent vieną iš jų, kurie slepiasi po tuo pačiu pavadinimu). Šiuo metu suma jau viršyjo 1000 lt. Jei šis “rašytojas” ir jumyse jau žvėrį žadina, pridėkit kažkiek nuo savęs, o jei žinot kas jis toks, pasakykit ir visą šitą sumą pasiimkit. Lengvi pinigai, ką? Grupės įkūrėjas anonimiškumą garantuoja.

Kažkas apie jį internete rašė: “Solomon yra geriausias savo srity. Tegu ir labai siauroj. Jis nevaldo nitros taip, kaip S. T., Etoja, Edgaras Rimtautas ar Sputas, bet jo vardas yra visur. Manau, jis yra labiausiai padengęs miestą savo tagu Vilniaus writeris. O geriausių negali negerbt”.

O Cinikas Robertas apie šį “puikų writerį” sako: “12 metų viešųjų darbų”.

Šį kartą tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (23) | “Pagauti Solomoną”

 1.   enternald rašo:

  Geras šia akciją remia Algis :) Realiai man nepatinka tokie “meistrai”.

 2.   Komjaunimas.lt » Blog Archive » Pagauti Solomoną – prisidedu rašo:

  [...] Perskaičiau apie organizuojamą akciją ir nutariau prisidėti. Ne tik keliais litais, bet ir platesniu skelbimu. [...]

 3.   bevardemergaite rašo:

  http://www.lrytas.lt/-12843756271283926591-a-ramanauskas-greitai-paskelb%C4%97-sien%C5%B3-pai%C5%A1ytojo-med%C5%BEiokl%C4%97s-sezon%C4%85.htm ir lietrytis apie tai parašė :)

 4.   Giedre rašo:

  ideja tikrai gera ir progresyvi, bet as, kaip permanentinio nerimo kamuojamas asmuo, noreciau daugiau irodymu, kad tai tikrai true and only Algio Greitai ideja ir kad jis uz viso sito stovi. Viesas statement’as tikrai padetu.

 5.   circles rašo:

  butu ziauriai gaila bico, jeigu kazkas ji iskaziolins. hope not, ir tuomet bus galima smagiai is ramanausko tyciotis :]]

 6.   not good rašo:

  galetu ir CABRI ta proga pagaut. :/

 7.   Qerthopoly rašo:

  Ir Eror. Va ten tai netalentingumo viršūnė. Nei tagas gražus, nei ką.

 8.   Julita rašo:

  tai čia kažkieno vardas (nickas)? Nu mus Varėnoj irgi didžiojo SOLOMONO bumas buvo aplankęs. Tą mena mano skaičiavimo mašinėlė. Ir dar kažkas mokykloj ant istorijos kabineto sienos užrašė solomon. Jei pasakyčiau kas jis, turbūt negaučiau 1000lt?..

 9.   Hemiptera Blackyoumeanus rašo:

  Net šalia Panevėžio, laukuose esančios medinės pašiūrės siena ”užtaginta” Solomon…

 10.   fransua rašo:

  man tai tu ne cinikas o lopas. toks apystoris akiniuotas kompiuteristas salia visalaik turintis vienkartiniu serveteliu deze. cia nieko bendro su situo postu, as kelis ankstesnius irgi akim permeciau ir isvadas tokias apie tave padariau kurios esu tikras yra teisingos

 11.   Saulius rašo:

  O as dejau ant tos akcijos .Yra kelios desimtys o gal ir daugiau valdzios zmoniu , kuriu blogi darbai Vilniuj daug daugiau kainuoja , nei kokio vyruko dazais apdazyta siena -tai ir vamzdis , ir dabar planuojamas koks tai sudas prie tiltu ir desimtys kitu.Ai nesvaikit ir nerasinekit cia ta tuparyla Algi remianciu komentaru

 12.   Tadas Vidmantas rašo:

  Kažkieno komentarą (buvusį po visažinio fransua komentaru) netyčia ištryniau trindamas spam’inius komentarus. Atsiprašau.

 13.   gecis rašo:

  Keverzonės, kitaip TAGinimas sienų patapo labai opi problema mūsų miestui, kad suvokti viso to mąstą nusprendėme paleisti projektą http://www.bauda.lt , kur galima bus įkrauti visus “meno kūrinukus”.

 14.   Solomono mažas pimpis rašo:

  Uoj kaip tikiuosi, kad tą pikasą greitu metu pagaus.
  Reikėtų dar keršto akciją kokią surengt:
  pastatyti jį/juos prie sienos ir kad kiekvienas vilnietis nukentėjas nuo jo/jų “darbų” galėtų įspirti jam/jiems į šikną.
  Išvis tageriam galėtų rankos nupūt.

 15.   manoVardasAfganistanas rašo:

  Mjo, iš interneto traukti komentarai. Orai, nieko gero, šalta. Anyway, man nostalgiją kelia tas “solomon”, to užrašo pilna visuose miestuose, matosi bičiukas neturi ką veikti, bet pamačius jo tag’ą, kyla šypsena. Kažkuo primena reiverius. Ir šiaip, nėra taip, kad jis būtų šiknarankis ir prikeverzotų, kaip pirmokas, tiesiog žmogus mėgsta tag’inti, tegul. Nieko blogo nematau. Čia gi ne tas pats, kaip apspjauti kažkam veidą, arba apsisioti kažkieno galvą. To žmogaus darbas neliečia nei vieno iš tų, kurie žada jį suskaldyti į dvi dalis, tai iš kur čia asmeniškumai? Esmė tame, kad kai renkat valdžią, kuri rodo fakus pro seimo langus, tai nepagalvojat, kad gal vyksta kažkas ne to, ir gal reikia tvarkyti reikalus, nes gaunasi ne kažkas. Bet, kas parašyta ant sienų, tai pastebit. Begėdžiai. Susireikšminę “patriotai, miesto inventoriaus sergėtojai”.

 16.   circles rašo:

  manoVardasAfganistanas labai teisingai raso. Tik nesutinku, jog Taginimas, reiskia jog zmogus neturi ka veikti. Atvirksciai, tai connec’tionas su aplinka. Dazniausiai visi zmones praejna pro sienas ir nieko jose nepastebi ir nepamato. Jie vaiksto gatvemis nuleide galva tuciomis akimis zvelgdami i betono plyteles. O kuomet writini, kiekviena siena tau atrodo idomi, kiekvienas namas isskirtinis ir verciantis sustoti ir ji apziureti bei pamastyti. Tai dialogas su aplinka, o ne vien tik EGO.
  Kartais mastau, jog kaip butu afigenai, jeigu musu nuobodziuose daugiabuciu rajonuose leistu writeriaims be jokio baudimo paisyti ant sienu fasadu.Isivaizduokit, jog einate gatve savam rajone, ir matote kaip menininkas piesia, jus galite su juo susipazinti, pabendrauti ir padiskutuoti apie mena. Kuomet visur bus galima piesti, niekas (beveik) neis ir nebombins senamiescio ar architekturiniu paminklu. O as, tikiu, jog taip ir bus po kokiu 20 metu. Tiesiog pasaulis ir miestai supras, jog daugiabuciu sienos, puiki vieta ne tik reklamoms, bet ir puiki drobe piesiniams.
  Butu tik WIN WIN situation , for everybody. Negi pilkos sienos idomesnes, negu ispiesta siena? I dont believe that.

 17.   laikykis solomon rašo:

  RAMANAUSKAS LOXAS..pavydi… buciau solomon tai parasyciau ant ramanausko xatos duru : As krutas - tu sudas.

 18.   Tadas (autorius) rašo:

  Atsakyk prašau, mielas komentatoriau, ko Ramanauskas galėtų pavydėt Solomonui? Nu vat ko?

 19.   gecis rašo:

  kodel saviraiska pas tokius kaip Solomon nepasireiskia ta geraja naudinga visuomenei forma , pvz. paima ir isplauna nakti visas vitrinas arba slaptai sutvarko kelius… o savireiska jo pakankamai destruktyvi, paimti apipaisyti svetima turta.

  Kai cia kalbama yra apie laisve bla bla bla, as noriu matyti svaru miesta, o ne “mianiskai” (http://www.bauda.lt/graffiti/vingriu-11a/49/?page=1) patobulinta.

  Toliau einam i normalu poveiki tai visuomenei http://tinyurl.com/29eyfab .

  Circle, apie koki mena jus cia pezat? Zmogus neivaldes nei kaligrafijos nei siaip susipazines su sriftu gamyba, tupai “apmyza” siena savo tagu. Kame cia idomumas?

  Ir apie kokia cia viva la revolution kalbat… tageriai yra tie kurie nekuria o griauna.

  kaip gi nuobodu, eini gatve o visi namai istiklinti, o juk taip idomu butu, kad isdazytu daliai zmoniu langus.

 20.   Support rašo:

  O as palaukau ji, ir tikiuos kad jis dar ilgai jums nervus gadins. Svarios sienos - negerai.

  VARYK, Solomonai :).

 21.   pelekautai rašo:

  teisingai varyk solomonai, varyk tiesiai į Lukiškes, turbūt tago ten neuždejęs, o gal..?

 22.   Paulius rašo:

  Artistai.. įsijunkit ir paklausikit dainos: Messiah - aš krūtas, tu šūdas.
  Solomon for the win.

 23.   Giljotina rašo:

  ir kuo jis geriausias, jei visur tiesiog rašo savo pseudonimą

Rašyk komentarą