BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Robertas kalba apie Kauną ir keliones laiku.

Robertas yra “Černobylio kartos” vaikas. Matyt dėl to jis jaučia kažkokią keistą simpatiją Pripetės miestui, kuriame niekad nebuvo. Kompiuteriniai žaidimai, dokumentiniai filmai, viskas kur rodoma Pripetė ir Černobylis Robertui labai patinka. Jis negali paaiškinti kodėl. Labai panašų jausmą Robertui patiria, kai važiuoja per Kauno mikrorajonus. Tarsi po atominės katastrofos… Taip jau sutampa, kad visada kai jis ten nuvažiuoja, ten būna ne tik šūdinas miestas, bet ir šūdinas oras. Na, gal ir per riebiai pasakyta - ne toks ir šūdinas tas oras būna, tiesiog lyja visada.

Daugybė skaitytojų iš Kauno dabar taip įsižeidė, kad nustojo skaityti ir jau pradėjo rašyti komentarus. Tie kas skaito toliau turėtų žinoti, kad visi kauniečiai su kuriais Robertui teko bendrauti - ypatingai šilti, paprasti, labai malonūs ir draugiški žmonės. Tokių Vilniuje labai trūksta… Bet šis straipsnis ne apie juos.

Kelionės laiku teoriškai įmanomos taip: reikia nuskristi kosmosan prie juodosios skylės ir prie jos pabūti. Galima suktis orbitoje aplink ją. Vieni metai prie juodosios skylės, atstos kelis metus Žemėje, nes tas paslaptingas dalykas turi milžinišką masę todėl laikas prie jo eina lėčiau. Fizika.

Robertas įtaria, kad Kaune taip pat egzistuoja kažkokia natūrali anomalija, dėl kurios laiko tėkmė ten lėtesnė. Nuvažiavęs į Kauną, pasidairęs į Kauno ponių madas, pastatus, lauko reklamas, pažiūrėjęs Pūko TV pasijunti tarsi sugrįžęs keletą metų į praeitį. Jei nori sugrįžti dar daugiau, važiuoji į Baltarusiją…

Miesto parazito (© Litofcai iš CTV.lt) valdžia yra taip pat labai unikalus dalykas. Ir visų jo bėdų priežastis. Kauno zoologijos sodo bendras visos faunos IQ, yra mažesnis už bendrą Kauno savivaldybės IQ. Tai faktas. Bet taip nutiko kai zoologijos sode nudvėsė paskutinis usūrinis šuo… Iki to laiko pirmavo žvėrys.

Įspėjimas jaunoms jautrioms mamytėms ir logofilams (© Cinikas Robertas) - toliau tekste daug blogų žodžių. Nevirkaukit ir neūbaukit paskui komentaruose.

Taigi Kauno miesto tarybos posėdis.

PIRMININKAS: Turim atliekamą milijoną. Kur dedam?

TARYBOS NARYS B: Gal suremontuojam ką nors?

TARYBOS NARYS C: Tu gal lochas?

TARYBOS NARYS B: Tu pats lochas!!!

PIRM.: Tylėt bl*t!

D: Aš tai siūlau ir šitą limoną išsidalint.

B: O gal vėl Žalgiriui atiduodam? Jie vis ten bliauna, kad mažai jiems.

A: Aš tai siūlau už tas babkes mieste įrengti pedofilų gaudykles ir pastatyt auksinę piramidę Kedžio atminimui.

B: Puiki mintis! Bet gal dar užtektų pinigų ir gėjų prevencijai? Man reikia naujo megafono ir vėliavos kitų metų paradui.

PIRM.: Tarybos nary F, ką manai?

F: Ką? Negirdėjau nieko.

PIRM.: Tai ką ten darai, bl*t?

F: Pokerį žaidžiu.

PIRM.: Kaip sekasi?

F: Gerai. Ką tik fulhauzą surinkau.

PIRM.: Neblogai, neblogai… Kas ten tokia sėdi kampe? Mergaite, ką čia darai, kodėl ne mokykloj?

MERGAITĖ: Aš vyriausia specialistė.

PIRM.: Kokių reikalų?

MERG.: Eeeemmm… Aplinkos reikalų ryšium su visuomene sureguliavimo. Ar kažkaip ten.

PIRM.: Kiek tau metų?

MERG.: Eeee… Penkiolika su puse.

PIRM.: O kaip tu čia tokia jauna atsiradai?

MERG.: Mmmm… Dabar ne pats geriausias laikas užduoti šitą klausimą.

PIRM.: Mergaitiškos bėdos? Suprantu. O kur Tarybos Narys R?

A: Vėl gydosi. Paūmėjimas jam. Daktarai sakė, kad po šio priepuolio jis išvis be proto gali likti. Jam kažkaip blogiausiai iš mūsų visų.

PIRM.: Tai kodėl jis vis dar čia dirba?

A: Nes jis kažkieno švogeris.

D: Mano.

PIRM.: Aišku. Tarybos Nary B, nueik jo aplankyt. Nunešk sulčių iš bananų.

B: Iš savo babkių tai aš tikrai nepirksiu!

PIRM.: Nu tai pasiimk čekius, atiduosim paskui. Ir nusivalyk snarglį, negaliu žiūrėt.

Štai tokie žmonės ten dirba ir taip ten priimami sprendimai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (45) | “Robertas kalba apie Kauną ir keliones laiku.”

 1.   sikart nepataikei rašo:

  Labai banaliai, Tadai. Geras humoras buna gilus, o ne lekstas. Sikart labai nepataikei.

 2.   pamakalaika rašo:

  ojoj. Lietuvos (Rusijos? (Lenkijos?)) sviesuoliai - Vilnieciai.
  sveikinu

 3.   Aurimas rašo:

  Viskas cia super … Ne visi lietuviai turi gilu mastyma…

 4.   Rasa rašo:

  Matos, kad pirmi du komentavę- kauniečiai:D:D:D
  Nu vistiek negaliu nesišypsot… Smagiai pervaryta :) taip auč…
  Tu tik kurk kurk, man įdomu skaityt:) ir žiūrėt….

 5.   Lukas rašo:

  Viskas teisingai čia surašyta. Visi žino, kas pas mus savivaldybėje darosi..

  Juokas ima iš Kauno-Vilniaus “karo” :D Stumia vieni ant kitų, o tikslas to? :D

  PS: Rasa vel rasytu: “matosi, kad Lukas irgi Kaunietis :D:D:D”, bet nerasys, nes perskaite si mano PS :)

 6.   chebrantas rašo:

  Na aš pats kaunietis ir myliu savo miestą, bet, kad valdžioj sėdi tokie loxai kaip aprašyta, tai faktas… Nors įdomu kiekk protingesni kituose miestuose…

 7.   (-_-) rašo:

  Aš tai manau, kad tokia situacija visoje Lietuvoje :) Tipo Vilniuj pinigų niekas neišsidalino (Valdovų rūmai, stadionas, kultūros sostinės afera)? Kaip gėjų paradas vyko, gal prisiminkit? O dėl to Černobilio tai sakyčiau pigus prikolas, atsimerkit, čia Lietuva :)

 8.   Aurimas rašo:

  Baikit jūs priimti viską taip rimtai, čia reikia labiau su šypsena į visą tai žiūrėti. :)

 9.   Pelkių baidyklė rašo:

  Nu nieko, aš kaunietė, bet neįsižeidžiau :D Gal todėl, kad aš Robertą įsimylėjus, ir todėl į viską, ką jis daro, žiūriu pro rožinius akinius :p

 10.   A. rašo:

  Patinka, Tadai, patinka! Nors ir nuo Kauno esu. :} Tik dėl tų mikrorajonų nesutinku. Vilniaus baisesni, dievaži baisesni!

 11.   Vytautas rašo:

  Robertai, parašyk ką nors ir apie Vilniaus savivaldybę. Ir Vilniaus rajono. Ai nors apie tuos tai prisižiūrim per tv. Zuoką, drėmą, ar kaip ten, ir kitus. Daugelyje savivaldybių yra klounų. Bet yra ir padorių žmonių, kurie dirba miesto labui. O to kas čia parašyta net juodu humoru nepavadinčiau.

 12.   Šiaurietė rašo:

  Oi, kaip pasigedau kelių (o gal ir keliolikos) kablelių rašinio pradžioje. Ir nemanau, kad būtent Kauno tarybą čia reikėjo įvardinti. Kartais ir Degutienė atrodo kaip vaikų darželio auklėtoja.. :)

 13.   Tadas (autorius) rašo:

  Įsižeidžia Kauno logofilai ir prie kablelių kabinėtis pradeda:) Jau tokie visi raštingi, kad baisu. Dar juokingesni tie, kurie sako, kad “nekažką čia, lėkštas humoras, pažiūrėkit į Vilnių”. Neimkit į galvas taip, susirgsit:)

 14.   Tadas rašo:

  Kauno mieste visuomeninio transporto švieslentės vis tiek geresnės nei Vilniuj!!!

 15.   Vytautas rašo:

  Bet žinai, kai kurie žmonės miestą, kuriame gyvena, laiko kaip ir savo namais, su kuriais yra siejami tam tikri išgyvenimai, atsiminimai. Galų gale, kažkam tai yra gimtinė ar tėviškė (tai tikrai neprivalo būti susmukusi kaimo troba) ir kai kažkas tavo namus ar gimtinę išvadina “šūdinu” , tikrai įsižeidi. O dėl valdžios - pažvelkit į aukščiausią valstybės “valdžią”. O apie sovietmetį ir lietuvio abuojumą manau neverta net kalbėti. Manau, kad net kelios kartos turės praeiti, kol bus galima apie savo valdžią ir apskritai tautos mentalitetą atsiliepti palankiau.

 16.   Drauge rašo:

  Paskutinis komentaras tikrai pataiko i viska ka reiktu pasakyt apie sita straipsni.

 17.   Modestas rašo:

  Niekas niekur nepataiko. Sentimentai geras dalykas, bet nemanau, kad čia kuris nors bedė pirštu ir išjuokė Jūsų kiemą. Per juoką ašaros rieda kai matai suniokotus mikrorajonus. O viskas dėl to, kad mažokai lietuvos valdymo institucijose šviesių, sąžiningų ir nesavanaudžių žmonių. Visiems reikia atsisukti į save, nustoti žliumbti dėl to, kas tau ką sako ir informaciją vertinti blaiviai, o ne per išdidumo ar pinigų prizmę. Robertukas užgavo “didelių žmonių” savimeilę, tuo tarpu, kai pats personažas nėra tobulas. Taigi, pradėkit nuo savęs, pamirškit senas dogmas, kaip tą blogąjį (galbūt ne) sovietmetį. Ypač tegul keičiasi tie nuo A iki Z, nes dėka jų Mūsų rajonai “šūdini”.
  Dar kartą perskaitom straipsnį ir nusijuokiam MuaaAAACHACHACHA :D

 18.   A rašo:

  nepykit ir supraskit, bet esu isizeidusi kauniete, tekstas, nors ir kazkiek juokingas, bet vistiek izeidus. Nejaugi Vilniuje ir visam kitam sviete nelyja? nera miegamuju rajonu? nera valdzios, kuri vagia? Si karta teksto autorius pademonstravo akivaizdu nepilnavertiskumo kompleksa - reikia ant ko nors “uzstumt”, kad pasijustum geriau…

 19.   bang rašo:

  O kuris čia rajonas toks baisus?
  Vytautui +1

 20.   Indrė rašo:

  “Įsižeidžiau, įsižeidžiau, vai vai vai, kokia aš ypatingai svarbi asmenybė ir mano miestas koks ypatingai svarbus, kaip tu galėjai, tu šūdo šmote!!!” Peace

 21.   Meile rašo:

  Kaunas stengiasi valytis nuo pedofilu, geju ir kitu atmatu. o Vilnius pasipiktines visa tai ironizuoja. chmm :D isvados tame, kad rade saugu prieglobsti, ten ant kaunieciu burnoja iskrypeliai.

 22.   AbsS rašo:

  Robertai, parodyk kur yra kitaip Lietuvoje, noriu ten persikelti gyventi. Kauną bandžiau, Vilnių bandžiau (ne savo noru, bet ne apie tai). Nes kažkaip kyla mintys apie prisidėjimą prie evakuacijos. Kitur bent jau vienodai šviečia, ką valdžia vietinė daro. Vistiek ne savas daržas.

 23.   Entd rašo:

  Robertas teisus, bet deja taip beveik visur, nors Kaune atvirai matosi labiausiai.
  To Meile:
  Taip dėl visų Kauno, mūsų visuomenės bėdų kalti gėjai su pedofilais, o mūsų viduje bėdų nėra. Net nejuokinga. Paskaityk ankstesnį Roberto straipsnį. Gerai kad Lietuvoje panašus požiūris dar bent jau visiškai neužnuodijo visos valdžios, kaip Rusijoje: Baltijos ir Kaukazo šalys kaltos dėl Rusijos problemų.

 24.   srs rašo:

  Mieli kauniečiai,
  neįsižeiskime dėl šio teksto. Ne mums suprasti kas vyksta tikrame! mieste - Vilniuje. Kadangi tik ten merai per kadencija pasikeičia 3 kartus, tik ten kamščiuose gali prasėdėti pora valandų, tik ten yra geriausi ir prestižiškiausi rajonai (taboras, vileika ir kt.), tik ten kanalizacijos vamzdžiai tampa meno kūriniais, tik ten tapus kultūros sostine yra praplaunami milijonai litų. Todėl dėl šių pavyzdžių turim suprasti, kad ne mums - paprastiems kaimo žmonėms suprasti kaip tvarkytis savo gyvenvietėje.

 25.   Mortelė Gailestingoji rašo:

  Lai susipjauna Kaunas ir Vilnius, nes chorų karuose aš už Telšius! O super mieste, tai aš už Marijampolę, bet šiaip gyvenu pas tėvus Vilniaus rajone. Kai varom su draugais iš Palangos užvarom cepelinų prie Kauno. Pastarąjį kartą viduriavom visi. Matyt, nužiūrėjo bloga akim kauniečiai, nes draugas buvo su ryto bliuske. Nepykstam ir manom, kad taip gali atsitikti visur, kur praktikuojama juodoji magija. O mes, kadangi esame iš Vilniaus, tegalime atsakyti rudąja magija ant kauno unitazų dangčių. Mes tikrai prieš karą, bet kai vyks machankės, praneškit, pafilmuosiu. Bus vaizdinės medžiagos straipsniui delfi piliety (renku taškus skėčiui, kuris savo forma prisitaiko prie pučiančio vėjo krypties). Ir dar… Atsidėkodama leisiu Jums, gerbiamieji, pakomentuot ir išreikšti nepasitenkinimą (IP nerodys).

  - Su meile, Mortelė

 26.   Lina rašo:

  Tadai, manau parašydamas šį įrašą padarei didelę klaidą. Visų pirma, manau, kad būdamas suaugęs žmogus, turėtum suprasti, kad toks pasisakymas tik didina neaišku dėl ko kilusį karą tarp Kauno ir Vilniaus. Antra, visų miestų savivaldybės daro nežinia ką, ir nereikia išskirti Kauno. Visus miestus yra už ką patraukti per dantį. Trečia, jeigu kažką kritikuoji, manau reiktų nepamiršti ir savęs. Vilnius irgi ne tobulas miestas.

 27.   Darius rašo:

  Robertai,nepatinka Kaunas, tai ir nevaziuok cia,o jeigu ir atvaziuoji, nereisk nuomones apie Kauna, mes ir patys zinom, kad nera tobulas miestas, bet mes mylim ji ir sugebam “pastoveti” uz Kauna! Priesingai nei jus, vaivorykstes spalvu, veliavos megejei from Poland. ..i..

 28.   pelekautai rašo:

  neimkit į galvą pasipiktinę piliečiai-imkit i burną. O geriau neimkit iš vis.Pyktį čia įžvelgt- tik pikti žmonės gali. Greičiau Saulė ištirpintų įtūžio ledynus ir vaje, karo nebūtų, nei Žemej , nei danguj anei 3 Pasaulio.

 29.   E rašo:

  Mane truputį juokina, kad šiandien atsiranda vis daugiau “rašytojų”, pagirtų vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojos už rašinėlius ir vaidinančių erlickus ar parulskius. Vieša redvė nėra lietuvių kalbos pamoka, jai nežutenka minimalų žinių. Norint rašyti apie aktualius šiandieninius įvykius ir dar naudojant ironiją ar sarkazmą, reikalingas išprusimas.
  Blogiausia, ką aš pastebiu šiame kūrinyje-banalumas. Temas ar temos senai pabodusios, nuvalkiotos ir jau gal tukstantį kartu išnarpliotos žurnaliūgų.
  Mielas autoriau, mano akimis (o aš tau turėčiau būti svarbus, nes esu tavo skaitytojas), Tu potencialo gal ir turi, bet šis kūrinys absoliutus kičas.

 30.   Gabi rašo:

  Manrods, Robertui tiesiog dėmesio pritrūko, tai ir pasirinko šitą temą. Arba vyr. specialistės video pažiūrėjo, nežinau, kas iš šių dalykų labiau galėjo įkvėpti. Bet komentarų skaičius, šiaip ar taip, turėjo pranokti lūkesčius. Aš už taiką, o humoras, jei tik jį visi suprastų, gali išgelbėti pasaulį.
  Žodž, patiko patiko patiko :)

 31.   Karolis rašo:

  Nesuprantu, ką, kauniečiai, įžvelgėte blogo šiame straipsnyje… Mikrorajonai pas jus tikrai baisiai atrodo (kaip ir visur kitur, bet tai nieko nekeičia), valdžia irgi tikrai nesąmones daro… O čia ir pykimai, ir kritika, ir įvairūs kitokie nepelnyti blogi žodžiai. Ir aš nei iš Kauno, nei iš Vilniaus, todėl manęs į šitą jūsų karą nekiškite.

 32.   eziukas ruke rašo:

  uojjj, senai taip nesijuokiau, aciu :)
  p.s. as kauniete :))))

 33.   Pasiilgau aleksandro blogo :) rašo:

  Na seip +, man patiko. tik va uzkliuvo tai kad yra biski copy paste. Apie pokeri paimta is ziniasklaidos kai prigavo seimuna per posedi neprisimenu jo vardo nu bet ne esme, o apie specialiste paimta is interviu, kur specialiste buvo dar tik apsilus pasimete vargsele, kai tiek klausimu papyle :))

 34.   Egle rašo:

  Tadai, dabar jau galetum papildyti savo irasa apie tai, kaip kaunieciams truksta humoro jausmo:) gal net ne tiek humoro, kiek drasos is saves pasijuokti:) ironijos jausmo!:))

 35.   Lukas rašo:

  Nežinau, Tadai, kažkaip tikėjausi originalesnio humoro, juolab, kad tavo įrašai visad ilgai laukiami. Tarsi stengiesi nesivelti į Kauno ir Vilniaus karą sakydamas, kad kauniečiai yra šilti žmonės, bet tai juokinga. Tas pats, kas asmeniui pasakyti “Esi dūchas. Bet nesupyk, nes žiauriai geras ir malonus žmogus”.
  Visi miestai turi panašią valdžią. Pas visus miestus panašūs mikrorajonai. Tiesią pasakius, nėra ką pasakyti apie Kauną ko negalima būtų atšauti atgal tuo pačiu.
  Pavargau aš nuo šito karo. Bet jūs, vilniečiai, patys jį kurstot.

 36.   Karolis rašo:

  Nesu kaunietis, bet tegaliu atsakyti - kas čia per nesąmonė???

 37.   V rašo:

  “Pavargau aš nuo šito karo. Bet jūs, vilniečiai, patys jį kurstot.” sauniai pasakyta :)

 38.   Jonas Žmogelis rašo:

  Nieko gero šiaip tam Kaune. Gatvės - kaip minosvaidžių poligonas, kai kurie mikrorajonai tokie, kad per juos važiuojant, žmogau, slaptai tikiesi, kad neduokdie mašina čia nesugestų, o gaut veidan gali net prie Laisvės alėjos fontano (ypač vėlai vakare). Išvis, tai nėra pernelyg malonus miestas, bet Kaunas yra Kaunas, visada buvo Kaunas ir nors svietas visas nusprogtų - liks Kaunu. Ir vėl koks vilnietis ar klaipėdietis atvažiuos pas draugą kaunietį ir sakys “Nepyk, bet nu ir skylė čia pas jus.”, o kaunietis su skausmu, bet nuo širdies, palinguos galva ir vėl sakys “Žinom. Žinom”.

 39.   Suvalkietis rašo:

  Nesu nei iš Kauno nei iš Vilniaus, bet tikrai baisu skaityt buvo, pakeičiau nuomone apie Tadą. Vilnių žiūrėk jau tuoj Lietuvos miestu nebus galima laikyti, dar keli lenkai persikels ir nei pusė vilniečių nebus lietuviai, miegamieji rajonai lygiai tokie pat baisūs, visoki taborai kur vaikai narkotikus perka, baisu.O kur visoki Vilniaus valdžios veikėjai kurie yra pavogę milijonus ,bet vėl yra išrenkami merais. Bet ne, tikras vilnietis savaime suprantama problemas mato tik Kaune. Paskaičius tokį, apie autorių pagalvojau tik vieną, tipinis Vilniaus kaunofobas ,be jokios priežasties matantis Kaune tik blogus dalykus, galbūt dėl to ,kad Vilniuje tokių daug, bandos jausmas.

 40.   Lina rašo:

  prastai , lb prastai. antroko rasinelis. :)

 41.   Arvydas rašo:

  Vilnius - šūdas. Ko čia įsižeidėt?

 42.   MMM rašo:

  Mmm… Kodėl žmonės skaito kitų žmonių blogus? O kodėl tie kiti žmonės juos rašo? Ko vieniems ir kitiems trūksta gyvenime?

 43.   MMM rašo:

  Ai, ir dar: kauniečiai cepelinų į tą Karmėlavą (ar kur ten juos rado Mortelė) tikrai nevažiuoja. Tai kaimiečių iš rajonų prabangaus maitinimo centras. Bet taip, Mortelė juk irgi iš rajono…
  Įdomu dar ir tai, kad, pvz., jeigu kokio automobilių vagies paklaustum, kaip jam patinka Paryžius, jis turbūt tepapasakotų, kaip atrodo žandarmerijos kamera, kaip mušasi arabai ir kokios šūdinos tame mieste mašinos. Tikrai įdomu, kad visi čia pasireiškę Kauno svečiai (kartu su autoriumi) yra matę tik šiuos dalykus: blogus mikrorajonus (aišku gaila, kad tik Kaune jų rusai pristatė, o dar labiau gaila, kad svečiai kažkaip tik juose ir užstringa - siūlau bent stoties turgų pamatyti, vis bus šioks toks progresas), Pūko TV (aš jos net nesu matęs), blogai besirengiančias Kauno ponias (vėlgi klausimas - jos iš tų mikrorajonų? Tada lyginkime su stilingomis Vilniaus ruslenkėmis, arba kitas klausimas - o kada paskutinį kartą teko būti Kaune?) Tad bendras klausimas visiems svečiams - kas jūs? Kokia jūsų veikla, pomėgiai (kaip jūs pataikote rasti tą Pūko TV), išsilavinimas…

 44.   uodegas rašo:

  Kaunas… Vilnius… koks skirtumas?
  Manot, Vilniuj taryba posėdžiauja kitaip?
  Cha. Tris kartus cha.

 45.   Ainė rašo:

  made my night! :D

  kaunas*

Rašyk komentarą